Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

תמונות של one

YTHll3F.jpg

התמונה הזאת מוציאה אותי מדעתי

כבר עשו את כל הקונסטרוקציה (לא באמת יודע איך זה נקרא אבל זאת מילה חזקה פה בנושא אז זרמתי) כמה כבר עולה כמה מטרים של סנטף שקוף לשים גם מעל 7-8?

מדינת טלאי

טדי, המושבה ונתניה בכלל, נבנו ללא יציא מאחורי השער וגם אחרי שבנו אותו בטדי אז לא השלימו את הגג, הכיסאות הצבעוניים וכו

נמאס

מדינת טלאי

טדי, המושבה ונתניה בכלל, נבנו ללא יציא מאחורי השער וגם אחרי שבנו אותו בטדי אז לא השלימו את הגג, הכיסאות הצבעוניים וכו

נמאס

הכסאות בטדי זה באמת בושה, פשוט הפסיקו להחליף אותם באמצע היציע, אפילו לא ניסו לטשטש את זה פשוט הפסיקו להחליף באמצע.

הזייה.

התמונה הזאת מוציאה אותי מדעתי

כבר עשו את כל הקונסטרוקציה (לא באמת יודע איך זה נקרא אבל זאת מילה חזקה פה בנושא אז זרמתי) כמה כבר עולה כמה מטרים של סנטף שקוף לשים גם מעל 7-8?

כן קונסטרוקציה, אל תחששו להשתמש במילה הזו.

אם בכל זאת אין לכם ראש למילים ארוכות וקונסטרוקציה היא מילה ארוכה שכזאת, השתמשו במילה שלד

לילה טוב

מההבנה הדלה שלי בנושא, לא נראה שבחודשיים האחרונים מתקדמים בקצב מטורף, יש קצת יותר כיסאות כל יום, קצת יותר חיפוי(ממש קצת), אבל בקצב שנראה רגיל ולא כמו אצטדיון שיש לו חודש בדיוק להיפתח ולהכיל יותר מ-20 אלף איש.

הייתה לי איזה תמונה בראש של המון פועלים עובדים במקביל ושנראה כבר מגרש עם דשא וכיסאות עד התאריך הזה.

בכל פרויקט בנייה בקנה מידה כזה הפרויקט עומד מושלם לפחות חודש חודשיים לפני הפתיחה הרשמית ומחכה לאישורים ולבדיקות.

ההתנהלות הלחוצה הזאת יכולה להיות מסוכנת בסוף.

מההבנה הדלה שלי בנושא, לא נראה שבחודשיים האחרונים מתקדמים בקצב מטורף, יש קצת יותר כיסאות כל יום, קצת יותר חיפוי(ממש קצת), אבל בקצב שנראה רגיל ולא כמו אצטדיון שיש לו חודש בדיוק להיפתח ולהכיל יותר מ-20 אלף איש.

הייתה לי איזה תמונה בראש של המון פועלים עובדים במקביל ושנראה כבר מגרש עם דשא וכיסאות עד התאריך הזה.

בכל פרויקט בנייה בקנה מידה כזה הפרויקט עומד מושלם לפחות חודש חודשיים לפני הפתיחה הרשמית ומחכה לאישורים ולבדיקות.

ההתנהלות הלחוצה הזאת יכולה להיות מסוכנת בסוף.

אתה כותב ׳הבנה דלה׳ ונראה לי שאתה מתכוון לחוסר הבנה. עכשיו תאר לך, שפעם בשבוע נציג של העיריה עובר עם הגורמים המאשרים (משטרה כיבוי וכו), הם מגישים לו את הליקויים, שמתוקנים מיידית. כל מה שיצטרכו בסוף זה רק לעשות סיור אחרון ולאשר, לא?

כל סיור כזה מטבע הדברים עולה כסף, ולכן בדכ ממתינים לסוף הפרוייקט, אבל מכיוון שחלק מהגורמים המאשרים ממומנים ע״י העיריה, ומכיוון שלעיריה יש אינטרס לפתוח בזמן, הם מוכנים לספוג את העלות השולית הזאת.

