Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

כתוב שם שקצב התקנת הכיסאות עמד על 800 כיסאות ביום...

בחישוב מהיר- באיצטדיון בלומפילד יתקינו את הכיסאות ב- 37 ימי עבודה (בהנחה שיעשו זאת באותו הקצב)

לא רע...

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001047143

איצטדיון טרנדר בתקופה המקבילה (כתבה מה24 ביוני 2015).

להזכירכם, בש שיחקו בטדי בפתיחת העונה כי המגרש לא היה מוכן

גמרת אותנו עכשיו,לצערי אפילו שהייתי בין האופטימיים שנארח את חיפה בבלומפילד זה כבר לא יקרה.

אם בשבועיים הקרובים אין התקדמות משמעותית נראית לעין בחיפוי, דשא וכסאות אני רשמית עובר למחנה הפסימיים.

מעבר למה שנראה בעין תמיד יש פינישים שלוקחים זמן ועוד לא דיברתי על האישורים שקיבלנו את זה כעובדה שחולדאי יפעיל קומבינות ואחרי שלושה ימים נקבל את כל האישורים.

אני אמנם במחנה הפסימיים, אבל כאן אמרו שכל הדברים הפנימיים בגימורים ועבדו עליהם במקביל.

ודווקא כן מתחילים לראות שיפור בנושא החיפוי שנראה לעין מדי יום.

נשארו שלושה וחצי חודשים עד חיפה זה היעד שצריך לסמן

כי לפתיחה הוא לא יהיה.

עכשיו ירד לי האסימון, לא רק שזיינו אותנו עם הגג, בעצם הגדילו משמעותית את יציע הכבוד, זה אומר שכל יושבי שער 13 נזרקו איזה 20 מטר לכיוון שער 11. קיצר לדעתי, שער 13 נהייה פשוט לא מצדיק את המחיר.

עכשיו ירד לי האסימון, לא רק שזיינו אותנו עם הגג, בעצם הגדילו משמעותית את יציע הכבוד, זה אומר שכל יושבי שער 13 נזרקו איזה 20 מטר לכיוון שער 11. קיצר לדעתי, שער 13 נהייה פשוט לא מצדיק את המחיר.

בוקר טוב אליהו,ועדיין אם המחירים שפורסמו פה נכונים,הם בסדר גמור.

בוקר טוב אליהו,ועדיין אם המחירים שפורסמו פה נכונים,הם בסדר גמור.

שמע לא יודע מה המחירים, לא ראיתי פרסום או שמועה. אבל אם אני ישבתי כמעט על עיגול האמצע עם גג ב-1500 שח ועכשיו אני אשב על קו העשרים מטר, בלי גג, באותו מחיר או יותר, זה ממש מייתר את השער הזה מבחינתי. למה בעצם שער 13 צריך לעלות יותר משמונה למטה?

זה רק יותר מרתיח לגבי עניין הגג, הרחיבו את שער הכבוד, שאם אני זוכר נכון בנתניה היה תמיד ריק, ועשו רק עליו גג. כבר שמתם את הקורות יא בני זונות, כמה כבר עולה לשים חתיכת אלומיניום ארורה? זה רק היה מכניס יותר כסף משאר שער 13,2,7,8

שמע לא יודע מה המחירים, לא ראיתי פרסום או שמועה. אבל אם אני ישבתי כמעט על עיגול האמצע עם גג ב-1500 שח ועכשיו אני אשב על קו העשרים מטר, בלי גג, באותו מחיר או יותר, זה ממש מייתר את השער הזה מבחינתי. למה בעצם שער 13 צריך לעלות יותר משמונה למטה?

זה רק יותר מרתיח לגבי עניין הגג, הרחיבו את שער הכבוד, שאם אני זוכר נכון בנתניה היה תמיד ריק, ועשו רק עליו גג. כבר שמתם את הקורות יא בני זונות, כמה כבר עולה לשים חתיכת אלומיניום ארורה? זה רק היה מכניס יותר כסף משאר שער 13,2,7,8

צודק 1000%

ואני אגיד לך יותר מזה, הרי עכשיו אין יותר את הרווח בין 7-8 מה שאומר שבשערים האלה יהיה לך אופציה לשבת הרבה יותר קרוב למרכז המגרש מאשר 13 ו-2 במחיר זול יותר וזה הופך אותם להרבה יותר טובים.

בכל אצטדיון זה שונה ותלוי במיליון גורמים

כמעט כל מונדיאל/יורו יש עיכוב עם הבניה של איזה אצטדיון או שתיים ובסוף הכל מוכן בזמן.

צודק 1000%

ואני אגיד לך יותר מזה, הרי עכשיו אין יותר את הרווח בין 7-8 מה שאומר שבשערים האלה יהיה לך אופציה לשבת הרבה יותר קרוב למרכז המגרש מאשר 13 ו-2 במחיר זול יותר וזה הופך אותם להרבה יותר טובים.

יש יציאת חירום די גדולה שהיו צריכים לעשות באחת מפינות הקרן כמו כל איצטדיון. מדובר על מלא מושבים במיקום הכי נוח באיצטדיון. שוב אדריכל שלא מבין בכדורגל.

דיברו פה לגבי במת עידוד?מישהו יודע אם יש \אמורה להיות?

פסיכי!

ברור שיהיה. אפילו בשביל שלוש שנים בנתניה היה.