Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

דבר שני, התמונה הזאת נלקחה בסוף חודש אוקטובר:
https://fb-s-a-a.akamaihd.net/h-ak-fbx/v/t31.0-8/22769698_298876430603058_6666343541380955975_o.jpg?oh=ef4769455665e3dacf9f04a1854b7ae5&oe=5A7196A2&__gda__=1517531209_3dea7f44dac2b0222ccda5d8bcb458ff

חודשיים אחרי וככה זה נראה יום ב-2-13, עושה רושם ששם עשו התקדמות משמעותית:

4041317.jpg

יהיה גג מעל 7-8?

לא.

הכל טוב ויפה...

האקוסטיקה שהייתה עד היום תשמר?

אם לא, כל הציפייה הזאת זה סתם

בדיוק חשבתי על זה, גם לא בטוח שהאצטדיון יהיה מלא. קשה לי להאמין שמשהו ירגיש כמו בלומפילד לפני השיפוץ.

למה דווקא אולי בתקופה הטובה שלנו בהיסטוריה בא השיפוץ הזה?

אותה שאלה באה לי גם על ב״ש, כאילו למה בדיוק בשנים האלה הם צצו, שמנעו מאיתנו 5/6 אליפויות קלות. לא יכלו להיאבק עם חיפה לפני 12 שנה? או עם בית״ר לפני 10? הרי הם יחזרו מתישהו לגודלם הטבעי, מעצבן אותי שדווקא בשנים האלה הם הגיעו לשיא.

בדיוק חשבתי על זה, גם לא בטוח שהאצטדיון יהיה מלא. קשה לי להאמין שמשהו ירגיש כמו בלומפילד לפני השיפוץ.

למה דווקא אולי בתקופה הטובה שלנו בהיסטוריה בא השיפוץ הזה?

אותה שאלה באה לי גם על ב״ש, כאילו למה בדיוק בשנים האלה הם צצו, שמנעו מאיתנו 5/6 אליפויות קלות. לא יכלו להיאבק עם חיפה לפני 12 שנה? או עם בית״ר לפני 10? הרי הם יחזרו מתישהו לגודלם הטבעי, מעצבן אותי שדווקא בשנים האלה הם הגיעו לשיא.

סלח לי אבל אתה כותב שטויות.

בלומפילד יהיה ביתי ברמה מפחידה לפחות כמו לפני השיפוץ. 20000 מנויים בקל, אם חיפה בתקופה כזו יכולים אז בטח שגם אנחנו.

יציעים על הדשא סגור מכל 4 הכיוונים זה כבר מייצר הרתעה, ברוב המשחקים יהיה 3/4 מלא וזה ביתי אחושרמוטה. 28000 תפור עלינו.

לגבי ב"ש - מספיק עם השטות הזו של יחזרו לגודל טבעי וכל זה. אמרו את זה גם אחרי האליפות הראשונה והצעתי לאנשים להתעורר.

זאת לא קרית שמונה שהיה ברור שזו הבלחה.

קהל יש להם

אצטדיון הכי ביתי בארץ כרגע יש להם

כסף יש להם

שחקנים בכירים כבר לא פוסלים הגעה לשם

לא רואה מאיזו סיבה הם לא ימשיכו להיות בצמרת וחיפה/בית"ר/הפועל כן יהיו.

אליפויות הם לא יקחו לנצח אבל צר לי לבשר שהם כבר נכנסו למועדון של הקבוצות המובילות בארץ אם לא שמתם לב.

בלומפילד יהיה ביתי ברמה מפחידה לפחות כמו לפני השיפוץ. 20000 מנויים בקל, אם חיפה בתקופה כזו יכולים אז בטח שגם אנחנו.

יציעים על הדשא סגור מכל 4 הכיוונים זה כבר מייצר הרתעה, ברוב המשחקים יהיה 3/4 מלא וזה ביתי אחושרמוטה. 28000 תפור עלינו.

לגבי ב"ש - מספיק עם השטות הזו של יחזרו לגודל טבעי וכל זה. אמרו את זה גם אחרי האליפות הראשונה והצעתי לאנשים להתעורר.

קהל יש להם

כסף יש להם

אליפויות הם לא יקחו לנצח אבל צר לי לבשר שהם כבר נכנסו למועדון של הקבוצות המובילות בארץ אם לא שמתם לב.

מסכים לגבי בלומפילד, זה הולך להיות הר געש צהוב, ואני מקווה שמחלקת השיווק תצליח במשימה של 25K מנויים.

