Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

זה מהעמותה מגיבה לדברים נכון? אין מצב שזה באמת. אמאלה.

הדבר הראשון שעלה לי לראש, מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון שמדובר בסמרטוטים האדומים.

השאלה אם הם לא יעדיפו להעיף את האצטדיון הקיים ולבנות שם בנייני משרדים/שכונות/קניון במקום.

אני זוכר שפעם מכבי בדקו אופציה לבניית אצטדיון בראשון והעירייה דרשה שכדי שנבנה אצטדיון נשנה את השם שלנו למכבי ראשון או שנוסיף את ראשון לציון לשם המועדון (בקיצור: זה לא מעניין אותם והם סתם חיפשו תירוץ כדי להפיל את זה).

אין מצב בעולם שיהרסו את האיצטדיון בראשלצ לטובת בנייני משרדים.

זה חלום מבחינתי שיבנו על השטח הזה אבל אם להיות מציאותי אז אין שום סיכוי שחברי מועצת העיר יתנו לדבר כזה לקרות.

ראשלצ זה לא רמת השרון או אור יהודה

רז אמיר

@razamir29

ברשימת המעקב

עוד

בכנס מחיר למשתכן, חשף שר האוצר כחלון כי מכבי תא בהליכים להקמת אצטדיון באור יהודה

מרגש אותי(:

מוואן:

יום אחרי שהבעלים של מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר, תקף את עיריית ת"א על אופן השיפוץ של אצטדיון בלומפילד ואיים כי מכבי ת"א לא תשחק בו אחרי השיפוץ, חשף שר האוצר משה כחלון כי קיים מועדון אשר רוצה לבנות באור יהודה את האצטדיון הביתי שלו. ל-ONE נודע שמדובר במכבי ת”א.

כחלון השתתף באירוע מחיר למשתכן באור יהודה יחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ובאמצע הנאום על חתימת הסכם גג עם ראש הממשלה, שר האוצר פנה לראשת העיר: “על האצטדיון לדבר?”, ליאת שוחט, ראשת העיר, ענתה: "בטח". שר האוצר אמר באותו מעמד: "יש קבוצה שמחפשת כאן אצטדיון, זה מראה על האטרקטיביות של אור יהודה".

שוחט השיבה: "אבל זו לא הקבוצה שלי", כחלון המשיך:" גם לא שלי", ואז סיפר על בדיחת וואטסאפ שרצה על מכבי חיפה שבמקרה שלה – כמו סדרה טלוויזיה - תמיד מחכים לעונה הבאה שלה. ל-ONE נודע כי כחלון התכוון למכבי ת"א שמנהלת מזה כמה חודשים ארוכים בדיקות ומו"מ מול עיריית אור יהודה על הקמת האצטדיון בשטחה.

העירייה רוצה מאוד שמכבי ת"א תקים בשטחה את האצטדיון ובחודשים הקרובים מיץ' גולדהאר יצטרך לקבל את ההחלטה האם לבנות את האצטדיון של הקבוצה שלו באור יהודה. שטח יש, ובין הצדדים אף מתנהלים מגעים מתקדמים.

קשה לי להאמין שחולדאי יאשר למכבי לבנות איצטדיון בשטח ת"א (צומת חולון) כי זה יוביל לכך שלא יהיה שימוש בבלומפילד החדש

אז אם זה לבנות איצטדיון יש את ר"ג/אור יהודה/רמה"ש/בת ים

העדפה שלי רמת גן אבל בחיים זה לא יקרה

מה הקשר אור יהודה? מספיק עברנו עונה אחת מייגעת בנתניה זה הספיק לנו, אם רוצים אצטדיון סולד אאוט מנויים חייבים להקים רק באזור תל אביב ואם זה לא מתאפשר אז לשחק בבלומפילד אין ברירה חבל לבנות אצטדיון חדש ולהתבזות עם פיל לבן.

עם לא רמת גן או צומת חולון אז רק בלומפילד לא אור יהודה ולא רמת השרוןלא מוכן עוד לפקקים

גולדהר עושה טעות ענקיתתתתת שיגמור סופית את הקהל שלנו עם אצטדיון היה מחוץ בת ים תל אביב וראשון לציון

מה הקשר אור יהודה? מספיק עברנו עונה אחת מייגעת בנתניה זה הספיק לנו, אם רוצים אצטדיון סולד אאוט מנויים חייבים להקים רק באזור תל אביב ואם זה לא מתאפשר אז לשחק בבלומפילד אין ברירה חבל לבנות אצטדיון חדש ולהתבזות עם פיל לבן.

מה רע באור יהודה ?

שוב, מסובים זה אדיר. המון קווי אוטובוס עוברים שם, מיקום נוח לנסיעה ברכב, לא אמורה להיות בעיה גדולה אפילו להקים תחנת רכבת באיזור והרכבת הקלה תגיע גם לשם בעתיד (נראה לי שזה יהיה במסלול האחרון שנקבע כרגע, עוד בערך 7-8 שנים).

זה קרוב להכל.

תגיד מה עובר עליך אחי?!?

אתה באמת השוות בין נתניה לאור יהודה?!?

אזור מעולה קרוב לכל מקום!!!

מראשלצ למושבה לוקח לי 15-20 דקות כולל חנייה כולל הדרבי, ולחשוב שאור יהודה קרובה יותר.

תודה רבה לאלוהים שנתן לנו את מיץ!!

יש יותר טוב משיפוד קבב אל חזי ואחר כך כדורגל

חלום

תגיד מה עובר עליך אחי?!?

אתה באמת השוות בין נתניה לאור יהודה?!?

אזור מעולה קרוב לכל מקום!!!

מראשלצ למושבה לוקח 15-20 דקות כולל חנייה כולל הדרבי, ולחשוב שאור יהודה קרובה יותר.

תודה רבה לאלוהים שנתן לנו את מיץ!!

יש יותר טוב ושיפוד קבב אל חזי ואחר כך כדורגל

חלום

הוא רוצה מגרש מתחת לבית.

מבחינת נסיעה יש מצב שיותר מהיר להגיע מיד אליהו למסובים מאשר לבלומפילד, ומבחינת פקקים לא אמורה להיות בעיה - מחלף מרכזי שפונה לכל כיוון בערך. זה ממש לא כמו נתניה.

מה רע באור יהודה ?

רחוק מידי מתל אביב אין תח"צ נורמלי והדרכי גישה מזעזעים כביש 1 ו-4 הכי עמוסים בארץ וידוע ש90% מהמשחקים שלנו יהיו בימי חול