Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

עם גג בדרומי זה האצטדיון הכי טוב בארץ קללללל

ביתי בטירוף ואקוסטיקה מטורפת עוד יותר ממה שיש שם עכשיו (הצפוני הוא יציע העידוד הטוב בארץ בלי ספק בכלל)!

אם הייתי יכול לבחור איפה לשחק את מוקדמות הצ'מפיונס במידה ובלומפילד לא יהיה מוכן זה אך ורק שם למרות המרחק...

ההיפך אם כבר, אם אתה מארח עדיף בלי הגג בדרומי.

מעניין איך באחד האיצטדיונים הכי ביתיים בארץ יש כזה מחסור בקהל. אני לא זוכר מתי פעם אחרונה אוהדי בית"ר מילאו אותו, אולי רק במוקדמות הצ'מפיונס בתקופה של גאידמק. אפילו חיפה מילאו את סמי עופר פה ושם במשחקים גדולים והם סובלים לא פחות אם לא יותר מאוהדי בית"ר.

מעניין איך באחד האיצטדיונים הכי ביתיים בארץ יש כזה מחסור בקהל. אני לא זוכר מתי פעם אחרונה אוהדי בית"ר מילאו אותו, אולי רק במוקדמות הצ'מפיונס בתקופה של גאידמק. אפילו חיפה מילאו את סמי עופר פה ושם במשחקים גדולים והם סובלים לא פחות אם לא יותר מאוהדי בית"ר.

פעם אחת לפני כמה שנים נגד הפועל הם מילאו את האצטדיון כולל הדרומי (הפועל ישבו בצפוני).

טביב שיווק את המשחק הזה ממש טוב אני זוכר חחח

הדרומי הושלם רק ב-2013.

כן אני זוכר, לקראת יורו הצעירות שהיה בארץ. אבל גם בלעדיו לא זוכר שטדי היה מלא יותר מדי פעמים.

פעם אחת לפני כמה שנים נגד הפועל הם מילאו את האצטדיון כולל הדרומי (הפועל ישבו בצפוני).

וואלה, מעניין. יש את המשחק ביוטיוב איפשהו?

כן אני זוכר, לקראת יורו הצעירות שהיה בארץ. אבל גם בלעדיו לא זוכר שטדי היה מלא יותר מדי פעמים.

וואלה, מעניין. יש את המשחק ביוטיוב איפשהו?

https://youtu.be/3rA5qlhzdFs

התכוונת שוואן שיווקו וחיממו עד המשחק עבור טביב.

בכל מה שקשור לכמויות במשחקי בית הקהל שלהם ממש מאכזב... ולדעתי זה בגלל ש-70% באים מחוץ לירושלים (המקומיים פשוט לא מגיעים מספיק).

לגבי האקוסטיקה שם - רק מי שהיה עם מכבי בטדי יכול להבין איזה עוצמות מטורפות הוא מפיק.

ולגבינו - כשבלומפילד יהיה מוכן אנחנו לא נראה ממטר גם את מכבי חיפה בכמות מנויים אני מבטיח לך!

גם נגדנו היו כמה פעמים שביתר מילאו גם תדרומי

ועדיין הם סובלים מאותה בעיה שיש אצלנו

התופים לא נשמעים בכל היציע השירה לא אחידה ברוב הזמן קשה להבין מה הם שרים כל אחד רוצה להתחיל את הבית הבא לפני השני כי הוא הגבר שזוכר תמילים או אלוהים יודע מה. הלוואי ויהיו בבלומפילד תופים ב11 7 ו2 לא פחות ולא יותר

עד אז אנחנו מאד מאחור...

עד שהייתי באיצטדיון של איינטרכט עם מכבי לא הבנתי מה זה לשיר בקצב. לא הבנתי מה זה איצטדיון שלם שקופץ ביחד ושר ביחד וגם שזה 60 אלף או אלוהים יודע כמה יש שם. שמעו את התופים קצב אחיד עד לשער שלנו. מדהים.

