Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

באחת התמונות בתחילת העבודות יש ממש מעבר גדול בין 7 ל-8 כאילו שברו די הרבה.

אתם זוכרים אולי אם הגובה של 7-8 הוא המקורי או שהורידו כמה שורות ואז בנו את הקומה השנייה?

הורידו איזה 5 שורות

זה הגובה המקורי.

אפשר לראות בעמוד הפייסבוק "בלומפילד מעקב שיפוצים" שהיציע המקורי נשאר בדיוק כמו שהוא, לא הורידו שורות.

זה הגובה המקורי.

אפשר לראות בעמוד הפייסבוק "בלומפילד מעקב שיפוצים" שהיציע המקורי נשאר בדיוק כמו שהוא, לא הורידו שורות.

הורידו

DF9rfZ-WAAAL1LG.jpg

ובשרטוט הזה

https://i.imgur.com/YeAAKR4.jpg

גידי ליפקין הזה פשוט הכתב הכי גרוע בארץ. כל פעם שאני קורא כתבה שלו זה נראה לי כאילו one עשו פרויקט של שילוב ילדים מפגרים באתר

מה שבאמת כיף בוואן, זה לקרוא כתבות שלהם בקול של הכתב.

גידי ליפקין ודורון בן-דור כיף במיוחד.

אני כמעט כל יום עובד ליד בלומפילד. וכל יום משהו משתנה שם.

אני מנסה להבין מה הערך בציטוטים של פועלים משם לגבי אי עמידה בלוחות הזמנים.

זה כמו לראיין פועלים סינים במפעל אפל לגבי אי עמידה בתאריך השקה של אייפון. עם כל הכבוד , מה הם כבר יודעים.

דרך אגב , אם תסעו בכביש שצמוד לשער 11 מכיוון מזרח למערב , אתם אשכרה תסעו כשהיציע מעליכם. (מעל הראש ממש)

זה מה שאני כל כך אוהב בבולמפיד החדש.

בניגוד לרוב המגרשים שנבנים בארץ ובעולם. המגרש הזה הוא על הרחוב . אין כמעט שטח סטרילי .

אנשים גם צריכים לזכור שדרום ת״א ובעיקר יפו הפכו לאזורים מבוקשים כמו מרכז תל אביב. מה שאומר שהיום בלומפילד מוקף במסעדות ופאבים בלי סוף.

בנוסף כל הצורה שבה אנשים מתניידים השתנתה.

אני כבר מדמיין איך 4000 קורקינטים מחפשים איפה לקשור את הכלי.

מי שקצת מכיר את הדעות של עירית ת״א לגבי חניה , יודע שהם לא מתרגשים מהבכי של אנשים לגבי מחסור בחניה . מבחינתם אם אתה לא תושב תל אביב אין שום סיבה שתגיע עם רכב והם ישמחו לתת לך דוחות שתפסיק להגיע עם רכב . וכן הם צודקים . גם עוד 1000 חניות ליד בלומפילד לא ימנעו את הפקקים. (כי פסכולוגית יגיעו פשוט יותר אנשים עם הרכב (כי יש כביכול חניה)

בשורה התחתונה , בלומפילד ממוקם סביב הק״מ מרכבת ההגנה /תרנה מרכזית.

ק״מ וחצי מתחנת וולפסון.

ולבסוף גם תהיה רכבת קלה שתעבור ליד.

אנשים צריכים להחליף דיסקט לגבי הגעה למגרש ברכב פרטי.

הדרך הכי נורמלית להגיע תהיה דרך הרכבות. יש 3 תחנות רכבת קרובות לבלומפילד: וולפסון, צומת חולון וההגנה.

הפתרון הכי טוב זה שאטלים מכל הרכבות האלה.

נדמה לי שאתם שוכחים שאין תחבורה ציבורית בשבת ובימי חול אחרי משחקים למי שלא גר בתל אביב אין מספיק אוטובוסים לשעות הלילה, ובטח לאוהדים מהפריפריה ובשנים האחרונות יש לא מעט אוהדים מהפריפריה - אין שום אופציה להגיע בתחבורה ציבורית... רכב הוא האופציה היחידה של חלק ניכר מהאוהדים שלא גרים בתל אביב ואני משוכנע שגם בתוך תל אביב אנשים יגיעו עם רכב. זה הולך להיות מחדל תחבורתי ענק שלא ברור איך כולם עוברים עליו בשתיקה. לא ברור איך מתכננים אצטדיון בגודל כזה בלי לחשוב איפה יחנו כל המכוניות שיגיעו, ויגיעו כי אין ברירה, מצב התחבורה הציבורית לא בשמיים.

