Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

חד משמעית. הדבר היחיד שמציל את סמי מלהיות אצטדיון מחריד זה הגודל והמאזן שלנו שם. זה גם האצטדיון שהכי חם בו בפער.

גם בנתניה חם בטירוף בקיץ, ובגלל זה דווקא לי לא מפריע שאין גג בבלומפילד החדש (בשערים 2 ו-13 באוגוסט זה תמיד היה סיוט). וכן, גם בטדי אמנם יש גג, אבל אקלים אחר.

המאזן שלהם שם מחריד כי הקבוצה שלהם מחרידה, והקהל גם הפסיק להגיע.

אם כבר, את טדי כולם פה אוהבים ועדיין בית"ר אף פעם לא באמת היתה קבוצה ביתית, בניגוד למיתוס (ואפילו השנה רק לחיפה יש מאזן גרוע מהם בבית). אבל זה בעיקר כי כמעט אף פעם אין לה קבוצה טובה. גם מכבי והפועל טובות בבלומפילד בעיקר כשהקבוצות שלהן טובות, בעונות גרועות גם אנחנו וגם הם מאבדים שם המון נקודות.

ברגע שתהיה להם קבוצה טובה, מהר מאוד הם יהפכו את האצטדיון שם למבצר. ביתיות זה לרוב משהו שמרגישים עם קבוצה טובה, או באירופה. עכשיו אני בודק ומסתבר שהפועל חיפה היתה אחת הקבוצות הביתיות בעונה שעברה. וזה עוד בלי למלא את האצטדיון. מה שרק ממחיש את הנקודה שלי.

קשה להפריך את מה שאתה אומר אבל אני בטוח שאם ב5 שנים האחרונות הם היו משחקים בקריית אליעזר המאזן שלהם היה יותר טוב.

בסמי עופר אין שום אפקט של הרתעה.

קשה להפריך את מה שאתה אומר אבל אני בטוח שאם ב5 שנים האחרונות הם היו משחקים בקריית אליעזר המאזן שלהם היה יותר טוב.

בסמי עופר אין שום אפקט של הרתעה.

קרית אליעזר זה המגרש שבו קבוצות עירייה חגגו עם רביעיות בזמן שיציע ג׳ זורק מוטות על המאמנים ועל השחקנים שלהם, כן? גם כן הרתעה. ברגע שכבר לא היתה להם קבוצה טובה הם חטפו מאיתנו שלישייה שם, וזה עוד היה בתקופה שאנחנו פחדנו לנסוע לחיפה (כי ברוב העונות בתקופה שלא ניצחנו שם הם היו טובים, ואנחנו היינו גרועים, אז מן הסתם עד שניצחנו אותם זה היה אצלנו ולא אצלם).

באמת שסמי עופר אחלה אצטדיון לדעתי, חוץ מזה שהוא המגרש של היריבה שלנו לא הבנתי עד היום מה כל כך נורא בו.

כשיש קבוצה חזקה זה לא ממש משנה איפה תארח, כשהקבוצה בינונית הוא יכול לעזור לאסוף עוד כמה נקודות, כמו שטרנר עוזר לב"ש לסחוט תיקויים ולא להפסיד שם גם העונה.

גם רביעייה מהרצליה.

אליפויות הם בטח לא לקחו בזכות איזושהי ביתיות של קרית אליעזר... הם ניצחו שם משחקים כשהיתה להם קבוצה טובה.

בינתיים בטדי התחילו סופסוף לעבוד על ייצור הגג ליציע הדרומי:

48429523_2031450830236294_77207012178017
49644358_2031450953569615_39391801508888
49666943_2031452086902835_79944850290717

אולי שילוו לנו קצת?

דרך אגב עלות הפרוייקט של הקירוי שם היא בסה"כ 11 מיליון ש"ח, מה שעוד יותר גורם לי לא להבין איך בבלומפילד שופכים כמעט חצי מיליארד ש"ח ולא לקחו בחשבון קירוי ליציעים...

באמת שלא יודע מה אתם מדברים בליגת האלופות זאת הייתה החוויה הכי גדולה שלי מאיצטדיון.

בלי קשר למעמד, לראות מגרש מפוצץ וצהוב בכיסאות הכחולים הרגיש לי כמו איצטדיון פרטי שלנו.

תוסיפו לזה את המאזנים שלנו שם בליגה המקומית, 6-2 בגמר הגביע והמון זכרונות שגורמים לאורגזמה.

סה“כ אחלה איצטדיון הכי איכותי בארץ נכון לעכשיו.

באמת שלא יודע מה אתם מדברים בליגת האלופות זאת הייתה החוויה הכי גדולה שלי מאיצטדיון.

וואו זה היה נורא.

אווירה של פלסטיק.

אני לא נהניתי בצ׳מפיונס כי היה חם, כי אירחתי במגרש של יריבה שנואה במקום במגרש שלי (זה מה שבתודעה, וזה בהחלט הפריע עצם הנסיעה לחיפה), ובעיקר כי בכל המשחקים שם קיבלנו בראש.

לא זכור לי שלמישהו היתה בעיה עם האווירה ב-6-2 למשל, היה מדהים.

בשביל עבודה אקדמאית שאני עושה בנושא של שיפוץ בלומפילד, אני אשמח לדעת מהי העלות שדיברו עליה להתקנת גג מעל יציעים 7-8 ואם יש אפשרות לקבל מקור בנושא, עוד יותר טוב.

כמדומני זה היה בעבר בנושא, אבל אני לא מצליח למצוא, תודה!

מאחורי כל היציעים ימקמו קיר קצת יותר גבוה מהיציע עצמו כדי לשמור על אחידות באצטדיון.

