Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מה הם רוקדים כוסעמק?? שיילכו לימית 2000 אם בא להם לשחק. כולם כאן חרמנים לפיסת דשא או כסא, ואלה רוקדים לי.

בלי קשר דאבל, תודה על אספקת חומר קבועה, איש יקר אתה

ביקרתי היום אחרי חודש וחצי(?). אין משהו חדש לצלם למרות שבאמת נראה שקרובים לסיים את היסודות לחיפוי בשער 11 אבל בכל מקרה זה לא עובר בתמונות, בלומפילד פשוט מפלצת.

נכנסתי לראשונה מאז תחילת "השיפצים" באוגוסט 2016 (אז רק העיפו כיסאות לדשא) פאקינג צמרמורת.

78687446.png

טוב, הצילום הזה נראה לי מסביר למה זה לוקח זמן. רואים שם שנוספו מוטות שבולטים החוצה ממש מעל הכביש, בגלל זה חסמו את הכביש ישר. כנראה רק שיסיימו את החלק השמאלי של שער 11, יעברו לחלק הימני ואז יצטרכו לסגור את הקטע של הכביש שרואים בתמונה, זה שעכשיו עדיין פתוח, שזה כבר יותר מורכב כי יצטרכו לסגור אותו מהצומת איפה שהיה החניון שהיינו חונים. זו הערכה שלי.

בכל מקרה, גם אם מדובר בקורות שהם עדיין בהנפה, זה לא משנה את עניין חסימת הכביש, מה שמחייב גם שינויי תנועה.

טוב, הצילום הזה נראה לי מסביר למה זה לוקח זמן. רואים שם שנוספו מוטות שבולטים החוצה ממש מעל הכביש, בגלל זה חסמו את הכביש ישר. כנראה רק שיסיימו את החלק השמאלי של שער 11, יעברו לחלק הימני ואז יצטרכו לסגור את הקטע של הכביש שרואים בתמונה, זה שעכשיו עדיין פתוח, שזה כבר יותר מורכב כי יצטרכו לסגור אותו מהצומת איפה שהיה החניון שהיינו חונים. זו הערכה שלי.

בכל מקרה, גם אם מדובר בקורות שהם עדיין בהנפה, זה לא משנה את עניין חסימת הכביש, מה שמחייב גם שינויי תנועה.

בשער 5 יצטרכו לחסום את כל הכביש מהיום שיתחילו לעבוד על זה.

חבר שעבר שם עכשיו מדווח שהוסיפו עוד קורות בחלק הימני.

כשיסתיים החיפוי נראה לי נשכח מהגג כי הוא ישלים צורה מיוחדת ומטורפת..

בכלל נראה כזה קומפקטי למרות שמכיל 30k..הולך להיות ביתי בטירוף אולי אחד הביתיים באירופה

עוד תמונות מהיום, מתקדמים עם התושבות למושבים גם בשער 13.

62374871_2256089654654749_80497819642086

62397505_2256089544654760_16631712858882

62362638_2256089567988091_22933770813854

נראה שיש גם עבודה על התושבות גם בשער 5? (לא בטוח בכלל), מהמעט שאפשר להבין מהתמונות האלה.

62546807_2256089634654751_31157503093899

זה פשוט בקבוצה סגורה, בכל מקרה העליתי ליו טיוב

הסרטון הזה של וואן, פתיח של כתבה על מכבי. אין לו קשר למחלקת המדיה שלנו.

ד"א הפרשן הזה אחלה, הייתי מאמץ אותו לפרשן את מכבי.

ביקרתי היום אחרי חודש וחצי(?). אין משהו חדש לצלם למרות שבאמת נראה שקרובים לסיים את היסודות לחיפוי בשער 11 אבל בכל מקרה זה לא עובר בתמונות, בלומפילד פשוט מפלצת.

נכנסתי לראשונה מאז תחילת "השיפצים" באוגוסט 2016 (אז רק העיפו כיסאות לדשא) פאקינג צמרמורת.

פשוט ככה מי שעוד לא היה בבלומפילד ורק רואה את התמונות פשוט לא יכול להבין את גודל השינוי ורק שנמצאים שם מרגישים את ההבדל לעומת מה שהיה לפני השיפוץ,מטורף.

פשוט ככה מי שעוד לא היה בבלומפילד ורק רואה את התמונות פשוט לא יכול להבין את גודל השינוי ורק שנמצאים שם מרגישים את ההבדל לעומת מה שהיה לפני השיפוץ,מטורף.

אני הולך מדי פעם וזה באמת מדהים אבל אתמול נכנסתי פנימה אחרי שלוש שנים מינוס חודש וחצי וקיבלתי צמרמורת של החיים