Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אם היה כפתור שאם אני לוחץ עליו נעלם לי כל רגש למכבי ואני אדיש לכדורגל בישראל, הייתי לוחץ עליו בלי לחשוב.

הרבה פעמים יוצא לי לשאול את עצמי מה בנאדם כזה איבד פה שהוא עדיין נשאר בביצה הרקובה הזו.

הכל פה מושחת מהיסוד ומלא בפוליטיקה וקומבינות.

לא רק בכדורגל, גם בצבא/בעבודה ובכל דבר שקורה פה.

הוא יהודי וציוני, מכבי מייצגת את עולם הערכים שלו, הוא רואה בה תרומה לקהילה. הסביר זאת לא פעם.

בכלל, יש לנו נטיה, בשפעת התקשורת, להשחיר את המצב בישראל. ממש לא כזה נורא כאן, להפך.

אם היה כפתור שאם אני לוחץ עליו נעלם לי כל רגש למכבי ואני אדיש לכדורגל בישראל, הייתי לוחץ עליו בלי לחשוב.

כל הזמן אני אומר לעצמי את זה אחרי הפסדים כואבים, שואל את עצמי למה בחרתי להיות אוהד כדורגל? למה אבא שלי היה חייב להדביק אותי במחלה הזאת?

ואז אני נזכר בכל הרגעים המאושרים שהיו לי עם מכבי, בכל החברים שהכרתי בזכות מכבי שחלקם הם יותר מאחים בשבילי, לא מחליף את זה בעד שום הון שבעולם.

מרחם על בן אדם שלא חווה אופוריה כמו שאנחנו חווינו בדרבי זהבי, בגמר גביע נגד ב"ש, באצטדיון ר"ג מפוצץ עם אנשים צמודים לרדיו ששומעים פתאום עדכון מאשדוד...

אין כמו מכבי.

איך בא לי אצטדיון ברמת גן במקום מה שיש עכשיו יש שם פוטנציאל ענק

מצד שני המחשבה על בלומפילד אם הוא אי פעם יחזור לפעילות בתור אצטדיון שאנחנו באים אליו בתור אורחים ממש קשה

אם מיץ' היה ישראלי כבר היה מעביר פה מעטפות לאיזה פקיד/פוליטיקאי מושתן ותוך שנה יש אצטדיון. פה בארץ תצריך להיות מושחת בשביל להצליח להרים משהו וגולדהאר הכי רחוק מזה.

בואו נקווה שהוא יוכל לבנות פה אצטדיון, אני מת לראות את הפנים של חולדאי אחרי שישמע שזרק 300 מיליון על אצטדיון של 30,000 שיארח לכל היותר 10,000 אוהדים.

מיץ' זה נכס, הוא גדול מכל משחק ששובר את הלב, הוא גדול מכל תואר, זכינו.

התהיה היחידה היא מה זה נותן "לאיים" על חולדאי שהקבוצה מחפשת אצטדיון במקום אחר?

חולדאי היה מת שהקבוצות ימצאו אצטדיון בעיר אחרת ולהפוך את בלומפילד למגדל ארנונה ורפאים

מוזר אבל בינתיים לפי השמועות, העירייה קיבלה קשה את המכתב הזה..

המכתב נשלח לפני עשרה ימים, עכשיו אתם מבינים איך פתאום כל יום עולה כתבה אחרת על שיפוץ בלומפילד?

סוף סוף הם קולטים איזו טעות ענקית הם עשו.

הפוך.

עכשיו הסתיים המכרז על השיפוץ, ומדובר על מכרז שנקבע מזמן. בגלל זה המון כתבות, ובגלל זה המועד של המכתב הוא עכשיו.

מרחם על בן אדם שלא חווה אופוריה כמו שאנחנו חווינו בדרבי זהבי, בגמר גביע נגד ב"ש, באצטדיון ר"ג מפוצץ עם אנשים צמודים לרדיו ששומעים פתאום עדכון מאשדוד...

"חמש אחד באשדוד! שי הולצמן!"

הפעם היחידה שהיה כיף לשמוע את פרימו (האמת, צריך להודות שכשדר ברדיו שם הוא היה אחלה)

איצטדיון גולדהאר, הלוואי!

יש את השטח של רמת השרון, אולי שטח באיזור אור יהודה.. ובטח איצטדיון ר"ג (שהמאפיין הבולט לכולם זה צמידות לת"א המוניציפלית) לא חסר עיריות לעשות איתם ביזנס.

מעניין אם המכתב הזה מזיז למישהו.

אני אשכרה מדמיין לעצמי עכשיו את חולדאי והמזכירה שלו במשרד הופכים את המכתב למטוס מנייר ומטיסים אותו מאחד לשנייה וצוחקים.