Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מבחוץ. היא דיברה על בפנים.

אכן

רק עכשיו שמתי לב לחוסר הסימטריה בגימור של החיפוי בין היציעים 7-8 לאלו של 2-13

ב7-8 אין את קיר הנפילה הזה

אכן

רק עכשיו שמתי לב לחוסר הסימטריה בגימור של החיפוי בין היציעים 7-8 לאלו של 2-13

ב7-8 אין את קיר הנפילה הזה

נכון. כי ב2-13 יש את כל הציוד חשמלי, גרנרטורים, מיזוג, וכו' וכו'

אפשר לראות בתמונות כאן שזה שטח די רחב.

934820190708_151644.jpg

38760720190715_143518.jpg

אם זה ככה זה מחזק את המחשבה שלי על זה שיפתחו לפני שהחיפוי יושלם מבחוץ, יעשו את הקירות כדי שלא יפלו, וב 7-8 ישלימו את החיפוי, ב 13-2 ישלימו אחרון

אחרי הכתבה בוואלה זה די ברור שמי שיכול לאשר כזה דבר זה רק המשטרה.

נכון. כי ב2-13 יש את כל הציוד חשמלי, גרנרטורים, מיזוג, וכו' וכו'

אפשר לראות בתמונות כאן שזה שטח די רחב.

934820190708_151644.jpg

איזה מזל שאני פוסטמה וחשבתי שזה חיפוי, אלמלא זה לא היינו יודעים מה שהראת לנו פה

איזה מזל שאני פוסטמה וחשבתי שזה חיפוי, אלמלא זה לא היינו יודעים מה שהראת לנו פה

את ממש לא כי את לא מודעת ולא ראית אף פעם את כל האיזורים האלה.

בכוונה צילמתי את כל ה"מאחורי הקלעים" כדי שאנשים יבינו שאיצטדיון זה לא רק קירות, כסאות, דשא, שערים וכדור.

יש כל כך הרבה שטחים שלאוהדים לא תהיה גישה אליהם ואולי נותנים פרופורציה לכמות העבודה שנעשתה במקום. (בלי קשר לקצב אם הוא בסדר או לא, זה לא עניין שלי. אני כמו כל אוהד מכבי, מבועס על השנה הראשונה שהמקום עמד שומם)

אני נתנייתי, וכמובן שכמו כולם אני מת לחזור לבלומפילד, למרות שמרחק 5דק מהאצטדיון היה חלום עבורי. מעניין אותי לדעת אם יש פה אנשים שנהנו מדברים מסויימים מהמעבר לנתניה (בלי קשר לדברים שסבלנו מהם (אחמ אחמ פקקים), ייתכן?

כן, מאוד נהנתי לעלות במדרגות למזרחי עליון ולגווע ברעב אחרי משחקים רק כדי לגלות שהפלאפל סגור.

לא יודע מה איתך, אבל כשקניתי נקניקיה תמיד היה כרוב כבוש בשונה מבפומפילד שלפעמים גם נקניקיה לא היו שמים לי

מי שהכי נהנה במשפחה שלנו מנתניה זאת אישתי, שניצלה את הנסיעות שלי לשם כדי שאקפוץ ואקנה משהו באיקאה לפני. כאילו היה חסר לי סיבות לסבול מהאיצטדיון הזה, אז נוספה לזה עוד סיבה אחת.

מי שהכי נהנה במשפחה שלנו מנתניה זאת אישתי, שניצלה את הנסיעות שלי לשם כדי שאקפוץ ואקנה משהו באיקאה לפני. כאילו היה חסר לי סיבות לסבול מהאיצטדיון הזה, אז נוספה לזה עוד סיבה אחת.

אשכרה?

מעדיף לפתוח את העונה בנתניה ולהכנס לבלומפילד שהכל מוכן 100% ובלי חצי יציע ומנופים

אם צריך שנכנס לבלומפילד עונה הבאה או בפלייאוף העליון ולא בחפיף כמו ההרגשה שיש עכשיו

הדעה הזו נאמרה פה יחסית הרבה ואני פשוט לא מצליח להבין אותה.

אתה בעצם אומר שאתה מעדיף אצטדיון שכל משחק בו היה כמו שואה שניה, על פני אצטדיון מטורף שהוא במקרה גם בית אהוב, רק כי יש בו עוד כמה שיפוצים (שמן הסתם יהיו *מבחוץ*)?

