Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

עברתי עכשיו ליד אתר עבודות הרכבת הקלה ביהודה הלוי, אם יש פורום מקביל שבו יש נושא מעקב לעבודות הרכבת הקלה, מומלץ ליוזרים שם להתאבד. זה לא יהיה מוכן במאה הזאת

בני זונות לא מצליח להפסיק לחשוב על זה שבלומפילד עמד שומם כמעט שנה.

היו מתחילים לעבוד חצי שנה לפני והיינו משחקים שם עוד שלושה שבועות במוקדמות ליגת האלופות.

עברתי עכשיו ליד אתר עבודות הרכבת הקלה ביהודה הלוי, אם יש פורום מקביל שבו יש נושא מעקב לעבודות הרכבת הקלה, מומלץ ליוזרים שם להתאבד. זה לא יהיה מוכן במאה הזאת

אני עברתי בשלבים והמצב שם לא מעודד בלשון המעטה.

מה צבע הכיסאות בקרונות?

יש גג לנוסעים או רק לנהג קטר?

כמה ימי גשם יש בשנה במנהרה של הרכבת?

איפה מגדלים את המסילה בינתיים?

יושב באוטו מול האיצטדיון והחלק היחידי שנראה מוכן זה שער 11 איך לעזעזל הם מצפים לסיים באוגוסט את כל העבודות זה נראה הזוי

או שהם הולכים להביא 200 עובדים כל צד שיעבדו על החיפויים או שהם על סמים נשבע

חבר שעובד בתאורה והגברה אמר לי שבתחילת אוגוסט הוא הוזמן לכוון את הפנסים של האצטדיון, הבטיח לי שהפנסים יהיו מכוונים לנק' שלא יסנוורו אף אחד, במיוחד לא את השחקנים והאוהדים

הרבה שנאו את האפור של השיפוץ האחרון

אולי אם היו עושים את הרוב אפור כהה עם מעט קרם הזה ובודדים של הסגול זה היה יוצא סבבה

מפתיע אותי שאנשים שנאו את האפור, אני ממש שמחתי עליו. צבע ניטרלי ולא מורגש. יש פה אנשים שלא זוכרים או שצעירים מדי, אבל בתחילת שנות ה-2000 בלומפילד בחיים לא היה מתמלא, אז בגלל שצבעו את הצד שלהם באדום ושלנו בצהוב-כחול-לבן - כשהפועל אירחה הכיסאות הריקים היו בצבעים של מכבי, וכשמכבי אירחה הכיסאות הריקים היו בצבעים של הפועל. כמובן, הצבע האחד היה יותר משמעותי. עד שדהה. ועדיין, זה היה מבאס רצח.

כחול, שלא יסכימו.

היו שנים שהתלבושת השניה של הפועל הייתה כחולה.

והיו שנים שהיה לנו לוגו ענק באדום על הגופיות בכדורסל ולאף אחד זה לא הזיז. אבל העניין הוא לא אם כחול מזוהה עם מכבי, אלא איך זה ייראה כשהאצטדיון לא יהיה מלא. גם אם לא אדום/צהוב, הקהל של הפועל ייראה יותר טוב עם כיסאות לבנים, והקהל של מכבי עם כיסאות כחולים. תדמיין מולך יציע לא-מלא מול העיניים. יציעים כחולים בפירוש משחקים לטובת למכבי, זה אחד החיסרונות של אצטדיון שאנחנו חולקים עם הפועל.

לא מבין את מי זה מעניין הצבע של הכיסאות,המראה של האצטדיון,אלה דברים שוליים,מה שחשוב זה אקוסטיקה מפחידה,אווירה ביתית יותר ממה שהיה בעבר,ו20 אלף מנויים.

תראו את סמי עופר למשל אצטדיון הכי יפה בארץ,אווירת בית קברות,מעדיף ההפך.

אתה זוכר את התקופה שהסתכלנו על יציעים ריקים מלאים בכיסאות אדומים בכל משחק בית? זה לא היה כיף.