נדמה לי שאתם שוכחים שאין תחבורה ציבורית בשבת ובימי חול אחרי משחקים למי שלא גר בתל אביב אין מספיק אוטובוסים לשעות הלילה, ובטח לאוהדים מהפריפריה ובשנים האחרונות יש לא מעט אוהדים מהפריפריה - אין שום אופציה להגיע בתחבורה ציבורית... רכב הוא האופציה היחידה של חלק ניכר מהאוהדים שלא גרים בתל אביב ואני משוכנע שגם בתוך תל אביב אנשים יגיעו עם רכב. זה הולך להיות מחדל תחבורתי ענק שלא ברור איך כולם עוברים עליו בשתיקה. לא ברור איך מתכננים אצטדיון בגודל כזה בלי לחשוב איפה יחנו כל המכוניות שיגיעו, ויגיעו כי אין ברירה, מצב התחבורה הציבורית לא בשמיים.

מכבי חייבים להחזיר את ההסעות אוהדים. אם יהיו הרבה מנויים יהיה גם ביקוש לדעתי

זה ממש מעצבן שקבוצות גדולות לא מארגנות הסעות (בתשלום כמובן) מערים מרכזיות. אני בטוחה שאם מכבי היו מארגנים אוטובוסים לנתניה ממקומות כמו ת"א, בקעת אונו, ראשל"צ, חולון, ר"גבעתיים - הייתה תפוסה מלאה וכולם היו מרוויחים מזה, אפילו היה מגיע יותר קהל!!

אבל ראש קטןןןןןןןןןןןןןן

מה המייל של מכבי?

אופציה לדעתי שלא יהיה מנוס ממנה היא אנשים שמגיעים מחוץ לעיר ברכב, מחנים ברחבי העיר ומשם לוקחים אוטובוס הלוך וחזור. פשוט אין אופציה אחרת.

נניח שאתה חונה באזור תחנה מרכזית ת"א, ומשם לוקח אוטובוס לבלומפילד כמה תחנות וחזרה.

זה ממש מעצבן שקבוצות גדולות לא מארגנות הסעות (בתשלום כמובן) מערים מרכזיות. אני בטוחה שאם מכבי היו מארגנים אוטובוסים לנתניה ממקומות כמו ת"א, בקעת אונו, ראשל"צ, חולון, ר"גבעתיים - הייתה תפוסה מלאה וכולם היו מרוויחים מזה, אפילו היה מגיע יותר קהל!!

אבל ראש קטןןןןןןןןןןןןןן

מה המייל של מכבי?

maccabi@mtafc.com

אחלה שירות לקוחות, נתנו לי מענה מהיר וטוב לכל הבקשות שלי.

אני כמעט כל יום עובד ליד בלומפילד. וכל יום משהו משתנה שם.

אני מנסה להבין מה הערך בציטוטים של פועלים משם לגבי אי עמידה בלוחות הזמנים.

זה כמו לראיין פועלים סינים במפעל אפל לגבי אי עמידה בתאריך השקה של אייפון. עם כל הכבוד , מה הם כבר יודעים.

דרך אגב , אם תסעו בכביש שצמוד לשער 11 מכיוון מזרח למערב , אתם אשכרה תסעו כשהיציע מעליכם. (מעל הראש ממש)

זה מה שאני כל כך אוהב בבולמפיד החדש.

בניגוד לרוב המגרשים שנבנים בארץ ובעולם. המגרש הזה הוא על הרחוב . אין כמעט שטח סטרילי .

אנשים גם צריכים לזכור שדרום ת״א ובעיקר יפו הפכו לאזורים מבוקשים כמו מרכז תל אביב. מה שאומר שהיום בלומפילד מוקף במסעדות ופאבים בלי סוף.

בנוסף כל הצורה שבה אנשים מתניידים השתנתה.

אני כבר מדמיין איך 4000 קורקינטים מחפשים איפה לקשור את הכלי.

מי שקצת מכיר את הדעות של עירית ת״א לגבי חניה , יודע שהם לא מתרגשים מהבכי של אנשים לגבי מחסור בחניה . מבחינתם אם אתה לא תושב תל אביב אין שום סיבה שתגיע עם רכב והם ישמחו לתת לך דוחות שתפסיק להגיע עם רכב . וכן הם צודקים . גם עוד 1000 חניות ליד בלומפילד לא ימנעו את הפקקים. (כי פסכולוגית יגיעו פשוט יותר אנשים עם הרכב (כי יש כביכול חניה)

בשורה התחתונה , בלומפילד ממוקם סביב הק״מ מרכבת ההגנה /תרנה מרכזית.

ק״מ וחצי מתחנת וולפסון.

ולבסוף גם תהיה רכבת קלה שתעבור ליד.

אנשים צריכים להחליף דיסקט לגבי הגעה למגרש ברכב פרטי.

איזה קילומטר לרכבת ההגנה או תחנה מרכזית תגיד לי