Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

כי ככל שעובר יותר זמן הם מקבלים יותר כסף?

לאנשים בעיריית תל אביב שמושפעים ממליון ואחד שיקולים יש הרבה פחות אינטרס לסיים את בלומפילד בזמן מיזמים שמוכרים דירות ברגע שהם מסיימים את הבניין שלהם

בשביל מה להתווכח על דברים שברורים לכל ילד בן 4

בדרך כלל יש קנסות מאוד גדולים לחברות שלא עומדות בתאריכי היעד שהתחייבו להם במכרז

בדיוק.

אין דבר כזה לחתום עם קבלן מבלי להכניס בחוזים סעיפים אי עמידה בזמנים , שאם מתרחשת הקבלן ניזוק מזה כספית.

חלום:מתחילים את עונה הבאה ברמת גן עם 20 אלף כל משחק בינואר עוברים לבלומפילד בשגעת עם תצוגות של קרנבל

מציאות:מתחילים שוב עונה בנתניה עם פקקים ו5 אלף אוהדים מיואשים עוברים לבלומפילד ב2023

חלום:מתחילים את עונה הבאה ברמת גן עם 20 אלף כל משחק בינואר עוברים לבלומפילד בשגעת עם תצוגות של קרנבל

מציאות:מתחילים שוב עונה בנתניה עם פקקים ו5 אלף אוהדים מיואשים עוברים לבלומפילד ב2023

חחחחחח נו באמת ברמת גן יבואו פחות אוהדים מנתניה, 20 אלף כל משחק עאלק בבית קברות הזה.

חחחחחח נו באמת ברמת גן יבואו פחות אוהדים מנתניה, 20 אלף כל משחק עאלק בבית קברות הזה.

חחח יא הזוי גם לGSP בקפריסין יבואו יותר אוהדים מנתניה

בואנה אנשים אשכרה מדברים על רמת גן בתור אופציה רצינית.

אשכרה.

90% מהאוהדים מעדיפים את רמת גן תתפלא(אבל זה לא משנה כי יש לנו את ההנהלה הכי מנותקת בעולם)

חחח יא הזוי גם לGSP בקפריסין יבואו יותר אוהדים מנתניה

אתה ההזוי פה שחוץ מלזיין תמוח בפורום ועושה עלק חרם על הקבוצה שלך לא עושה כלום, בזמן שאני ועוד רבים פה כל שבוע סובלים תפקקים אבל לא בוכים על זה כמוך ומגיעים לכל משחק בית וחוץ.

אתה ההזוי פה שחוץ מלזיין תמוח בפורום ועושה עלק חרם על הקבוצה שלך לא עושה כלום, בזמן שאני ועוד רבים פה כל שבוע סובלים תפקקים אבל לא בוכים על זה כמוך ומגיעים לכל משחק בית וחוץ.

חחח אתה מזיין במוח וכותב דברים שקריים, אני ועוד 90% מהאוהדים יודעים שרמת גן זה הפתרון האופטימלי נכון לכרגע ואתה מתכחש לעובדות, אני משתדל להגיע כמה שאני יכול, חרם עשיתי רק על המנוי כי אין טעם לעשות אם אני לא מגיע לכל המשחקים.

בסופו של דבר גם בלומפילד לא יהיה מלא אם לא נעבור אצטדיון ההנהלה מרחיקה את עצמה מהאוהדים וגם לא ממש מעוניינת לעזור להם גם אם זה בדברים הקטנים כמו שאטלים לאצטדיון.

לאלה שאומרים שרמת גן יהיה בית קברות לקהל שלנו ורק יציע אחד... אתם מודעים לזה שנתניה מתחיל להיראות ככה משבוע לשבוע נכון?

חוץ ממשחקים גדולים לא מגיעים לנתניה אפילו 9000 יותר, והמערבי בית קברות אחד גדול מלא בקרחות.

רמת גן זבל של מגרש ועדיין יבואו יותר אנשים. כי מסתבר שפתח תקווה זאת לא אופציה לא משנה מה.

לאלה שאומרים שרמת גן יהיה בית קברות לקהל שלנו ורק יציע אחד... אתם מודעים לזה שנתניה מתחיל להיראות ככה משבוע לשבוע נכון?

חוץ ממשחקים גדולים לא מגיעים לנתניה אפילו 9000 יותר, והמערבי בית קברות אחד גדול מלא בקרחות.

רמת גן זבל של מגרש ועדיין יבואו יותר אנשים. כי מסתבר שפתח תקווה זאת לא אופציה לא משנה מה.

מחר תהיה ההוכחה שהרבה תלוי בקבוצה, למרות הכל. יהיה מחר מגרש 95%+ מלא.

לאנשים בעיריית תל אביב שמושפעים ממליון ואחד שיקולים יש הרבה פחות אינטרס לסיים את בלומפילד בזמן מיזמים שמוכרים דירות ברגע שהם מסיימים את הבניין שלהם

בשביל מה להתווכח על דברים שברורים לכל ילד בן 4

אני מבין שאתה מכיר הרבה ילדים בגן שהם גם יזמי נדלן.

אנשים בעיריית תל אביב לא מעניינים. יש קבלן ששם מכונות ואנשים על פרוייקט והאינטרס שלו הוא לסיים כמה שיותר מהר, כי זה עולה לו המון כסף והוא כבר רוצה להעביר משאבים לפרוייקט הבא.

מישהו יכול להגיד מה בידיוק עושים בשער 11?
פתחו לגמרי את החור במרכז היציע, אבל מכאן זה נראה כאילו מכינים את הפיגומים שאיתם יתחילו לשים את הטריבונות החדשות?