אתה בעצם אומר שאתה מעדיף אצטדיון שכל משחק בו היה כמו שואה שניה, על פני אצטדיון מטורף שהוא במקרה גם בית אהוב, רק כי יש בו עוד כמה שיפוצים (שמן הסתם יהיו *מבחוץ*)?

זה תלוי

החשש שלי זה שאישור כלשהו עם שיפוצים בחוץ שבעצם יכשיר נגיד 15 אלף צופים פשוט יגרום להם להיות הרבה פחות בלחץ כי כבר משחקים ולא צריכים לפצות את הקבוצות.

לא ששואלים אותנו, אבל אני מעדיף להכנס גם מחזור 7-8 לבלומפילד גמור מאשר מחזור 1 ואז ימרחו את השיפוצים חצי שנה.

פעם הלכתי לאיקאה אחרי המשחק, ובגלל הצבעים של הקפוצ'ון כולם חשבו שאני עובד שם ושאלו אותי מלא שאלות מרגיזות

אני נתנייתי, וכמובן שכמו כולם אני מת לחזור לבלומפילד, למרות שמרחק 5דק מהאצטדיון היה חלום עבורי. מעניין אותי לדעת אם יש פה אנשים שנהנו מדברים מסויימים מהמעבר לנתניה (בלי קשר לדברים שסבלנו מהם (אחמ אחמ פקקים), ייתכן?

נהנתי מגולדה

כי זה מרגיש לי שיש פה התפשרות, הכל נעשה בלחץ ולפי מה שאומרים לא יסיימו הכל

מעדיף לפתוח את העונה ברגוע, אחרי שבחרתי מקום, הכל כבר מוכן מושלם ואנחנו יודעים לאן אנחנו נכנסים

פעם הלכתי לאיקאה אחרי המשחק, ובגלל הצבעים של הקפוצ'ון כולם חשבו שאני עובד שם ושאלו אותי מלא שאלות מרגיזות

אתה לא מאמין כמה פעמים זה קרה לי

הכי כיף בנתניה, זה יום עבודה מקוצר, במקום להשאר עד שבע/שמונה יוצא בארבע.

זה תלוי

החשש שלי זה שאישור כלשהו עם שיפוצים בחוץ שבעצם יכשיר נגיד 15 אלף צופים פשוט יגרום להם להיות הרבה פחות בלחץ כי כבר משחקים ולא צריכים לפצות את הקבוצות.

לא ששואלים אותנו, אבל אני מעדיף להכנס גם מחזור 7-8 לבלומפילד גמור מאשר מחזור 1 ואז ימרחו את השיפוצים חצי שנה.

זה לא יקרה. גם במדינת החפלפ שלנו, דברים לא באמת עובדים ככה. פרויקטים שהחלו בפועל לא נתקעים כי "הלקוחות רגועים", העיכובים הם לרוב בתחילת הדרך, בגלל קשיים להוציא היתרי בניה ובמקרים של גופים ציבוריים, כי לא פרסמו את המכרז בזמן, או כשיש בלת"מים (גילוי עתיקות, שביתות, תאונות או דברים אחרים - למיטב זכרוני בנתניה דיברו על איזו "מחלה בבטון", שדרשה לבצע חלק גדול מהעבודות מחדש). אני מניח שלפרויקט ולקבלן יש לו"ז ואם הכל יתנהל כשורה, עצם קיום משחקים פעמיים בשבוע לא ממש ישפיע עליו.

כי זה מרגיש לי שיש פה התפשרות, הכל נעשה בלחץ ולפי מה שאומרים לא יסיימו הכל

מעדיף לפתוח את העונה ברגוע, אחרי שבחרתי מקום, הכל כבר מוכן מושלם ואנחנו יודעים לאן אנחנו נכנסים

ברור שלא יכניסו אותך לאצטדיון שלא הותקנו בו כסאות ואין בו מים זורמים. אם זה יהיה רק החיפוי, אלו עבודות מבחוץ; אפשר לסגור את כל האזורים שהם לא כניסת אוהדים, כדי שלא יהיה חשש לקריסת חלקים על אוהדים (בכל מקרה משהו שלא אמור לקרות, ומבפנים לא תשים לב לזה בכלל.

מעבר לכך, כל החיים הם פשרות. פה הפשרה היא בין אצטדיון מזוין לבין אצטדיון חלומות שהוא נניח 90% מוכן. לא מבין מה ההתלבטות פה בכלל.