Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

הקמתי בית קפה מאפס ושיפצתי דירה מאפס.

עבדתי עם שיפוצניקים על פרוייקטים הרבה יותר קטנים מאיצטדיון כדורגל.

בלומפילד נראה כמו אתר בניה. פינישים לוקחים באיזור השבועיים שמדובר בפרוייקטים קטנים בהרבה מהמפלצת הזאת.

נכון להיום בלומפילד רחוק 20% מתחילת הפינישים.

לך חודש אחורה ותראה איפה היינו ואיפה אנחנו היום.

4 חודשים לפתיחה ואני עוד אופטימי.

נחייה ונראה כמו שאומרים.

לפני שכל העורבים קופצים פה. בוא התערבות, אלפייה, קרי מנוי - אם נפתח לפני 1.11 (פחות מארבעה חודשים) אתה חייב לי, אם לא - אני מביא לך.

תגבר? או חזק בהערכות חסרות בסיס?

לפני שכל העורבים קופצים פה. בוא התערבות, אלפייה, קרי מנוי - אם נפתח לפני 1.11 (פחות מארבעה חודשים) אתה חייב לי, אם לא - אני מביא לך.

אם זה רלוונטי, מוכן להתערב איתך על ה24.8

א. איך אתה יודע שזה מתקתק לפי התכנון? אני לא בטוח בכלל. אם יש לך מידע שאנחנו לא תביא אותו ותעודד אותנו גם.

ב. "עכשיו הכל תלוי באישורי הג"א, פיקוד העורף, משטרה ומכבי אש." לא אמרת כלום. רק האישורים האלה יכולים לקחת חודשים.

אם בלומפילד היה היום מושלם שכל החיפוי+כסאות+דשא+לוח תוצאות+הכל הכל גמור הייתי אופטימי שיצליחו ללחוץ על כל הגורמים ולהשיג את כל האישורים תוך חודש וחצי כדי שבמחזור הראשון יהיה אישור.

כרגע זה נראה רחוק מזה

אמרו סיום השלד בסוף מרץ, סיימו בזמן.

וגם כמו שכתבו פה מעליי, החללים הפנימיים נמצאים כבר בפינישים אחרונים.

ולגבי האישורים אתה צודק שזה עלול לקחת חודשים, בוא נקווה שהעירייה כבר התחילה לפעול בנושא...

חחח אני מבין שבגלל שהתאריך היום הוא ה 2/7 אז ציינת שמדובר בפחות מארבעה חודשים עד ה 1/11 חחחחחחח אתה ענק.

מוכן להתערב איתך על אלפייה שעד ה 1/10 (פחות מ 3 חודשים (חחחחחח)) בלומפילד לא נפתח למשחקים.

תגבר?

אני בפנים.

חחח אני מבין שבגלל שהתאריך היום הוא ה 2/7 אז ציינת שמדובר בפחות מארבעה חודשים עד ה 1/11 חחחחחחח אתה ענק.

מוכן להתערב איתך על אלפייה שעד ה 1/10 (פחות מ 3 חודשים p:) בלומפילד לא נפתח למשחקים.

תגבר?

אני בפנים.

גם אני בפנים

אם ראית את כל התמונות ואתה טוען שרחוקים 20% מפינישים, אין לך שמץ של מושג בעניין גם אם שיפצת שכונה של מגדלים.

חדרי הלבשה ובכלל כל איזור מנהרת הכניסה למגרש מוכנים כמעט לחלוטין כולל מלתחות, לובי של שער 1 מוכן כמעט לחלוטין, אתה רואה כבר דלתות זכוכית ברחבי האיצטדיון והכנה לציוד של קיוסקים, ריצוף מקיף מחוץ ובתוך האיצטדיון, כבר ציינו פה שהמיזוג מוכן ובהתחשב בבניית החיפוי סביר שגם השירותים סביב האיצטדיון עומדים. זה פרויקט בשלב הפינישים, נקודה. עיקר העבודה היא חיפוי חיצוני שמשהו כמו 30% ממנו עומד, התקנת כיסאות ודשא, חודשיים זה לגמרי זמן סביר.