ולא זכורה לי אווירת בית קברות בסמי עופר בגמר הגביע, למשל. כשחיפה תרוץ לאליפות האווירה שם תהיה נהדרת.

מה צבע הכיסאות בקרונות?

איפה מגדלים את המסילה חחח קורע

ושער 5 יש להם עוד שבועיים שלוש עבודה בשקט על החיפוי .

לקח להם לבנות את השלד שם, החלק המסובך, משהו כמו שבועיים. החיפוי עצמו לא אמור לקחת יותר משבוע.

צאו מהמחשבה שהקצב קבוע בכל המקומות, הכל תלוי בכמות ידיים עובדות. יכול להיות של-7-8 ו-2-13 יגייסו יותר עובדים לבניית החיפוי וזה יקח לא הרבה יותר ממה שלקח 11 שקטן יותר.

אם אתה אומר בשער 8 כרגע מעשנו צובע תעמוד חח זה לא רציני אין סיכוי לא מאמין הלוואי שיפתיעו ויהיה מוכן לדעתי יהיה מוכן בסביבות אוקטובר

אם אתה אומר בשער 8 כרגע מעשנו צובע תעמוד חח זה לא רציני אין סיכוי לא מאמין הלוואי שיפתיעו ויהיה מוכן לדעתי יהיה מוכן בסביבות אוקטובר . כרגע עובדים שער 5 ועל הבפנים לא רואה שיש עובדים שמתעסקים בחיפויים בחוץ של 8 7 13 ו2

אני עברתי בשלבים והמצב שם לא מעודד בלשון המעטה.

גם דרך שלבים בשיפוץ מקיף.

בקרוב יתחילו שיפוץ מאסיבי בכל רחוב אליפלט.

שדרות ירושלים חסומות.

אשכרה הולך להיות מצור על בלומפילד.

מה צבע הכיסאות בקרונות?

חחח הרגת

אז עכשיו זה עבר ל"סיכוי" ו"נעשה את כל המאמצים"

זה אמנם מעצבן שהיו בטוחים וככל שמגיע הזמן פתאום המילים פחות ופחות מבטיחות אבל אני עדיין מבסוט על האמירה הזאת שלהם.

בדרך כלל בפרוייקטים הגדולים של רשויות או של המדינה ככל שמתקרבים ליעד כל פעם דוחים עוד ועוד את התאריך. עצם זה שחודש וחצי לפני הם אומרים שהם עושים מאמצים ויעשו הכל כדי שזה יהיה מוכן בזמן מעודד אותי שגם אם תיהיה חריגה (ולצערי כזה זה נראה בלתי נמנע) היא לא תיהיה של יום מכמה שבועות בודדים.

תן לי עוד אמירה כזאת שלהם עוד שלושה שבועות-חודש ובכלל אני אהיה מבסוט

גם דרך שלבים בשיפוץ מקיף.

בקרוב יתחילו שיפוץ מאסיבי בכל רחוב אליפלט.

שדרות ירושלים חסומות.

אשכרה הולך להיות מצור על בלומפילד.

אני חושב שסתם מפריזים, רוב האוהדים גם ככה מגיעים ממזרח ומדרום לבלומפילד, את שלבים מרחיבים וטוב שכך יהיו פחות פקקים בציר הזה, עכשיו רוב הלחץ והפקקים ביפו זה רק בכניסה איפה שכיכר השעון ופארק צ'רלס קלור.

מבירור עם גורם שעובד בבלומפילד:

1. הכיסאות טרם הותקנו אלא פשוט הונחו שם. ההתקנה תחל בהמשך השבוע.

2. 3 צבעי כסאות: סגול, אפור והצבע שיש כרגע בתמונות (צבע חומוס)

3. דשא מתעכב בשל העובדה שהביאו חומר חצץ לא תואם.

4. צפי למשחק ראשון: 23 באוגוסט!

חחחח צבע חומוס

ענק אחי