Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

שהאצטדיון יפתח נתלונן (בצדק) על דרכי הגישה והחניה חח

אז לי תהיה בכלל זכות להתלונן, אני למשחק של מכבי אצטרך לצאת בשעה 3 אני מגיע מיקנעם...

עמוד 400 וולקאם

בזמן שפתחנו עמוד 100 עמודים שדים התחדשו בעמוד ה - 56 בנושא בלומפילד, והם בכלל לא מעודכנים שהגיעו כיסאות, או שזה לא מעניין אותם, מה שכן מעניין אותם זה שהם ב 6,000 מנויים :yahoo:

עוד קצת תמונות שצילמתי היום

שירותים בחדר הלבשה שחקנים

8371320190626_130844.jpg

מקלחות שחקנים

94661520190626_130853.jpg

חדר הלבשה לקראת סיום

41659720190626_130930.jpg

ולקינוח תמונה שלי עם אחד הכסאות. הפועלים לא הבינו למה הבאתי נשיקה לכיסא :) (אגב, חובה לבישת אפוד וקסדה בכניסה למקום, בגלל זה אני עם זה)

46915320190626_143227.jpg

הבהרה חשובה שאני כותב כאן אבל אחזור עליה בעוד מקומות בשבועות הקרובים.

אין גג מעל שערים 2-13. פשוט אין שם גג. גם במקומות שכתובים באתר של הפועל "עם גג" שזה גוש 301 בשער 13 לא באמת מגן מהגשם. כל אדם שיכנס לאצטדיון יראה שעצם המחשבה על זה שבכל גשם ה"גג" יגן על אנשים מלבד יציע הזהב והכבוד (וגם עליהם בערבון מוגבל ובמידה ולא יהיו רוחות חזקות) לא ריאלי. פשוט מחדל עצום.

מקווה מאוד שמכבי תשכיל לפרסם את זה כאזור גג חלקי/ללא גג/דיסקליימר לגבי הגשם, כי אם אנשים ישלמו יותר במחשבה שהם יהיו מוגנים מגשם כלשהו תיהיה לנו כאן בעיה.

כן, הגג הזה זה הדבר הכי מביך ומעליב שקיים בת"א (אפילו יותר מביך מהנת"צים ברחוב המסגר). צריך להבהיר את זה למנויים שלא יבואו טרחנים עם תביעות נגד מכבי

מה לגבי הכסאות הסגולים? איזה גוון של סגול?

בתמונה הזו שצילמתי בדקתי שק שק, כולם כסאות בצבע הזה קרם שמנת כזה. לא היו צבעים נוספים בכלל חוץ מאיזה 2 כסאות שחורים בשער 13 שגם אותם צילמתי, אבל הם כבר מחוברים.

68677420190626_131416.jpg