Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אחי

אם אתה בעזריאלי אתה צופה על בלומפילד מכיוון צפון מזרח.

כלומר, אתה רואה את החלק הצפון מזרחי של בלומפילד, הפינה של שערים 7-8 ו- 4-5.

לא חושב שאתה רואה את 13 ו- 2.

אלא אם כן אתם ממש גבוהים ומצליחים לראות את 13 ו- 2 מבפנים!

בכל מקרה,

אתם ענקיים! ככה בחיים לא תצליחו לעבוד... :)

פורום ענק!

רואה את הבפנים של 2 ו13! עובדים כרגע על הרזולוציה של המשקפת

כשיגמר השיפוץ אנחנו צריכים למצוא פרויקט הנדסי אחר לליווי.

נוכל אפילו להיות המפקחי בניין בתור פורום.

השלמת העבודות על הרכבת הקלה בשדרות ירושלים. מאמין שאחרי המשחק הראשון בבלומפילד נבין מצויין את הצורך ברכבת הזאת בגלל העדר מקומות חנייה

הגיעה לאוזניי הידיעה שנפתח לבלומפילד יוזר הומוריסטי בטוויטר כפי שהצעתי פה בנושא. זו לא אני, לדעתי זה אלי באסה היקר. (ואם לא צור איתי קשר בבקשה, יש לי רעיון למשהו)

https://twitter.com/FakeStadium/with_replies?lang=he

המשך יום נעים

חחח אהבתי את התגובה של שדים VS הפורום

וואן:מיץ גולדהאר לא מוכן לחתום על חוזה החזרה של מכבי ת''א לבלומפילד

כוס אמא שלכם וואן

לא הבנתי מה אתה רוצה מוואן?

הפעם הם כתבו בסדר גמור והציגו את הצד של מכבי בעניין

אני לא רואה איך העייריה תסכים לשלם פיצוי פה במקרה של עיכוב,

נראה שמכבי יעברו רק שהכל יהיה גמור לחלוטין כולל החנויות, כולל הכל.

גם וואלה מדווחים על זה לא רק וואן

https://sports.walla.co.il/item/3247966

עדיף לא לתת להם כניסות.

מכבי תל אביב מסרבת לחתום על חוזה ההתקשרות מול עיריית תל אביב בכל האמור לשימוש באצטדיון בלומפילד, עד אשר לא תקבל לידיה התחייבות חוזית לתאריך שבו היא תוכל לקיים את משחק הבית הראשון שלה באצטדיון המחודש.

הצהובים מבקשים לדעת מה יהיה הפיצוי הכספי שיועבר אליהם אם פתיחת האצטדיון תדחה. טוענים כי "עם כל הכבוד להצהרות של הגורמים הבכירים בעירייה וביניהם העומד בראשה, רון חולדאי, ניתנו בעבר כבר שני תאריכים בהם נאמר שבלומפילד יהיה מוכן, אבל בסופו של דבר הפתיחה נדחתה".

במכבי תל אביב מעדיפים את בלומפילד בכל מצב, אבל לא מוכנים להתחיל למכור מנויים ולחתום על חוזה מול העירייה, לפני שיקבלו את כל ההבטחות בכתב, בחוזה ברור ומוסכם שיתייחס גם למצב בו הפתיחה נדחית.

אלו הלחשושים שהיו בשבועיים האחרונים

אבל אם חס וחלילה מכבי מעדיפה את נתניה על 15000 מקומות פתוחים בבלומפילד זה עצוב מאד

אלו הלחשושים שהיו בשבועיים האחרונים

אבל אם חס וחלילה מכבי מעדיפה את נתניה על 15000 מקומות פתוחים בבלומפילד זה עצוב מאד

זה לא עצוב, זה מסבך את עניין מכירת המנויים והגיוני לגמרי.

או שמוכרים מנויים לבלומפילד כולו, או שלא מוכרים בכלל, אי אפשר למכור לחצי בשלב אחד ואז לעוד חצי בשלב אחר.

עדיף לא לתת להם כניסות.

אין משהו מיוחד בכתבה שם שלא נכתב בוואן, רק ציינתי שזה פורסם בעוד מקומות אז זאת כנראה לא חרטה של כתב ספציפי בוואן אלא משהו שיצא ממכבי

• מנהלים ראשיים

אתם חייבים להוריד את סף הלחץ.
גם לגבי בלומפילד וגם לגבי הרכש.

