Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

ככה אנחנו אוהבים שאתה מתעל את ההיפראקטיביות שלך - פחות דיבורים יותר צילומים. יישר כח

חחח חן חן מה איתך מה זה שביתת תמונות קדימה מה זה !

אז רק שנבין משהו-

הם עושים את החיפוי בפינות של היציעים ככה שלא יהיו חורים שאוהדים יוכלו ליפול מהם, והם הולכים להשאיר ככה את 7-8 2-13 בלי חיפוי?

מצד אחד כן אפשר לשחק ככה כדורגל, מצד שני זה מכוער מוות.

אז רק שנבין משהו-

הם עושים את החיפוי בפינות של היציעים ככה שלא יהיו חורים שאוהדים יוכלו ליפול מהם, והם הולכים להשאיר ככה את 7-8 2-13 בלי חיפוי?

לא נראה לי שישאירו ככה יש לך ב2 ו13 אין סיכוי .

אז רק שנבין משהו-

לא יודע מה הם מתכננים אבל כל הקונסטרוקציה של החיפוי הם לא יספיקו עוד חודש, אולי עדיף להשאיר ככה לפחות יפתח בזמן ואולי אופ"א יאשרו, חייבים שלב בתים בבלומפילד

לדעתי יספיקו את 2 ו13 זה לא כזה הרבה עבודה כמו ב7-8 . ב7-8 נראה לי הם יעשו תברזלים והפיגומים ותוך כדי יעשו תחיפוי עצמו.. קשה לי להאמין שישאירו ככה את 2 ו13 ללא חיפוי

אחרי שהעירייה אמרה שהחיפוי בכל מקרה לא יהיה מוכן בזמן הכי חשוב זה עדכוני דשא ועדכוני כסאות/תושבות.

מישהו יודע מה מצב התושבות? להעריך באחוזים כמה מהן מוכנות?

גם לגבי הכסאות, דיברו איתנו על קצב של 800 כסאות ביום אבל בנתיים עברו יותר משבועיים והתקינו בקושי כמה אלפים.

אחרי שהעירייה אמרה שהחיפוי בכל מקרה לא יהיה מוכן בזמן הכי חשוב זה עדכוני דשא ועדכוני כסאות/תושבות.

מישהו יודע מה מצב התושבות? להעריך באחוזים כמה מהן מוכנות?

גם לגבי הכסאות, דיברו איתנו על קצב של 800 כסאות ביום אבל בנתיים עברו יותר משבועיים והתקינו בקושי כמה אלפים.

תושבות יש מותקנות בכל היציעים

יעשו ב7-8 ברזלים ופיגומים ויעטפו את החיפוי במעטפת שאמרו שישימו.

אם יהיו פיגומים ב7-8 אין סיכוי שהמשטרה תאשר את זה, הכניסות ליציעים זה מהמבואה שרואים בתמונה זה ממש מתחת לחיפוי שיהיה בבנייה

584614.jpg

גם ב7-8? כי לא היה נראה

כן, מותקנות גם למעלה וגם למטה, והתחילו אפילו להרכיב ב-8 עליון.

לא יודע למה כל העסק מתעכב כל כך הרבה זמן.

גם הכסאות הסגולים עדיין לא הגיעו.

אם יהיו פיגומים ב7-8 אין סיכוי שהמשטרה תאשר את זה, הכניסות ליציעים זה מהמבואה שרואים בתמונה זה ממש מתחת לחיפוי שיהיה בבנייה

584614.jpg

אין לי מושג איך הם הולכים לעשות את זה אבל זה נראה לא מובן איך הם הולכים לעשות את זה

מי זה ׳דיברו׳? פה בפורום דיברו. אף אחד לא אמר שזה הקצב.

אם אני לא טועה זה היה הקצב בטרנר

אולי, אמרת דיברו. אף אחד לא אמר את זה, מאמין לקראת הפתיחה, כשכל הפינישים יהיו גמורים, יגייסו למלאכה את כל הפועלים, ונראה קצב טוב. אחרת, לא יפתחו בזמן.

באנימציה החיבור של החיפוי מתחבר לגג בפועל יש רק כיסוי בגב הגג וכל השאר זה כמו חיפוי על חיפוי. נראה מיותר איכשהו ב7-8 ו2-13. יכלו גם ככה ליצור אשליה שזה ממשיך לתוך האיצטדיון וזהו.

הרי נחמד שיש אקוסטיקה של גג אבל גם לחסום את הגב בקיץ יהיה שם חם ממש. לא יהיה אוויר.

זה לא קריטי אבל זה נראה שזה מושך עכשיו מלא זמן עבודה וכסף.