Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

זו אחלה עבודה לכאלו שלא אוהבים כדורגל, אי אפשר לצפות במשחק בזמן העבודה, במיוחד כשצריך לשרת אנשים ששילמו הרבה כסף על מנוי.

מקום 7 בתגובות

49694335.png

לא ננוח עד שיהיה פה דאבלל

נצטרך עוד 6533 תגובות כדי לשבור את שיא התגובות, ו-ה' ירחם אם זה יקרה, בלומפילד 2023 אולי. זה עוד 261 עמודים.

נצטרך עוד 6533 תגובות כדי לשבור את שיא התגובות, ו-ה' ירחם אם זה יקרה, בלומפילד 2023 אולי. זה עוד 261 עמודים.

מעריך לפחות 50 עמודי ואוו איזה מפלצת אחרי שיפתח.

תגיד שאתה יכול להכין כל משחק עוגה צהובה

זה אצטדיון, לא כור גרעיני

מעריך לפחות 50 עמודי ואוו איזה מפלצת אחרי שיפתח.

לנעול בפתיחת השערים

יש לנו בערך 55 ימים לתאריך הכי מוקדם שהבטיחו לנו את בלומפילד (24.8, מה שלצערי פחות נראה ריאלי)

זתמורת לפחות 55 ימים שהנושא ימשיך להיות פעיל.

נגיד נשמור על ממוצע של 4 עמודים ביום (אני מאמין שככל שנתקרב יהיו עוד ועוד משתמשים ויהיה יותר טראפיק) וכבר יש עוד 220 עמודים.

ככה שעוד 261 לא נשמע כזה תלוש.

חן חן תפצל

מצד אחד חלום חיי שבלומפילד יפתח, מצד שני מפחיד אותי היום שבו אצטרך להוריד את הנושא הזה מנעיצה.

אולי נמשיך את הנושא הזה בתור מעקב לקו של הרכבת הקלה שעובר ליד בלומפילד, בטוחה שהסוגיה הזו תצוץ לא מעט עם הפקקים הצפויים

מצד אחד חלום חיי שבלומפילד יפתח, מצד שני מפחיד אותי היום שבו אצטרך להוריד את הנושא הזה מנעיצה.

אולי נמשיך את הנושא הזה בתור מעקב לקו של הרכבת הקלה שעובר ליד בלומפילד, בטוחה שהסוגיה הזו תצוץ לא מעט עם הפקקים הצפויים

נושא מעקב לשיפוצים ליד בלומפילד

יש לנו בערך 55 ימים לתאריך הכי מוקדם שהבטיחו לנו את בלומפילד (24.8, מה שלצערי פחות נראה ריאלי)

זתמורת לפחות 55 ימים שהנושא ימשיך להיות פעיל.

נגיד נשמור על ממוצע של 4 עמודים ביום (אני מאמין שככל שנתקרב יהיו עוד ועוד משתמשים ויהיה יותר טראפיק) וכבר יש עוד 220 עמודים.

ככה שעוד 261 לא נשמע כזה תלוש.

לא חישבתי את זה אפילו ככה, זה היה נראה לי מספר גדול ממש 261. אני מקווה שנכנס חזרה בשערי בלומפילד לפני שהשיא כאן ישבר.

לאהוב זה גם לדעת מתי לשחרר.

לא חישבתי את זה אפילו ככה, זה היה נראה לי מספר גדול ממש 261. אני מקווה שנכנס חזרה בשערי בלומפילד לפני שהשיא כאן ישבר.

הלוואי, אבל זה לאו דווקא סותר.

תחושה שלי נגיע ל682 עמודים (ונשבור את השיא) לפני ה24.8

לאהוב זה גם לדעת מתי לשחרר.

אנחנו פה לא רק אובססיביים לשיפוץ, אלא אובססיביים לאובססיה, זה כבר מעבר לאהבה

כפי שנאמר בשיר המפורסם:

No, no es amor lo que tu sientes se llama obsesión