התאריך הריאלי שבלומפילד יהיה מוכן בו הוא ככל הנראה אחרי החגים סביב מחזור 3-4. מכבי יודעת את זה, העירייה יודעת את זה, העיתונאים יודעים את זה. רק הקהל מופתע מזה.
מה שמיץ' עושה כרגע זה חלק ממו"מ. הוא רוצה לדעת שהוא חותם על חוזה ויש לו תאריך כניסה מובטח.

מי ממכם שחתם אי פעם על חוזה שכירות/מכירת/קניית בית היה מוכן לחתום על חוזה בלי תאריך כניסה מובטח?
בהתחשב בזה שרוב הכסף שמכבי תעשה מהמנויים אמור להגיע מתאי הציפייה מדובר על לא מעט כסף. משהו שמכבי לא הצליחה למכור בנתניה כמו שציפיתה.
מה לעשות שמיץ' בבמקרה הזה לא סופר את המנויים של 11 8 ו 13 (בצדק) שיבואו כנראה בכל מקרה (וזה בסדר כי מה לעשות קהל שבוי). הרי מכבי יכולה להתחיל את המכירה גם שבוע לפני הליגה והיא תעשה 10,000 מנויים.

חןחן 15 אלף זה חלק מהלחשושים או שזה סתם מספר שזרקת?

ואם זה חלק מהלחשושים, אז הלחשושים כוללים גם הסבר לאיך מגיעים למספר הזה?

כי בחלוקה ליציעים אני לא מצליח להגיע אליו וכמו שאמרתי בנושא השני נראה לי מטומטם שיפתחו את 11+5 (שהם יהיו מושלמים בוודאות עד מחזור ראשון) ובנוסף יפתחו 5 אלף מקומות רנדומלית במזרחי ובמערבי. זה יצור אצטדיון שחרא לשחק בו שהוא חצי ריק, והאוהדים מרוכזים מאחורי השערים.

מה גם שאין אפשר להרים עידוד ככה בחיים. זה רק 11 לבד מול העולם.

הם לא מרווחים מכניסות שקל, רק מהקלקה על פרסומות.

להפך, הכניסה שלך בעצם עולה להם כסף

הטראפיק שווה כסף איך שלא תהפוך את זה

חןחן 15 אלף זה חלק מהלחשושים או שזה סתם מספר שזרקת?

ואם זה חלק מהלחשושים, אז הלחשושים כוללים גם הסבר לאיך מגיעים למספר הזה?

כי בחלוקה ליציעים אני לא מצליח להגיע אליו וכמו שאמרתי בנושא השני נראה לי מטומטם שיפתחו את 11+5 (שהם יהיו מושלמים בוודאות עד מחזור ראשון) ובנוסף יפתחו 5 אלף מקומות רנדומלית במזרחי ובמערבי. זה יצור אצטדיון שחרא לשחק בו שהוא חצי ריק, והאוהדים מרוכזים מאחורי השערים.

מה גם שאין אפשר להרים עידוד ככה בחיים. זה רק 11 לבד מול העולם.

לא אמרתי שהייתי מעדיפה לשחק בבלומפילד כאשר רק שערים 11 ו-5 פתוחים, זה לא הגיוני

אני גם לא מבינה איך הפועל אמורה לפתוח ככה בבלומפילד- אבל כמו שחכם סיני אמר פעם, אל נא תנסה למצוא הגיון אצל הפועל.

אף אחד לא יודע בדיוק מתי בלומפילד יהיה מוכן ולכן אין מכירת מנויים לא לפה ולא לנתניה. כולנו זורקים השערות וספקולציות בדומה למה שקורה בנושא מלפפונים כפי שלקטר אמר

אני רק אומרת שבמצב תיאורטי שבו ישנם 15000 מקומות מאושרים בבלומפילד- זו תהיה בדיחה לשחק בנתניה

רק מראה כמה המילים של כל המזדיינים האלה בעירייה יפות אבל לעמוד מאחוריהן אף אחד מהפוצים לא מוכן, הכל בולשיט אחד לתקשורת. לדבר הרבה כל אחד יכול, לחולדאי זה מעניין ת'תחת. בטח לבכיר ההוא בעירייה. מבחינתם הם גם יגידו שבלומפילד יהיה מוכן מחר וזה לא ישנה להם מאומה שאין סיכוי שזה יקרה והם יצאו שקרנים.