Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מי שילם לך ואיפה נרשמים גם?

אם יש משהו שעיריית ת"א בולטת בו מול כל עירייה או גוף אחר בארץ זו עמידה בזמנים של פרוייקטים.

חוסר התמיכה של חולדאי בענפי הכדור בעיר מעלה לי את הסעיף אבל כאשר הוא מבטיח הוא בדר"כ מקיים. ראש העיר הכי טוב בתולדות המדינה.

באמת מגדלים את הדשא בפארק הירקון?

המשטח לפני השיפוץ היה ברמה הכי גבוהה בארץ, מקווה שיצליחו לשמור את זה בבלומפילד החדש.

באמת מגדלים את הדשא בפארק הירקון?

המשטח לפני השיפוץ היה ברמה הכי גבוהה בארץ, מקווה שיצליחו לשמור את זה בבלומפילד החדש.

כן, מגדלים לנו שם דשא היברידי

בתאכלס כל דשא בעולם מתעלה על הדשא הקיים באצטדיון נתניה.

למישהו יש תמונות עדכניות מה"חללים הפנימיים" בבלומפילד?

מי שילם לך ואיפה נרשמים גם?

אני פשוט גר ברמת גן ורואה את ההבדלים בין הערים, הבדל של שמיים וארץ.

הלוואי על כל עיר בישראל ראש עיר כמו חולדאי.

אם יש משהו שעיריית ת"א בולטת בו מול כל עירייה או גוף אחר בארץ זו עמידה בזמנים של פרוייקטים.

חוסר התמיכה של חולדאי בענפי הכדור בעיר מעלה לי את הסעיף אבל כאשר הוא מבטיח הוא בדר"כ מקיים. ראש העיר הכי טוב בתולדות המדינה.

זה ממש לא נכון, כיכר דיזינגוף זה הדוגמא הכי קלה ואם תרצה אמצא לך עוד דוגמאות

אומנם היחסי ציבור שלו מעולים אבל הוא מפשל בזמנים דיי הרבה

הכי מעצבן זה ששנה וחצי לא עשו כלום ופתאום מעסיקים פועלים 24/7 בכל תנאי מזג אוויר כדי לעמוד בלוז.

תכנון לקוי, טמטום גדול וזריקת זין על מאות אלפי אוהדים שעשו את הדרך לנתניה/פתח תקווה בשלוש שנים האחרונות שמתוכם עשרות אלפים שעשו את זה פעם בשבוע/שבועיים.

אצטדיון מפנים רק כשהטרקטורים על הגדרות והפועלים כבר מחכים מחוץ לשער. יום אחרי שהפסקנו לשחק בבלומפילד כבר היו צריכים לעבוד ובקצב.

חבל ממש אבל מקווה שבכל זאת חולדאי יעמוד במילה שלו, הייתה מהאופטימים לתחילת ספטמבר ומיום ליום אני פחות ופחות אופטימי.

מאות אלפי אוהדים לא עשו את הדרך לפתח תקווה ובטח שלא סבלו.

אוהדי הפועל ובני יהודה לא סבלו מהשיפוץ הזה בכלל.

וכן, הבירוקרטיה במדינת ישראל גמרה אותנו. שצריך לעשות מכרז הריסה, להרוס ואז לחכות להוצאת מכרז על בנייה ורק אז להתחיל לבנות

מאות אלפי אוהדים לא עשו את הדרך לפתח תקווה ובטח שלא סבלו.

אוהדי הפועל ובני יהודה לא סבלו מהשיפוץ הזה בכלל.

וכן, הבירוקרטיה במדינת ישראל גמרה אותנו. שצריך לעשות מכרז הריסה, להרוס ואז לחכות להוצאת מכרז על בנייה ורק אז להתחיל לבנות

לאורך 3 שנים יש לפחות 100 אלף אוהדי מכבי והפועל (וגם בני יהודה) שעשו את הדרך לאצטדיון שלא שלהם.

הפועל לא סבלו בכלל? הם לא סבלו כמונו אבל תמצא לי אחד שמעדיף לשחק בפת ולא בבלומפילד.

