Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

יודע שאני מאוד מקדים את המאוחר...

אבל אם זה באמת 24.8 אז אולי אפילו נצליח לארח שם את המפגש הביתי בפלייאוף העלייה לליגת האלופות/ליגה אירופית...? או שאי אפשר לשחק במוקדמות ביותר מאיצטדיון אחד...

אבל אם זה באמת 24.8 אז אולי אפילו נצליח לארח שם את המפגש הביתי בפלייאוף העלייה לליגת האלופות/ליגה אירופית...? או שאי אפשר לשחק במוקדמות ביותר מאיצטדיון אחד...

מקסימום נשמיד את נתניה ואז הוא לא יהיה כשיר לאירוח משחקים כאלו ויתנו לנו אישור חד פעמי

עברתי שם אתמול, העלו הילוך

יש שם שלט עם הטלפון של מנהל העבודה ולדימיר, אם מישהו רוצה לשלוח לו תמריצים או סתם פועלים סינים

מה אתם דואגים, איביץ מנהל את העבודות

בעונה של הצ'מפיונס זכור לי שהבעיה הייתה שמכבי רצתה לארח שלב בתים בסמי עופר ובשביל זה היה צריך לארח גם את הפלייאוף בסמי עופר (וביין הצליח שיסכימו שנארח את הפלייאוף במקום שונה משלב הבתים)

אז, כל עוד לא שינו את זה, אין בעיה בלשנות מקום במוקדמות אלא רק בין הפלייאוף לשלב בתים

מה הולך באמת עם שדרות ירושלים? אם רוצים להגיע לרחוב יהודה הימית אי אפשר?

אפשר אבל רק דרך בן צבי

j2dkymmzlfy4.jpeg

זה כ"כ דפוק שלא התחילו לעבוד על הרכבת הקלה ביפו במקביל לעבודות בבלומפילד

עוד יותר דפוק זה שלא השאירו נתיב אחד פתוח, לא מספיק שיפו תהיה סגורה ב3 שנים הקרובות אלא הוסיפו לה עוד 30 אלף אוהדים בכל שבוע שלא יהיה להם איפה לחנות

אפשר אבל רק דרך בן צבי

j2dkymmzlfy4.jpeg

עוד יותר דפוק זה שלא השאירו נתיב אחד פתוח, לא מספיק שיפו תהיה סגורה ב3 שנים הקרובות אלא הוסיפו לה עוד 30 אלף אוהדים בכל שבוע שלא יהיה להם איפה לחנות

בעיית החניה זה יותר חמור מנושא הגג.

פאקינג אצטדיון של העיריה.

מחכה כבר לרגע להיכנס לבלומפילד ושתחזור הרגשה הזאת שאין דרך להסביר אותם במילים של משחק כדורגל שזה משהו שנעלם לי ושממש אין אותה בנתניה.

שיגיע כבר!

יאללה שיתחילו מכירה נראה את הכוח האמיתי של הקהל שלנו אחרי עונה כזאת מדהימה. מעניין מה יהיו המחירים זה יהיה מרכיב קריטי בכמות המנויים. הלוואי שיהיו מחירים כמו בטדי ובסמי עופר

אחרי שסגרו את שדרות ירושלים אתמול , אני באמת חושב שמי שיגיע עם רכב למשחק בבלומפילד בשנה הקרובה צריך לדאוג שיהיה לו מספיק דלק אוכל ושתיה להמתנה ברכב.

אני באמת לא מצליח להבין מה התכנון, כמות החניה הייתה לכל היותר סבירה ביחס לגודל האצטדיון.

מאז הספיקו להגדיל את האצטדיון פי 2 ולמיטב הבנתי רק להרוס חניונים באזור, היה חניון ברחוב אליפלט שהיום הוא אוסישקין גדולה, גם החניון ברחוב שלבים ליד ג'ינה נראה כמו כביש, לא בטוח אם נסגר לחלוטין אבל לכל הפחות צומצם משמעותית.

אני בכל מקרה גר כמה דקות הליכה, אבל אני צופה בלאגן רציני בנושא החניה.

יולי ויטנברג מתה

רוצים גג להנחית עליו מסוקים (גיא לוזון)

חנייה הולכת להיות מאוד מסובכת ב10 שנים הקרובות

אי אפשר להחריב את כרוניגן זמנית?

לדעתי היו חייבים להוריד את העצים בכרוניגן והמרכז מוסיקה, סתם תופס שטח היה אפשר בכיף להוסיף שם כמה אלפי מקומות חניה