Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

לפי מה שאני מבין הכיסאות יהיו מוכנים ב1.7 במקום ה1.4 אז על מה הדרמה?

כי פה מדברים על עיכוב בכיסאות וזה במידה שכל השאר יהיה מוכן בזמן... תרשה לי להטיל ספק.

ויש אנשים שקיוו שנפתח את המוקדמות באירופה בבלומפילד... ב24/7 לא תשחק שם בחיים.

כי פה מדברים על עיכוב בכיסאות וזה במידה שכל השאר יהיה מוכן בזמן... תרשה לי להטיל ספק.

ויש אנשים שקיוו שנפתח את המוקדמות באירופה בבלומפילד... ב24/7 לא תשחק שם בחיים.

אנשים חשבו.. היה ברור כבר ממזמן שמוקדמות אירופה אין צ'אנס לשחק בבלומפילד.

היעד לסיים הפרויירט הוא תחילת ספטמבר.

אני עדיין מאמין והולך עם העיריה.

אנשים חשבו.. היה ברור כבר ממזמן שמוקדמות אירופה אין צ'אנס לשחק בבלומפילד.

היעד לסיים הפרויירט הוא תחילת ספטמבר.

אני עדיין מאמין והולך עם העיריה.

לא אני, כן?

אני אופטימי ומאמין שסוף יוני/תחילת יולי שזה הסיבוב המוקדם באירופה כבר נשחק בבלומפילד

אני חושב שנתפתח בנתניה, אם נעלה לפלייאוף מוקדמות אלופות ובלומפילד לא יהיה מוכן אז כנראה יעבירו לסמי עופר

אתה לא יכול לפתוח בנתניה אם ימכרו בין 15-20 אלף מנויים

אתה לא יכול לפתוח בנתניה אם ימכרו בין 15-20 אלף מנויים

המשחקים האירופיים לא כלולים במנוי, לכן אני חושב שההנהלה תעדיף את נתניה(בתכלס לא רואה מצב שממלאים את סמי עופר במוקדמות, רק בפלייאוף אלופות אם נגיע)

אם להיות אופטימי. אפשר להיכנס לבלומפילד כבר באוגוסט אחרי אישורים.

מבחינת שלד של המבנה מה שראיתי, הם סיימו כמעט את הרוב.

סימנתי בצהוב את מה שהם כבר סיימו לגמרי. ובכחול זה האיזור שעדיין השלד לא מוכן לגמרי ועובדים עליו.

כמובן שאני לא מדבר על הגג והמעטפת העליונה שזה עדיין לא התחילו.

1629303.png

אתמול עברתי עם האוטו מהכיוון של שער 5 (רציתי דרך 11, אבל רחוב שלבים היה פקוק ממש). בגלל ההרחבה אין בכלל ספייס ברחבה מאחורי שער 5, אין מקום למעבר אפילו במדרכה, עוד קצת ושער 5 היה נכנס לתוך הבניין של המשטרה..

אתמול עברתי עם האוטו מהכיוון של שער 5 (רציתי דרך 11, אבל רחוב שלבים היה פקוק ממש). בגלל ההרחבה אין בכלל ספייס ברחבה מאחורי שער 5, אין מקום למעבר אפילו במדרכה, עוד קצת ושער 5 היה נכנס לתוך הבניין של המשטרה..

נכון, החלק העליון של היציע של שער 5 נמצא ממש מעל הגג של הרכב כשעוברים על הנתיב הצמוד לאיצטדיון.

99+1

את אירופה נפתח בסמי עופר זה בטוח.

החוסר פרופורציה בין 7-8 לשאר היציעים פשוט מוגזם,מבחינה חיצונית זה ייראה על הפנים נראה לי,אבל על הזין המראה העיקר שהאווירה והאקוסטיקה תהיה טובה

דווקא הייתי הולך על טדי בענק, יש שם מערכת כריזה חדשה מצויינת ועד אז ההשלמה של היציע הדרומי אמורה להסתיים וזה יהפוך אותו לאצטדיון נדיר עם אקוסטיקה מטורפת.

אתה מתכוון ינואר 20...

אמת... ערכתי.

זו באמת סוגיה מעניינת, כי ממה שאני מבין צריך לקרות נס שבלומפילד יהיה מוכן לפני סוף 19.

יהיה הזוי (או תאכלס הגיוני במדינת ישראל) אם בלומפילד יהיה מוכן בינואר ויתחילו לשחק בו רק בתחילת עונת 20/21.

במצב כזה כבר עדיף למכבי לחכות ל20/21.

מכבי חייבת לרכב על ההייפ וההתרגשות ההתחלתית כדי להגדיל משמעותית את כמות המנויים. חיפה עד היום נשענת על זה. מעבר באמצע העונה יוציא את העוקץ.

סנריו חלומי - עולים לאלופות ובלומפילד מוכן למשחק הראשון בשלב הבתים: מכבי - ריאל מדריד

בפועל-כבר 12 לאוקטובר והאישור האחרון נמרח כבר חודש בגלל ביובית חסרה.

סנריו חלומי - עולים לאלופות ובלומפילד מוכן למשחק הראשון בשלב הבתים: מכבי - ריאל מדריד

בפועל-כבר 12 לאוקטובר והאישור האחרון נמרח כבר חודש בגלל ביובית חסרה.

:(

במצב כזה כבר עדיף למכבי לחכות ל20/21.

מכבי חייבת לרכב על ההייפ וההתרגשות ההתחלתית כדי להגדיל משמעותית את כמות המנויים. חיפה עד היום נשענת על זה. מעבר באמצע העונה יוציא את העוקץ.

אתה מנוי ב3 שנים האחרונות שכתבת את הדבר ההזוי הזה?

דווקא הייתי הולך על טדי בענק, יש שם מערכת כריזה חדשה מצויינת ועד אז ההשלמה של היציע הדרומי אמורה להסתיים וזה יהפוך אותו לאצטדיון נדיר עם אקוסטיקה מטורפת.

אני גם הייתי הולך על טדי אבל גולדהאר מאוהב בסמי עופר