בלומפילד נראה כמו אתר בנייה כי מדובר באתר בנייה. זה לא רק שיפוץ של חללים פנימיים, כמו בית קפה או דירה, אלא הרמת מבנה. המבנה עומד, התשתיות פועלות ברובן, זה מצב טוב.

דווקא שראיתי את התמונות הייתי אופטימי.

שהגעתי היום לאיצטדיון נכנסה חזק הפסימיות.

אתה טוען שזה פינישים, אני טוען ש20% נשארו להשלמת האיצטדיון.

אני לא מתכוון להתווכח פה או להוריד לפנטזיונרים...

אני מציין את דעתי ואת מה שעיני ראו.

אף אחד לא יודע. אגיד לך יותר מזה, גם הקבלן עצמו לא יודע. אחרת כבר מזמן היה תאריך פתיחה חגיגי.

עובדה שאין.

זאת דעתי בלבד (ויכול להיות) ואין סיכוי שאני טועה חחחחחח

דווקא שראיתי את התמונות הייתי אופטימי.

שהגעתי היום לאיצטדיון נכנסה חזק הפסימיות.

אתה טוען שזה פינישים, אני טוען ש20% נשארו להשלמת האיצטדיון.

אני לא מתכוון להתווכח פה או להוריד לפנטזיונרים...

אני מציין את דעתי ואת מה שעיני ראו.

אף אחד לא יודע. אגיד לך יותר מזה, גם הקבלן עצמו לא יודע. אחרת כבר מזמן היה תאריך פתיחה חגיגי.

עובדה שאין.

זאת דעתי בלבד (ויכול להיות) ואין סיכוי שאני טועה חחחחחח

עם כל הכבוד וחלילה לא מזלזול בבית קפה ושיפוץ דירה, לא ניהלת פרוייקט בסדר גודל כזה.

מי שאחראי על הפרוייקט הזה הוא אחד הגופים החזקים במדינה, והקצב שלהם זה לא הקצב שאתה מכיר מפרוייקטים כאלה ואחרים.

אם בהימורים עסקינן אז גם אני לא חושב שיפתחו בזמן , משהו יתפקשש בדרך, אבל אני אומר את זה מתוך תחושה.

אני גם מסכים שאף אחד לא באמת יודע מתי יסיימו, אבל ברמת העיקרון יש תאריך, ה24.8 , וגם העירייה חזרה עליו כבר כמה פעמים.

לפני שבוע דיברתי שם עם האחראי חיפוי הוא אמר שכנראה פותחים רק את שער 11 ושער 5 ושבהתחלה שערים 2 8 13 ו7 יהיו מכוסים ובין לבין במשחקים יעבדו על החיפויים ובאותו יום ראש העיר היה צריך להגיע לשם .. לא יודע אם זה נכון אבל לפי העבודות כך זה נראה .. בכל מקרה היא התעקש שיפתח ב24.8 . נראה לי עבד עליי חח

הוא אמר שכל צד אמור לקחת 3 חודשים שער 7 ו8 ו13 ו2

לפני שבוע דיברתי שם עם האחראי חיפוי הוא אמר שכנראה פותחים רק את שער 11 ושער 5 ושבהתחלה שערים 2 8 13 ו7 יהיו מכוסים ובין לבין במשחקים יעבדו על החיפויים ובאותו יום ראש העיר היה צריך להגיע לשם .. לא יודע אם זה נכון אבל לפי העבודות כך זה נראה .. בכל מקרה היא התעקש שיפתח ב24.8 . נראה לי עבד עליי חחהוא אמר שכל צד אמור לקחת 3 חודשים שער 7 ו8 ו13 ו2

נשמע כמו חרטוט גדול.

אבל במדינה כמו שלנו לא אתפלא אם גם את הכסאות יתקינו בין לבין משחקים.

גם לי נראה שזה חרטוט גדול הוא פחד שאני איזה כתב או משהו בהתחלה אבל בגדול לא נראה שהם יספיקו לסיים את החיפויים עד ה24.8 ממה שראיתי אתמול שהייתי שם לא התחילו אפילו את השירים החיפויים החיצוניים על השערים האלו .