לא הבנתי מה אתה מתכוון ׳המון פועלים׳ אלפים? רבבות? יש כמות נכבדה של פועלים (כמה עשרות) שכל אחד ממוקם במקום אחר, והם לא מסתובבים כל היום ביחד ומעבירים דחקות.

תחשוב על 30 אלף מקומות ישיבה, מה חשבת שיותקנו ביום עשרת אלפים? יש התקדמות, שיומיומית נראית מנורית, ובכולל זו התקדמות יפה ומכובדת. אותו דבר לגבי החיפוי, זה לא באמת לגו, זה דורש עבודה, זה דורש חשיבה, שהכל יהיה ישר ומסודר, שלא יפול למישהו על הראש.

וואלה, טיפה סבלנות ואורך רוח. וגם איחור קל, לא יהיה סוף העולם.

אני נשמע אולי כמו עובד עיריה, אבל חלאס, נמאס מכל ההודעות המדוכאות האלה. עוד מאמץ קטן, ואנחנו שם.

אתה כותב ׳הבנה דלה׳ ונראה לי שאתה מתכוון לחוסר הבנה. עכשיו תאר לך, שפעם בשבוע נציג של העיריה עובר עם הגורמים המאשרים (משטרה כיבוי וכו), הם מגישים לו את הליקויים, שמתוקנים מיידית. כל מה שיצטרכו בסוף זה רק לעשות סיור אחרון ולאשר, לא?

כל סיור כזה מטבע הדברים עולה כסף, ולכן בדכ ממתינים לסוף הפרוייקט, אבל מכיוון שחלק מהגורמים המאשרים ממומנים ע״י העיריה, ומכיוון שלעיריה יש אינטרס לפתוח בזמן, הם מוכנים לספוג את העלות השולית הזאת.

לא הבנתי מה אתה מתכוון ׳המון פועלים׳ אלפים? רבבות? יש כמות נכבדה של פועלים (כמה עשרות) שכל אחד ממוקם במקום אחר, והם לא מסתובבים כל היום ביחד ומעבירים דחקות.

תחשוב על 30 אלף מקומות ישיבה, מה חשבת שיותקנו ביום עשרת אלפים? יש התקדמות, שיומיומית נראית מנורית, ובכולל זו התקדמות יפה ומכובדת. אותו דבר לגבי החיפוי, זה לא באמת לגו, זה דורש עבודה, זה דורש חשיבה, שהכל יהיה ישר ומסודר, שלא יפול למישהו על הראש.

וואלה, טיפה סבלנות ואורך רוח. וגם איחור קל, לא יהיה סוף העולם.

אני נשמע אולי כמו עובד עיריה, אבל חלאס, נמאס מכל ההודעות המדוכאות האלה. עוד מאמץ קטן, ואנחנו שם.

בעבודתי אני מגיע מהעולם הפיננסי אבל מבצע בקרה על התקדמות פרויקטים בקנה מידה בינוני (מרכזים לוגיסטיים, מפעלים וכו'...)

"נראה" הכוונה נראה מהתמונות כמובן שאני לא בשטח כדי לראות אבל קצב התקנת הכיסאות לדוגמה הוא קצב "רגיל" ולא קצב של פרויקט חריג מבחינת הלו"ז

שלא יהיה ספק שמדובר באירוע סופר חריג מבחינת מצב הפרויקט והלו"ז לפתיחה ועושים פה משהו מאוד יוצא דופן כדי להספיק, לכן ציפיתי שגם קצב הבניה והעבודה יהיה יוצא דופן.

ולענייננו, שרק יגיע כבר! מוכן לבוא בסופי שבוע להתנדב ולהתקין כיסאות ומצידי גם לשבת על הבטון

בעבודתי אני מגיע מהעולם הפיננסי אבל מבצע בקרה על התקדמות פרויקטים בקנה מידה בינוני (מרכזים לוגיסטיים, מפעלים וכו'...)