גם נגדנו היו כמה פעמים שביתר מילאו גם תדרומי

ועדיין הם סובלים מאותה בעיה שיש אצלנו

התופים לא נשמעים בכל היציע השירה לא אחידה ברוב הזמן קשה להבין מה הם שרים כל אחד רוצה להתחיל את הבית הבא לפני השני כי הוא הגבר שזוכר תמילים או אלוהים יודע מה. הלוואי ויהיו בבלומפילד תופים ב11 7 ו2 לא פחות ולא יותר

עד אז אנחנו מאד מאחור...

עד שהייתי באיצטדיון של איינטרכט עם מכבי לא הבנתי מה זה לשיר בקצב. לא הבנתי מה זה איצטדיון שלם שקופץ ביחד ושר ביחד וגם שזה 60 אלף או אלוהים יודע כמה יש שם. שמעו את התופים קצב אחיד עד לשער שלנו. מדהים.

יש תיעוד מהיציע?

עכשיו נזכרתי במשחק הזה, תודה.

למרות שגם שם היו פה ושם קרחות אבל לפחות בכל היציעים היו מאסות אנשים. שגם זה מראה די נדיר במשחקי בית"ר בימינו.

בכל מקרה, אם הפתיחה של בלומפילד תידחה בכמה חודשים אני לגמרי מוכן שטדי יהיה האיצטדיון הביתי שלנו עד אז.

רק בגלל מקרים כמו שהיה אתמול הבושה הזאת שהבאנו פחות מ7000 אוהדים למשחק בית בעונה גדולה כזאת אפילו שזה נתניה,הייתי מעדיף שישאירו את בלומפילד בתכנון המקורי של 24,000 מקומות,ככה המגרש היה נראה הרבה יותר יפה ויזואלית לעומת מה שקורה עכשיו עם היציעים העליוניים ב7-8,מה יקרה בעוד עונה כזאת שנהיה בללומפילד? אז נביא במקום 6500 אולי 15,000 בלחץ במשחקים כאלה שהעונה גמורה ועם קהל פח כמו שלנו,פשוט חצי בלומפילד יהיה ריק.

אני אישית מעדיף 7-8 אלף שמעודדים ובאים כל משחק בית מאשר להוסיף עוד אלפי מקומות בשביל אוהדי הצלחות שאפילו בהצלחות לא מגיעים,בושה.

רק בגלל מקרים כמו שהיה אתמול הבושה הזאת שהבאנו פחות מ7000 אוהדים למשחק בית בעונה גדולה כזאת אפילו שזה נתניה,הייתי מעדיף שישאירו את בלומפילד בתכנון המקורי של 24,000 מקומות,ככה המגרש היה נראה הרבה יותר יפה ויזואלית לעומת מה שקורה עכשיו עם היציעים העליוניים ב7-8,מה יקרה בעוד עונה כזאת שנהיה בללומפילד? אז נביא במקום 6500 אולי 15,000 בלחץ במשחקים כאלה שהעונה גמורה ועם קהל פח כמו שלנו,פשוט חצי בלומפילד יהיה ריק ואז הבושה תהיה יותר הרבה יותר גדולה.

נכון שכשהיציע יותר גדול, אז הקרחות יהיו יותר קרחות, אבל היי בוא לא נשכח שבבלומפילד אנשים מגיעים ברגל למגרש. בנוסף אנשים שלא יכולים מכל סיבה שהיא להגיע למשחק, היו קופצים ומוכרים בחוץ את זכות הכניסה ואז בעצם אחר נכנס במקומם, מה שבנתניה

לא אפשרי בגלל המרחק (אנשים לא יסעו עד נתניה כדי למכור מנוי/כרטיס שנשאר להם בלי שימוש)

רק בגלל מקרים כמו שהיה אתמול הבושה הזאת שהבאנו פחות מ7000 אוהדים למשחק בית בעונה גדולה כזאת אפילו שזה נתניה,הייתי מעדיף שישאירו את בלומפילד בתכנון המקורי של 24,000 מקומות,ככה המגרש היה נראה הרבה יותר יפה ויזואלית לעומת מה שקורה עכשיו עם היציעים העליוניים ב7-8,מה יקרה בעוד עונה כזאת שנהיה בללומפילד? אז נביא במקום 6500 אולי 15,000 בלחץ במשחקים כאלה שהעונה גמורה ועם קהל פח כמו שלנו,פשוט חצי בלומפילד יהיה ריק.