שלא יווצר מצב כמו שאמרו פה שיצא חסר פרופורציה בגבהים.

המילה אקוסטית לא קשורה פשוט אנשים מאמינים שקיר ייתן את אותו אימפקט של גג.

thanks

תגידו, לעירייה עדיין אין פיתרון לבעיית החניה שתיווצר, כן? חוץ מלהגיד שבעתיד יהיה חניון (ממש) ובעתיד תהיה רכבת קלה (גם לגבי זה אני לא בטוח).

תגידו, לעירייה עדיין אין פיתרון לבעיית החניה שתיווצר, כן? חוץ מלהגיד שבעתיד יהיה חניון (ממש) ובעתיד תהיה רכבת קלה (גם לגבי זה אני לא בטוח).

דובר על זה פה בנושא כמה פעמים בעבר.

לשאלתך: לעירייה אין פתרון לחנייה. החניונים הגדולים באזור בלומפילד אפילו צומצמו לאחרונה. חולדאי אומר (ובצדק) שצריך להתחיל להתרגל שבאים לאצטדיון בעיר מטרופולינית בתחבורה ציבורית. הכל טוב ויפה עם זה רק שכל הנושא התחבורתי, שנמצא במדינת ישראל אך ורק בתחום אחריותו של משרד התחבורה, לא מתכנן חוץ מהרכבת הקלה שום פתרון תחבורתי לאזור ולא נערך לסיטואציה כזו.

משחקים בשבת תמיד יסבלו משיתוק של התחברוה הציבורית עד שלא יהיה שינוי פוליטי במדינה. קווים מקשרים של אוטובוסים ארוכים ומפרקיים מבלומפילד לתחנת ההגנה/מרכזית או למסוף כרמלית / מסוף ארלוזורוב בימים של משחקים הם בכלל לא על הפרק. שלא לדבר על נת"צים. מה שכן, מרחיבים את ציר שלבים כדי שיותר פרייבטים יוכלו להיכנס לאזור הפקוק ממילא ולשלם בחניונים או לחטוף דוחות חנייה מצבא הפקחים של העירייה.

והתודות לישראל כץ.

שאלה תאורטית:

להלן תכולת האצטדיון הסופית לאחר השיפוץ:

שערים 10-11: 4817 אלף מקומות.
שערים 4-5: 4817 אלף מקומות.
שער 7 תחתון: 2318 אלף מקומות.
שער 8 תחתון: 2318 אלף מקומות.
שער 7-8 עליון (כל המפלס ביחד): 7114 אלף מקומות.
שער 2: 3105 אלף מקומות.
שער 13: 3105 אלף מקומות.
שער 1 (כולל יציע עיתונאים, VIP, BOXES, WVIP, וכ'ו): 1292 אלף מקומות.
מקומות לנכים + מלווים בכל רחבי האצטדיון: 264 מקומות.

סה"כ: 29,150 מקומות.

לפי הטבלה הזו אם היו בוחרים באופציה של שתי מפלסים גם ביציע המערבי ולא רק במזרחי, היה ניתן להגיע ל- 33,400 / 34,700 מקומות בהערכה גסה בבלומפילד החדש.

מה גם שהמפלס בין הקומות ביציע המערבי (2-13) היה יכול לשמש למספר גדול יותר של תאי צפייה, שזו הכנסה למכבי.

מצד שני שני מפלסים פוגעים בביתיות ובאקוסטיקה.

מה דעתכם?
היה שווה לבחור באופציה הזו?
לטעמי האופציית ביניים שבחרו דווקא מתאימה למכבי ב20 השנים הקרובות.

אם כבר אצטדיונים מודרנים, היום באיכסטדיון ירד גשם בין נבכי הבטון

קסם שקורה רק באצטדיון ר"ג, 100 שואות גרעיניות הוא ישרוד

ezgif-2-6ef0d6932a41.gif

אם כבר אצטדיונים מודרנים, היום באיכסטדיון ירד גשם בין נבכי הבטון

קסם שקורה רק באצטדיון ר"ג, 100 שואות גרעיניות הוא ישרוד

ezgif-2-6ef0d6932a41.gif

מעניין אם אחרי היום, עדיין יש כאלה שרוצים את רמת גן במקום נתניה.

חולדאי הכלב הזה עשה לנו שחור עם ה"עשרים ימי גשם בשנה" שלו. מתי הייתה עונה כל כך גשומה במשחקי מכבי. הלוואי שיהיה לו חור בגג בבית שלא יצליחו לתקן, חתיכת מטומטם.

חולדאי הכלב הזה עשה לנו שחור עם ה"עשרים ימי גשם בשנה" שלו. מתי הייתה עונה כל כך גשומה במשחקי מכבי. הלוואי שיהיה לו חור בגג בבית שלא יצליחו לתקן, חתיכת מטומטם.

יש מודל שגורס שבישראל יש 25 שנים חורף חלש ו25 שנים אח"כ חורף חזק,

כמובן שאין לי שום מושג בזה רק קראתי ברוטר בזמנו שעכשיו נכנסו ל25 שנים שהחורף אמור להיות משמעותי יותר מאשר התקופה הקודמת ואם כן חולדאי כלב בן כלב.

כמובן שאין לי שום מושג בזה רק קראתי ברוטר בזמנו שעכשיו נכנסו ל25 שנים שהחורף אמור להיות משמעותי יותר מאשר התקופה הקודמת ואם כן חולדאי כלב בן כלב.

תיקנתי לך

מה? בחיים לא שמעתי על זה

the winter is coming