"נראה" הכוונה נראה מהתמונות כמובן שאני לא בשטח כדי לראות אבל קצב התקנת הכיסאות לדוגמה הוא קצב "רגיל" ולא קצב של פרויקט חריג מבחינת הלו"ז

שלא יהיה ספק שמדובר באירוע סופר חריג מבחינת מצב הפרויקט והלו"ז לפתיחה ועושים פה משהו מאוד יוצא דופן כדי להספיק, לכן ציפיתי שגם קצב הבניה והעבודה יהיה יוצא דופן.

ולענייננו, שרק יגיע כבר! מוכן לבוא בסופי שבוע להתנדב ולהתקין כיסאות ומצידי גם לשבת על הבטון

מסכים איתך במאה אחוז.

לפני כמה חודשים שהתחילו להאיץ קצב הייתי בטוח שהיום יעמוד אצטדיון גמור/רק פינישים אחרונים ממש וכבר יתחילו לאשר אותו.

בפועל, נשאר עוד חודש אחד בדיוק לתאריך המיועד וזה אפילו לא נראה בכיוון, ואפילו לא נראה שיש שם איזה בליץ עבודה משוגע. הייתי רוצה לראות על כל פינה של האצטדיון צוות שעובד על החיפוי. בנוסף הייתי רוצה לראות 2-3 צוותים שעובדים על החיפוי במערבי ועוד 2-3 צוותים שעובדים על חיפוי במזרחי.

למה? כי זה פאקינג עוד חודש ונראה שההתקדמות שם איטית בצורה מחרידה. הם התחילו עם החיבורים כבר לפני שבוע ובקושי זז שם משהו. איך הם רוצים שהכל יהיה מוכן בזמן?

כנל עם הכסאות, לוח תוצאות וכל השאר הדברים. תעשו בליץ' של החיים ותסיימו הכל תוך שבועיים שניהיה סגורים לגמרי חוץ מהדשא.

וגם הדשא למרות שאמרו שזה יהיה ככה הזוי לי שרוצים להביא אותו באמצע אוגוסט ואחרי שבוע וחצי כבר לשחק עליו. כל בעיה או עיכוב הכי קטן ואכלנו זין.

הדבר היחיד שמעודד אותי זה שהעירייה ממשיכה להתעקש על התאריך ולכן כנראה יש דברים שהם יודעים ואנחנו לא.

כוס אמא שלהם הרחיקו את הדשא מהיציעים

למה זה נראה לי שנשאר אותו דבר?

ובלי קשר מה שבטוח מחזור 4 אנחנו נארח את חיפה בבלומפילד,מצידי שאת בני יהודה נארח בעזה

שאלה: מישהו יודע כמה מקומות ישיבה יש בשער 7 עליון, שער 7 תחתון, שער 8 עליון ושער 8 תחתון (בלי גושים 225, 325 ו-425) ?

7 עליון - 3,153 מקומות

7 תחתון - 2,185 מקומות

8 עליון - 3,154 מקומות

8 תחתון - 2,188 מקומות

כמובן לא כולל הגושים האלה באמצע (225, 325, 425)

למה זה נראה לי שנשאר אותו דבר?

ובלי קשר מה שבטוח מחזור 4 אנחנו נארח את חיפה בבלומפילד,מצידי שאת בני יהודה נארח בעזה

תסתכל טוב על הסימונים

כוס אמא שלהם הרחיקו את הדשא מהיציעים

לא נכון, החלק התחתון של היציעים נשאר בדיוק אותו דבר כמו שהוא היה, אתה פשוט שוכח את החלק בין היציע לדשא עצמו שהיו בו אבנים משתלבות ושלטי פרסום.

אלה אם הקטינו את המגרש עצמו(קשה לי להאמין) אז זה נשאר אותו דבר בדיוק.