אני אישית מעדיף 7-8 אלף שמעודדים ובאים כל משחק בית מאשר להוסיף עוד אלפי מקומות בשביל אוהדי הצלחות שאפילו בהצלחות לא מגיעים,בושה.

בבלומפילד זה יהיה שונה לגמרי, עם שיווק נכון המנויים יהיו סולד אאוט. אם יגיעו כל משחק זו כבר שאלה אחרת.

בבלומפילד זה יהיה שונה לגמרי, עם שיווק נכון המנויים יהיו סולד אאוט. אם יגיעו כל משחק זו כבר שאלה אחרת.

בבלומפילד יהיו לך 20,000 מנויים,אז מה? מה זה משנה אם אנחנו כותשים את הליגה ובמקום לבוא ולחגוג כל משחק עם אצטדיון מלא יבואו בלחץ 10,000?

בבלומפילד יהיו לך 20,000 מנויים,אז מה? מה זה משנה אם אנחנו כותשים את הליגה ובמקום לבוא ולחגוג כל משחק עם אצטדיון מלא יבואו בלחץ 10,000?

שאם יהיו עוד 5 אלף כרטיסים למכירה במחיר סביר (50 שח לדוגמא) אז אנשים שאין להם מנוי יוכלו לבוא בלי הסיכון של להשיג כרטיס.

אם הייתה מערכת שעובדת של אנשים שמוכרים את הניקוב שלהם כדי שאנשים יקנו אותו אני מאמין שהיו יותר אוהדים (לא המון אבל מעט יותר) זה גם חלק מהעניין.

בבלומפילד הישן באו 15, לאנשים כנראה כבר אין כח לנתניה

להגיד יבואו בלחץ 10000 לבלומפילד אם נכתוש את הליגה זה מוגזם כבר ומנותק מהמציאות, זה היה המספר בעונות גרועות שלנו, ולחשוב שבגלל שבנתניה אנחנו לא מביאים 10000 בלחץ זה יהיה הסיפור גם בבלומפילד זה סתם לרדת על כל הקהל (גם זה שמגיע לנתניה כל משחק).

אני באמת חושב שהמספרים יהיו סביב ה18-22 אלף במשחקים רגילים.

שאם יהיו עוד 5 אלף כרטיסים למכירה במחיר סביר (50 שח לדוגמא) אז אנשים שאין להם מנוי יוכלו לבוא בלי הסיכון של להשיג כרטיס.

אם הייתה מערכת שעובדת של אנשים שמוכרים את הניקוב שלהם כדי שאנשים יקנו אותו אני מאמין שהיו יותר אוהדים (לא המון אבל מעט יותר) זה גם חלק מהעניין.

נגד ק"ש עלה 50 למשחק וזה לא עזר.

הקהל שלנו פשוט מפונק ומגעיל (רובם כן).

לדעתי דווקא יגיעו יותר אוהדים.

לבלומפילד אפשר ללכת ברגל מהשכונות הסובבות.

מה שלא היה בזמן שעזבנו את בלומפילד אלו הקורקינטים השיתופיים.

אפשר לעלות על BIRD או WIND, מי שגר בצפון ת"א/ ר"ג/ גבעתיים.

מלב העיר ודרום יפו אפשר לעלות על תל-אופן או MOBIKE.

והכי חשוב - הכלים האלה פועלים גם ביום שבת, אז אנשים כבר פחות תלויים ברכב פרטי שמצריך חניה או בתחב"צ שלא עובדת.