Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

25.7

מיץ' נולד

זהבי נולד

אוסישקין נחרב

שמש חוזר לארץ ומפציץ שוב

מג׳דל שמשׂ! שמש ענק כל הכבוד!

אני בעד לעשות לך טקס בפתיחה.

הההההכל בשביל מכבי.

שמש, אם יושבים שורה ראשונה בשערים 7/8 עליון, הגדר/חומה/ברזלים לא מסתירים?

רואים משם סבבה?

לא התמקדתי בזה כל כך, אולי הסרטון הזה יעזור לך. למיטב זכרוני זה בדיוק בגובה של נתניה

מה אתה מחפש סיבה למסיבה מישהו אמר שלא מגיע למינויים קיימים להכנס לפני? זה לא שולל את זה שאני עדיין אדפק מזה.

בכל מקרה עשית גניבת דעת עצומה פה כי אני אמרתי שאני מקווה למחזור שיפתח במחזור 4 אפילו שזה "לרעתי"

לא קשור דיברתי באופן כללי. אל תחפש את הרע.

הההההכל בשביל מכבי.

לא התמקדתי בזה כל כך, אולי הסרטון הזה יעזור לך. למיטב זכרוני זה בדיוק בגובה של נתניה

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwSqmQFGq9Afj7kmBC0Lu5hNjIqmcrPnAaaVpI0mmCfu2XeH-FtA

עוד מישהו פה חלם בתור ילד להתעשר ולבנות למכבי איצטדיון עצום ובתוך האיצטדיון בילד אין לשלב את הבית הפרטי שלכם כך שתהיה משם "מרפסת" שיוצאת לתוך האיצטדיון (כמו התאים של הVIP למשל רק שזה בית מלא)?

עוד מישהו פה חלם בתור ילד להתעשר ולבנות למכבי איצטדיון עצום ובתוך האיצטדיון בילד אין לשלב את הבית הפרטי שלכם כך שתהיה משם "מרפסת" שיוצאת לתוך האיצטדיון (כמו התאים של הVIP למשל רק שזה בית מלא)?

וואו, חלום מושקע

קודם שיחלמו להיות שחקנים, יש כאן כדורגל ברמה פחות מבינונית

אני בתור ילד חלמתי לשחק בגולדהאר ארנה

כמה עולה בוקס?

והאם צריך לעשות forever בשבילו?

אם שנה שעברה היה לי מנוי לתחתון, יש לי קדימות לבוקסים?

240 אלף אבל כל הבוקסים סולד אאוט לכל מיני חברות שקנו, כך שעשרה בוקסים זה עדיין לא מספיק אבל טוב שמכבי התעקשו להוסיף את זה לשיפוץ עוד הכנסה בטוחה

הדשא והכיסאות לא בעיה לתקתק, המעטפת חיצונית תעכב את הכל(ב2-13 לא רואה בכלל שעובדים על זה אולי ידחו בשביל להספיק לפתוח בזמן)

wqtog4i0nzq5.jpeg

הדשא והכיסאות לא בעיה לתקתק, המעטפת חיצונית תעכב את הכל(ב2-13 לא רואה בכלל שעובדים על זה אולי ידחו בשביל להספיק לפתוח בזמן)

wqtog4i0nzq5.jpeg

לדעתי יסגרו את 2-13 יש שם מלא גנרטורים וזה נראה רע להשאיר את זה ככה לפתיחה , 7-8 לדעתי יתחילו וישימו יריעת בד יש אפשרות לחסות גם במבואה עם הברזלים ששמו שם באלכסון כדי שלא יפול על אנשים משהו. קיצר לדעתי ישאר רק 7-8 לחפות

לדעתי יסגרו את 2-13 יש שם מלא גנרטורים וזה נראה רע להשאיר את זה ככה לפתיחה , 7-8 לדעתי יתחילו וישימו יריעת בד יש אפשרות לחסות גם במבואה עם הברזלים ששמו שם באלכסון כדי שלא יפול על אנשים משהו. קיצר לדעתי ישאר רק 7-8 לחפות

הרעיון הכי טוב זה פשוט להמשיך עם זה אחרי שתסתיים העונה, ככה נוכל לשחק בבלומפילד גם את הבתים באירופה במידה ונעלה

החלק האחורי של 2-13 יותר קריטי לפתיחה,שניהם מכוערים ו7-8 זה זוועה שרואים את הבטון של היציעים במיוחד אחרי שראינו את החיפויים ב11 ו5,אבל 2-13 הכל חשוף ממש אני באמת לא יודע מה מתכננים לעשות שם כדי לפתוח,חיפויים בטוח לא יספיקו.

דעה לא פופולארית-

אתאכזב מאד אם יפתחו את בלומפילד במתכונת חלקית.

כמו לקיים ארוע חתונה בלי הצד של הכלה. לא נחשב.

אבל למי אכפת באמת אם עונה אחת לא יהיה חיפוי חיצוני ב2-13 ו7-8? בגלל החרא הזה יש מצב לשחק שלב בתים אירופי עוד פעם בנתניה, מה שחשוב זה שיש כבר את החיפוי הפנימי תהיה אקוסטיקה