Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

חולדאי יודע על התקדמות הפרוייקט עוד פחות מגולש ממוצע בפורום, זה שהוא אומר שיהיה מוכן לא מהווה אינדיקציה לכלום.

חולדאי שם זין על כולנו. ואם לפני זה הוא סתם היה שם זין על כולנו, אז עכשיו שזאת הקדנציה האחרונה שלו הוא בכלל שם זין ענק על כולנו. כאילו באמת מעניין אותו אם האיצטדיון יהיה מוכן או לא, הוא יזיין את השכל עד המחזור הראשון של הליגה שזה יהיה מוכן וכשלא יהיה מוכן יגיד שמתי אי פעם משהו היה מוכן בזמן במדינה הזאת ושנגיד תודה שהוא עושה בכלל משהו למעננו

אני מוכן ללכת להפגין לו מול הבית, בן זונה, יצא על מכבי והכין סרטונים שהכל פיקס. שלא נדבר על מחדל הגג ועשרים ימי הגשם השנתיים

לא מבין את ההתנפלות על חולדאי.
ראש העיר הטוב ביותר בהיסטוריה של תל אביב, הפך את תל אביב ב20 שנה לעיר בינלאומית תוססת. אני זוכר איך נראו השדרות בעיר לפני שהוא נבחר, רוטשילד הייתה רצועת חול במרכז הכביש ששימשה חניה למכוניות. ריח של שתן במרכז העיר. תראו איך הכל השתנה, העיר השתדרגה בתקופתו 20 רמות מעל מה שהייתה.

ולגבי הספורט - נכון, האיש מעדיף ככלל אירועי ספורט "המוניים" כמו מרתון, מירוץ הלילה, סובב תל אביב וכו' על פני הספורט השגרתי, אבל בואו נסתכל על העובדות:

בתקופתו שופץ יד אליהו, שופץ והורחב בלומפילד, שופץ הדר יוסף, נהרס אוסישקין ונפתח הדרייב אין, נפתח אולם התיכונט, ייפתח השנה וולודרום לאופניים בהדר יוסף.
האיש עובד לא יושב רגל על רגל. ותמיד יש ביקורת וזה לגיטימי, אבל צריך גם לדעת לפרגן כשמוצדק.

לא מבין את ההתנפלות על חולדאי.

ראש העיר הטוב ביותר בהיסטוריה של תל אביב, הפך את תל אביב ב20 שנה לעיר בינלאומית תוססת. אני זוכר איך נראו השדרות בעיר לפני שהוא נבחר, רוטשילד הייתה רצועת חול במרכז הכביש ששימשה חניה למכוניות. ריח של שתן במרכז העיר. תראו איך הכל השתנה, העיר השתדרגה בתקופתו 20 רמות מעל מה שהייתה.

ולגבי הספורט - נכון, האיש מעדיף ככלל אירועי ספורט "המוניים" כמו מרתון, מירוץ הלילה, סובב תל אביב וכו' על פני הספורט השגרתי, אבל בואו נסתכל על העובדות:

בתקופתו שופץ יד אליהו, שופץ והורחב בלומפילד, שופץ הדר יוסף, נהרס אוסישקין ונפתח הדרייב אין, נפתח אולם התיכונט, ייפתח השנה וולודרום לאופניים בהדר יוסף.

האיש עובד לא יושב רגל על רגל. ותמיד יש ביקורת וזה לגיטימי, אבל צריך גם לדעת לפרגן כשמוצדק.

עזוב את זה שהוא שמאלני זבל שמעדיף מחבלים על פני העם שלו, להגיד שהוא זה שעשה הכל לבד.. אם לא היו שם אנשים ברקע שהיו דוחפים אותו לתמוך בספורט המאוגד בעיר ובמתקנים שקל הוא לא היה מזרים לזה (במיוחד בנושא בלומפילד שזה הדוגמא הכי טריה).

על כל מתקן כזה הוא היה מעדיף לבנות עוד גורד שחקים או מגרש חניה עירוני בתשלום.

כל השאר לא מעניין אותי אני לא תושב העיר (ובחיים לא אהיה ברוך השם).

עזוב את זה שהוא שמאלני זבל שמעדיף מחבלים על פני העם שלו, להגיד שהוא זה שעשה הכל לבד.. אם לא היו שם אנשים ברקע שהיו דוחפים אותו לתמוך בספורט המאוגד בעיר ובמתקנים שקל הוא לא היה מזרים לזה (במיוחד בנושא בלומפילד שזה הדוגמא הכי טריה).

על כל מתקן כזה הוא היה מעדיף לבנות עוד גורד שחקים או מגרש חניה עירוני בתשלום.

כל השאר לא מעניין אותי אני לא תושב העיר (ובחיים לא אהיה ברוך השם).