הכי מעצבן זה ששנה וחצי לא עשו כלום ופתאום מעסיקים פועלים 24/7 בכל תנאי מזג אוויר כדי לעמוד בלוז.

תכנון לקוי, טמטום גדול וזריקת זין על מאות אלפי אוהדים שעשו את הדרך לנתניה/פתח תקווה בשלוש שנים האחרונות שמתוכם עשרות אלפים שעשו את זה פעם בשבוע/שבועיים.

אצטדיון מפנים רק כשהטרקטורים על הגדרות והפועלים כבר מחכים מחוץ לשער. יום אחרי שהפסקנו לשחק בבלומפילד כבר היו צריכים לעבוד ובקצב.

חבל ממש אבל מקווה שבכל זאת חולדאי יעמוד במילה שלו, הייתה מהאופטימים לתחילת ספטמבר ומיום ליום אני פחות ופחות אופטימי.

זה אולי יישמע מוזר, אבל כשהרסו את מגרש "באסה" בשביל לבנות את בלומפילד, הפועל ת"א שיחקה בו ממש עד הרגע האחרון כמעט.

אז נכון, אז היה אפשר לשחק בתנאים דפוקים בהרבה (באסה נסגר סופית בסוף 1960 או ממש בתחילת 1961) אבל הקונספט אכן היה כמו שאתה מתאר. שנה וחצי לאחר מכן, בסוף קיץ 62', בלומפילד היה מוכן כבר.

זה ממש לא נכון, כיכר דיזינגוף זה הדוגמא הכי קלה ואם תרצה אמצא לך עוד דוגמאות

אומנם היחסי ציבור שלו מעולים אבל הוא מפשל בזמנים דיי הרבה

לך על זה

לאורך 3 שנים יש לפחות 100 אלף אוהדי מכבי והפועל (וגם בני יהודה) שעשו את הדרך לאצטדיון שלא שלהם.

הפועל לא סבלו בכלל? הם לא סבלו כמונו אבל תמצא לי אחד שמעדיף לשחק בפת ולא בבלומפילד.

ברור שעדיף בלומפילד, אבל המושבה זו חלופה לא רעה, בטח בהשוואה לנתניה.

אם מחשבים את הזמן והדלק, יוצא שאוהדי מכבי הוציאו ב-3 השנים האחרונות עוד כמה מיליונים כדי לשחק בנתניה.

אשכרה 10 חודשים ראשונים לא עשו כ-ל-ו-ם. גם אם נתחיל לשחק שם בדצמבר זה ביזיון עצום, רק על כל הזמן הזה שזרקו לפח.

ברור שעדיף בלומפילד, אבל המושבה זו חלופה לא רעה, בטח בהשוואה לנתניה.

אם מחשבים את הזמן והדלק, יוצא שאוהדי מכבי הוציאו ב-3 השנים האחרונות עוד כמה מיליונים כדי לשחק בנתניה.

אין ספק, אבל אתה מסכים איתי שאתה מעדיף את בלומפילד על המושבה?

אתה מסכים איתי שכל אוהדי מכבי מעדיפים את בלומפילד על המושבה?

וגם אוהדי הפועל מעדיפים את בלומפילד על המושבה.

נתניה זה סיוט מעולם אחר אבל גם אוהדי הפועל ובני יהודה נפגעו מהעיכובים.

למושבה יש רכבת פעילה על האצטדיון

לנתניה לא רק שהרכבת לא עוצרת ליד האצטדיון, היא לא פעילה בשעות שנגמרים המשחקים, בנוסף אין אוטובוסים לשם בשעות הערב.

אי אפשר בכלל להשוות.

למושבה יש רכבת פעילה על האצטדיון

לנתניה לא רק שהרכבת לא עוצרת ליד האצטדיון, היא לא פעילה בשעות שנגמרים המשחקים, בנוסף אין אוטובוסים לשם בשעות הערב.

אי אפשר בכלל להשוות.

אין לי ויכוח איתכם על זה שנתניה זה המצאה של השטן. גרוע יותר מכל אצטדיון עלי האדמות ושעדיף לארח בקפריסין.