לגבי ב"ש - לדעתי הם קצת פחות מבית"ר כמועדון כרגע, אם מוציאים את ברקת, הנכסים שיש להם זה האצטדיון ו15k צופים במשחק, זה כבר תקציב של 30 מיליון בלי השקעה גדולה אז להיות קבוצה קטנה שוב זה לא יקרה, אבל הם רחוקים מאוד ממכבי וחיפה, אם שחר או גולדהאר עוזבים מהר מאוד יהיה מישהו שייקח את הקבוצה בגלל המוניטין, בב"ש אני לא בטוח.

קהל יש להם

כסף יש להם

את זה נדע עוד 5 שנים , שיתחלפו הכוכבים שהביאו להם אליפויות.

בנתיים הם לא כל כך הצליחו ועדיין מסתמכים על אותם כוכבים שסוחבים אותם.

הם יכולים באותה מידה להעלם עוד עונה שתיים.

קהל יש להם

כסף יש להם

לביתר יש איצטדיון טוב יותר, קהל גדול יותר,שחקנים אף פעם לא פוסלים הגעה לשם.

ו...? ביתר לוקחת אליפות בממוצע פעם בעשר שנים.

בש לא ירדו ליגה בזמן הקרוב זה ברור לכל אחד, וגם לא תיהיה בתחתית.

אבל ברור שלא תאיים על האליפות כמו בחמש שנים האחרונות אלא תיהיה קבוצה סטייל ביתר לדעתי שפעם בכמה שנים מפתיעה

לביתר יש איצטדיון טוב יותר, קהל גדול יותר,שחקנים אף פעם לא פוסלים הגעה לשם.

ו...? ביתר לוקחת אליפות בממוצע פעם בעשר שנים.

בש לא ירדו ליגה בזמן הקרוב זה ברור לכל אחד, וגם לא תיהיה בתחתית.

אבל ברור שלא תאיים על האליפות כמו בחמש שנים האחרונות אלא תיהיה קבוצה סטייל ביתר לדעתי שפעם בכמה שנים מפתיעה

הכל זה כסף... כל עוד הברקתים ימשיכו להשקיע כמה שהם משקיעים אז אם יישארו בצמרת ויתמודדו על האליפות. בעיקר אם גם בכר שם.

ראינו איך לשחר הלך עם גישת ה"הם יחזרו לגודל הטבעי שלהם".

אם ב"ש תרד כוח אחר יעלה. לא יהיה ואקום של יותר משנה-שנתיים, אין דבר כזה.

לחבר ששאל "למה הם בשיא דווקא מולנו", אז מול שחר היתה הפועל הגדולה אי פעם, פשוט הוא השכיל להפסיד להם רק אליפות אחת.

ראינו איך לשחר הלך עם גישת ה"הם יחזרו לגודל הטבעי שלהם".

אם ב"ש תרד כוח אחר יעלה. לא יהיה ואקום של יותר משנה-שנתיים, אין דבר כזה.

לחבר ששאל "למה הם בשיא דווקא מולנו", אז מול שחר היתה הפועל הגדולה אי פעם, פשוט הוא השכיל להפסיד להם רק אליפות אחת.

בעונת קיזוז

זה לא יהיה קצת מוזר ש7-8 והיציע כבוד יהיו שתי מפלסים ו4 ו11 מפלס אחד?

ולא הבנתי למה לא לעשות גם גג ל7-8 (היה צריך בכל האצטדיון) מוזר.

לגבי האווירה אחד המטרות ששיפצו ולא בנו חדש זה בשביל שהאווירה תישאר הכי טובה בארץ.

מאמין שיהיה לנו באזור ה18-20 אלף מינויים ובמשחקים גדולים יהיה מלא ככה שהאווירה רק תשתפר.

זה לא יהיה קצת מוזר ש7-8 והיציע כבוד יהיו שתי מפלסים ו4 ו11 מפלס אחד?

ולא הבנתי למה לא לעשות גם גג ל7-8 (היה צריך בכל האצטדיון) מוזר.

לגבי האווירה אחד המטרות ששיפצו ולא בנו חדש זה בשביל שהאווירה תישאר הכי טובה בארץ.

מאמין שיהיה לנו באזור ה18-20 אלף מינויים ובמשחקים גדולים יהיה מלא ככה שהאווירה רק תשתפר.

היציע המערבי יהיה מפלס אחד.

52813342.jpg