Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

זה גם לא רק הגשם בזמן משחק.

זה משפיע על אנשים לתכנן כפי שראינו היום.

משער שזה משפיע גם על תפאורה.

ויש גם עניין של נראות.

וארועים נוספים שמתארחים במתקן.

שלא נדבר על לארח משחק גדול כמו שנתנו לבאקו באזרבייג'אן להשתתף ביורו 2020

כבר לפי התכנון הקיים תהיה קשת לגג בשערים 13-2 והכנה לגג בקשת של 7-8 (שלא ברור שאם כבר יש הכנה למה כבר לא לעשות גג).

לא חושב שיש בכלל תכנון שאיכשהו יהיה ניתן להוסיף לכל המעטפת הזאת גג ב10-11 גם אם נרצה בעתיד.

אמרו שכדי להוסיף גג לא צריך להשבית את האצטדיון לא?

ובכללי כל הקטע של ההכנה לגג במקום לעשות גג מפגרת, למה לא עושים גג במקום לעשות הכנה?

תקציב? או שיהיה לו משהו לבחירות הבאות אז הוא יגיד אני אעשה לכם גג תבחרו בי

אמרו שכדי להוסיף גג לא צריך להשבית את האצטדיון לא?

ובכללי כל הקטע של ההכנה לגג במקום לעשות גג מפגרת, למה לא עושים גג במקום לעשות הכנה?

תקציב? או שיהיה לו משהו לבחירות הבאות אז הוא יגיד אני אעשה לכם גג תבחרו בי

תאמת הוא מסוגל

מעניין מה אחר כך, בטח יהיו חורים בגג

זה נכון.

היתרון אצלנו הוא שאפשר "לתחום" פחות או יותר את זמן ירידת הגשם לשעות מסוימות.

לדוגמא: ירידת גשמים עזה כשעה לפני משחק תבטיח בד"כ כמה שעות הפוגה לאחריה.

בלונדון, למשל, "הגשם הלונדוני" המציק יכול לרדת במשך 8-12 שעות רצוף עד להגעת הפוגה.

צריך גג ב7-8 לתרחישים כמו בורדו בבלומפילד ב2014 או בית"ר ברמת גן ב2013 או דרבי ברד ב2003.

יש בתל אביב פחות או יותר אותה כמות משקעים כמו בלונדון. לפעמים אנחנו עוברים עוברים אותם (אני מניח שהשנה עברנו בהרבה), לפעמים הם ייותר, אבל זה כמעט תמיד אותו אזור.

ההבדל הוא באמת שאצלנו זה מרוכז בכמות ימי גשם קטנה בהרבה.

זה גם למיד תמיד כשיש מגרשים מוצפים אנשים לא מבינים למה באירופה זה לא קורה ולמה הבניה אצלנו לא משהו - אז באירופה כמעט ולא מתמודדים עם כמות משקעים כזו בזמן קצר.

יש בתל אביב פחות או יותר אותה כמות משקעים כמו בלונדון. לפעמים אנחנו עוברים עוברים אותם (אני מניח שהשנה עברנו בהרבה), לפעמים הם ייותר, אבל זה כמעט תמיד אותו אזור.

ההבדל הוא באמת שאצלנו זה מרוכז בכמות ימי גשם קטנה בהרבה.

זה גם למיד תמיד כשיש מגרשים מוצפים אנשים לא מבינים למה באירופה זה לא קורה ולמה הבניה אצלנו לא משהו - אז באירופה כמעט ולא מתמודדים עם כמות משקעים כזו בזמן קצר.

מאיפה המידע הזה? אתר וואוו?

יפה, אז זה שהחורף הנוכחי הוא מעל הממוצע, לא הוןפך אותו לנדיר.

הכמויות של החורף הנוכחי הן לא נדירות, הן בסה"כ מעל הממוצע, אבל בטח שבטווח סטיות התקן הרגילות.

עברת כבר את ה-150% ברוב הארץ, כשעוד לא סיימת את העונה הגשומה.

בהחלט נדיר פה, זה בהרבה מעל סטיית התקן הרגילה.

לפי האתר של השירות המטראולוגי בתא ממוצע של 583 ממ. בין 40-60 ימי גשם בשנה.

לפי ויקיפדיה בלונדון ממוצע של 601 ממ. מעל 150 ימי גשם בשנה.

למה הזלזול? יש בארץ שלושה אזורי אקלים עיקריים, תל אביב נמצאת באזור Csa בו המשקעים מתנקזים בעיקר בחורף, ב2015 באשקלון ירדו 92 מ"מ בשעה. בחודשים דצמבר-פברואר יש בתל אביב 385 מ"מ משקעים, גלאזגו שהיא מהערים הגשומות באירופה מבחינת ימים בשנה ומשקעים מקבלת 387 מ"מ באותו טווח (ובפחות ימים). וברוב הערים ממערב גרמניה וצרפת ועד בריטניה תמצא מספרים דומים

תסלחו לי אבל זה נראה לי אותו דבר כבר חודשיים... :(

אגב דעה לא פופולארית(?) - הצורה הזאת של שני יציעים בשתי קומות (7-8,13-2) ואז שני יציעים (4/5,10-11) עם קומה אחת נמוכה משמעותית מאוד מכוערת בעיני.

אגב דעה לא פופולארית(?) - הצורה הזאת של שני יציעים בשתי קומות (7-8,13-2) ואז שני יציעים (4/5,10-11) עם קומה אחת נמוכה משמעותית מאוד מכוערת בעיני.

היית מעדיף שהכל יהיה אחיד?

בדיוק. לדעתי הקומה השנייה היא ניסיון בכוח להכניס הרבה מושבים ליציע אחד.

במקום זה היו משלימים עוד כמה שורות בכל ההיקף של האיצטדיון והיו משאירים אותו קומה אחת.

אלא אם יש שם בוקסים בין הקומות אבל עדיין יש הרגשה שמי שישב בחלקים העליונים די ירגיש מבודד בהיעדר הגג (שיש אליו הכנה).

בדיוק. לדעתי הקומה השנייה היא ניסיון בכוח להכניס הרבה מושבים ליציע אחד.

במקום זה היו משלימים עוד כמה שורות בכל ההיקף של האיצטדיון והיו משאירים אותו קומה אחת.

אלא אם יש שם בוקסים בין הקומות אבל עדיין יש הרגשה שמי שישב בחלקים העליונים די ירגיש מבודד בהיעדר הגג (שיש אליו הכנה).

בלי תוספת קומה 2 האצטדיון היה מגיע ל24,000 מושבים במקסימום.

בתרחיש של 20,000 מנויים ועוד 3,000 כרטיסים שהולכים לקהל החוץ + חציצה מכבי היו נשארים עם פחות מ1,000 כרטיסים למכירה חופשית בכל משחק.

וזה גרוע ביותר. בשביל זה עזבנו את בלומפילד ל3 שנים? כדי לחזור לאותו המצב של לפני השיפוץ?

ההבדל בין 1,000 כרטיסים במכירה חופשית לבין 6,500 כרטיסים הוא עצום.

אמרתי את זה ממזמן זה כל כך מכוער אבל העיקר ששער 11 יהיה מפחידד