הדבר האחרון שבא לי לעשות זה להיכנס לויכוחים פוליטיים של ימין ושמאל פה. אבל סתם בשביל הידיעה- חולדאי היה טייס קרב במלחמת יום הכיפורים. אז מכאן ועד להגיד שהבן אדם אוהב מחבלים....

הדבר האחרון שבא לי לעשות זה להיכנס לויכוחים פוליטיים של ימין ושמאל פה. אבל סתם בשביל הידיעה- חולדאי היה טייס קרב במלחמת יום הכיפורים. אז מכאן ועד להגיד שהבן אדם אוהב מחבלים....

מצידי הוא יכול להיות גם הרמטכ"ל בעברו זה לא משנה את מה שהוא עכשיו. והוא הרוויח את זה בצדק.

ראש העיר הטוב ביותר בהיסטוריה של תל אביב, הפך את תל אביב ב20 שנה לעיר בינלאומית תוססת. אני זוכר איך נראו השדרות בעיר לפני שהוא נבחר, רוטשילד הייתה רצועת חול במרכז הכביש ששימשה חניה למכוניות.

חייב לומר שלא זוכר את רוטשילד ככה גם לפני חולדאי.

הן לא היו מפונפנות כמו היום, אבל לא זוכר אותן כמו שאתה מתאר (היה מקטע אחד של רוטשילד שהיה קצת יותר מוזנח וזה מהרצל שמאלה, איפה שהיום כבר אין כביש).

מה הקטע שטאלט עושה יום כיף באל אקצה במקום לעבוד על בלומפילד??

הוא עוסק שם רק בתחום עבודות העפר, נראה כאילו הוא נמצא פחות בבלומפילד מאשר בעבר, אבל איזה סטוריז מצחיקים יש לו לפעמים.

היום הוא שם תמונה של "רביד מנהל עבודה בבלומפילד"

הוא עוסק שם רק בתחום עבודות העפר, נראה כאילו הוא נמצא פחות בבלומפילד מאשר בעבר, אבל איזה סטוריז מצחיקים יש לו לפעמים.

היום הוא שם תמונה של "רביד מנהל עבודה בבלומפילד"

*"באצטדיון בלונפילד"

מצער לשמוע, צריך למצוא עובד/פועל אחר.

*"באצטדיון בלונפילד"

מצער לשמוע, צריך למצוא עובד/פועל אחר.

שמישהו ימצא את הרביד הזה ויהיה חבר שלו, נראה עובד יותר רציני, יש לו קסדה כמו של בוב הבנאי

ההודעות האחרונות שהיו פה נמחקו

תריבו בוואטסאפ או בפייסבוק, אפשר גם באינסטגרם לריב אבל ממשק ההודעות הפרטיות שם הוא לא זירה נוחה למריבות

מה לסיים את השלד קיבינימט כוסרבאקק כבר שנתיים בלי מגרש ביתי ועדיין אנחנו בשלב של השלד?!?!?!

איזה עצבים

מה לסיים את השלד קיבינימט כוסרבאקק כבר שנתיים בלי מגרש ביתי ועדיין אנחנו בשלב של השלד?!?!?!

איזה עצבים

שלב השלד נגמר בסוף מרץ.

עוד חודש וקצת.

עובדים במקביל על כל החללים הפנימיים.

את הדשא מגדלים כבר כמה חודשים בפארק הירקון.

התחילו עם הגג השבוע.

אח"כ יש 5 חודשים לחוצים בטירוף להספיק את כל השאר עד לפתיחה לפי העירייה בסוף אוגוסט תחילת ספטמבר.

אני הייתי ממחנה הפסימיים ועברתי לאופטימיים.

מבחן גדול לעיריית תל אביב, בינתיים קצב ההתקדמות מטאורי במונחים ישראלים (מאז שהתחילה הבנייה).

תנו לחולדאי את הקרדיט, תנו לו אשראי.

עד עכשיו הוא הוכיח שהוא ראוי לאשראי הזה.

שלב השלד נגמר בסוף מרץ.

עוד חודש וקצת.

עובדים במקביל על כל החללים הפנימיים.

את הדשא מגדלים כבר כמה חודשים בפארק הירקון.

התחילו עם הגג השבוע.

אח"כ יש 5 חודשים לחוצים בטירוף להספיק את כל השאר עד לפתיחה לפי העירייה בסוף אוגוסט תחילת ספטמבר.

אני הייתי ממחנה הפסימיים ועברתי לאופטימיים.

מבחן גדול לעיריית תל אביב, בינתיים קצב ההתקדמות מטאורי במונחים ישראלים (מאז שהתחילה הבנייה).

תנו לחולדאי את הקרדיט, תנו לו אשראי.

עד עכשיו הוא הוכיח שהוא ראוי לאשראי הזה.

מי שילם לך ואיפה נרשמים גם?