יש לי ויכוח עם מי שחושב שלעבור לפתח תקווה זה לא נורא ולא משמעותי לעומת לשחק בבלומפילד.

אין ספק, אבל אתה מסכים איתי שאתה מעדיף את בלומפילד על המושבה?

אתה מסכים איתי שכל אוהדי מכבי מעדיפים את בלומפילד על המושבה?

וגם אוהדי הפועל מעדיפים את בלומפילד על המושבה.

לא רואה כל כך במה הפועל ובני יהודה נפגעו, אין להם הרבה אוהדים זה אצטדיון שמתאים למידות שלהם וגם במיקום מושלם במרכז 10 דקות מתל אביב

שמע, בלומפילד זה איצטדיון מושלם ואין על זה עוררין.

אבל להגיד שלעבור לפתח תקווה זה כן נורא, בטח בזמן שאתה משחק בנתניה זה כבר לעוות את המציאות.

פתח תקווה סבבה לגמרי ואני הייתי מת לארח שם במקום נתניה.

שמע, בלומפילד זה איצטדיון מושלם ואין על זה עוררין.

אבל להגיד שלעבור לפתח תקווה זה כן נורא, בטח בזמן שאתה משחק בנתניה זה כבר לעוות את המציאות.

פתח תקווה סבבה לגמרי ואני הייתי מת לארח שם במקום נתניה.

מוכן לארח שם שנה הבאה במקום בבלומפילד?

אם התשובה שלך היא לא, אין לנו ויכוח.

אם התשובה היא כן אני אשמח לדעת למה כי אני באמת לא מצליח להבין.

מוכן לארח שם שנה הבאה במקום בבלומפילד?

אם התשובה שלך היא לא, אין לנו ויכוח.

אם התשובה היא כן אני אשמח לדעת למה כי אני באמת לא מצליח להבין.

אם מבטיחים לנו גג ונארח עונה אחת במושבה אז למה לא(גם ככה יהיה עיכוב נוסף בבלומפילד)

אבל אנחנו והפועל זה לא אותו דבר מבחינת כמות.

בסוף כולם מבינים שזו הייתה טעות לארח שם, עם כל הכסף של הנסיעות עצבים עדיף כבר היה לעלות מחירי מנויים לממן יציע זמני במושבה(לא משהו מסובך 1500 מקומות כמו ברמת השרון)

אין לי ויכוח איתכם על זה שנתניה זה המצאה של השטן. גרוע יותר מכל אצטדיון עלי האדמות ושעדיף לארח בקפריסין.

יש לי ויכוח עם מי שחושב שלעבור לפתח תקווה זה לא נורא ולא משמעותי לעומת לשחק בבלומפילד.

לעבור לפ"ת לא נורא ולא משמעותי לעומת בלומפילד, מידיעה מאוהדי הפועל שאני מכיר לפחות. ובלי הדעה שלהם, לעשות את הנסיעה מהבית שלהם מרמת גן, הרצליה, רמת/הוד השרון, רעננה, פתח תקווה, קרית אונו והגיוני שהם באצטדיון בנסיעה קצרה גם עם רכב פרטי וגם עם תחב"צ. אין להם שום סבל מהנסיעות ושום סבל מהמתקן עצמו. לאוהדים התל אביבים, מבת ים, חולון וראשל"צ אני מניח שזה יותר מבאס בגלל הקרבה לבלומפילד אבל לא משמעותי.

יש לי כמה חברים אוהדי הפועל לא עלינו, והם מתים לחזור לבלומפילד.

עוד לא פגשתי אוהד הפועל אחד שמעדיף להשאר בפתח תקווה (ולפי מה שאני שומע ממכם כן יש כאלה).

בכל מקרה, לא אמרתי בשום שלב שהפועל נדפקו יותר מאיתנו כי זה אחושרמוטה לא נכון. אותנו זיינו בתחת עם קונגו בלי וזלין במשך שלוש שנים בזמן שלהם רק דחפו אצבע לתחת (וכשאני חושב על זה ככה, אולי אני מתחיל להבין למה יש אוהדי הפועל שבסדר עם זה).

ועדיין, להגיד שהפועל לא נפגעו מהמהלך זה מנותק לדעתי.