Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

לא מבין איך מעלים תחב"צ כפיתרון תחבורתי כשאין בשבת.

גם אם המשחק מתחיל ב8 בערב בשבת זה בעייתי להגיע בתחבורה ציבורית אפילו מתוך גוש דן.

לא מבין איך מעלים תחב"צ כפיתרון תחבורתי כשאין בשבת.

גם אם המשחק מתחיל ב8 בערב בשבת זה בעייתי להגיע בתחבורה ציבורית אפילו מתוך גוש דן.

מעלים את מה שקל להם... כאילו כל האוהדים גרים בגוש דן ולא רק זה, מי אמר שהרכבת הקלה תעבוד בכלל עד אז...

זה כזה מטומטם שהם בונים אצטדיון בבת ים בד בבד כשהולכים לחדש את בלומפילד, במיוחד שהקהל שלהם מאד מחובר לבלומפילד

אבל ממזמן הפסקתי להבין את ההגיון של הפועל והעומדים בראשה

למרות שזה יהיה אחלה אם יהיה להם אצטדיון שם והם יעופו מת"א :)

מעניין אם עוד כמה שנים נמשיך לשיר "בלומפילד זה לא הבית של האדומים"

עוד יבטלו את השדרוג , עד שאני רואה שופלים אני לא מאמין לכלום.

איפה בודירוגה שיכין תמונה של ג'ורדי לוחץ יד לבובקט

עזבו אתכם מהגג נו, כן גם הגג בעייתי אבל זאת ממש לא הבעיה המרכזית.

הבעיה המרכזית היא שבונים אצטדיון שהוא לא רלוונטי. אפשר לפרק את זה למיליון סיבות קטנות כמו גג, חניה, תשתיות, תחבורה ציבורית וכו', אבל בסופו של דבר האצטדיון הזה פשוט לא רלוונטי.

מה שצריך זה אצטדיון שבמכה אחת יענה על דרישות של הרבה דברים. צריך אצטדיון של מינימום (!!!!מינימום!!!!) 35 אלף מקומות כי אם חיפלה ממלאים את האצטדיון שלהם במשחקים גדולים אז הפוטנציאל של מכבי הרבה יותר גדול משלהם אני בטוח שכולנו נסכים עם זה פה ובתקופות שמצליחים אז בכלל... אם זה היה תלוי בי זה היה אפילו יותר גדול אבל במינימום 35 אלף. פחות מזה זה פשוט לא רלוונטי ולא עוזר. עדיך את בלומפילד כמו שהוא כבר...

עכשיו העניין שאתם אולי לא חושבים עליו ותנסו לחשוב בצורה רחבה - אין שום מקום בארץ שיכול לארח הופעות חו"ל בסדר גודל גדול. פארק הירקון זה האצטדיון רמת גן של ההופעות, כל מי שהיה שם יודע שזה מקום מגעיל שלא ראוי לארח הופעות וכל מי שהיה בהופעות בחו"ל עוד יותר מבין את זה כי הוא יודע איך זה כן אמור להראות. אני לא רואה שסמי עופר מארח הופעות. לא יודע אם זה בגלל שזה בחיפה או בגלל שהוא לא כשיר לזה אבל זה ביזיון תכנוני וביזיון בכלליות שזה לא קורה שם. חייב להיות בתל אביב מקום ראוי לאירוח הופעות. אל תתפלאו שביונסה, קולדפליי, אדל ודומיהם לא מגיעים לכאן, זה קודם כל כי פשוט אין מקום ראוי לארח אותם.

כל הנושא של כנסים אירועים וכד', שוב, כמו בסעיף הקודם. אצטדיונים גדולים בעולם מארחים הרבה עניינים כאלה והעירייה מכניסה כסף משימוש באצטדיון שבבעלותה לא רק פעם בשבוע מכדורגל.

ענייני משרדים וחנויות, סיורים באצטדיון, מוזיאון לנו ולהפועל, וואטאבר. לחשוב קצת מחוץ לקופסה. חלק מהאטרקציה בחו"ל הרי זה ללכת לעשות סיור באצטדיון המקומי ולקנות צעיף ביציאה. למה שזה לא יהיה גם פה?

תקשיבו אני יכול להמשיך עד מחרתיים, באמת, זה פשוט הולך להיות השיפוץ הכי מיותר בהיסטוריה וזה לא הולך לתרום לאף אחד כלום. לא לנו, לא להפועל, בטח שלא לבני יהודה וכנראה גם לא מספיק לעירייה. זה פשוט כל כך מטומטם ואני לא מבין איך האחראים לא רואים את זה ומה האינטרס שלהם שבטוח קיים.

אני בן אדם אחד, אין לי כח להרים צעקה, אבל אני מבטיח לתמוך בכל ארגון שיעשה את זה. אני חושב שאנחנו לא מבינים את גודל הטמטום ואני מקווה שלא יפול לנו האסימון בשלב שאי אפשר יהיה להסתכל לאחור.

מצטער, אני פשוט לא יודע איפה להגיד את זה שמשהו ישמע... אז פעם בכמה זמן אני כנראה אצטט את עצמי מתוך יאוש מהסיטואציה.

מצטער, אני פשוט לא יודע איפה להגיד את זה שמשהו ישמע... אז פעם בכמה זמן אני כנראה אצטט את עצמי מתוך יאוש מהסיטואציה.

בכנות, אני לא כ"כ מבין מה אתה רוצה.

- לגבי הופעות וכנסים, לא יודע איך זה קשור אלינו ולמה זה כ"כ מפריע לך. כהערה צדדית אני אגיד שלדעתי ביונסה וכו' לא מגיעים לכאן כי זה כנראה לא משתלם כלכלית ולא כי אין איפה להופיע.

- משרדים, חנויות, מוזיאונים - ראשית, אני לא יודע מה יהיה ומה לא יהיה. שנית, למי אכפת איפה המשרדים? מוזיאון זה נחמד, אבל לא קריטי. אין פה תיירות כדורגל ואני בספק אם יהיה ביקוש ליותר מסיור אחד בשבוע. לחנות מכבי בבלומפילד בהחלט יש הצדקה.

- 29 אלף זה סבבה.

- איכשהו, ההגעה והיציאה מבלומפילד האורבני הרבה זה תהליך הרבה (הרבה) יותר מהיר מכל איצטדיוני הפרברים: מושבה, נתניה, סמי עופר, טדי. אין לי מושג למה שמישהו ירצה שיקימו לנו איזה קומפלקס בחירייה או בצומת חולון שגם מהחנייה שלו ייקח לנו חצי שעה לצאת.

- גג זה נחמד, אבל מבחינה אקוסטית בלומפילד די מדהים גם כך ומשחק שנערך תחת גשם שמצריך גג זה עניין די נדיר פה.

סה"כ זה לא מושלם, אבל די סבבה. בלומפילד הכי אחלה בעולם ואם הוא גדל פי 2 אני לא מבין למה שנרצה לעזוב אותו למקום אחר.

מישהו יכול לומר מתוך ידיעה מתי כבר מתחילים את השיפוץ המזויין הזה?

כבר חודש וחצי מסיום העונה שעברה, אף אחד כבר לא משחק באצטדיון, אז מה קיבינימט מעכב את ההתחלה של השיפוץ? חם מדי? מחכים שאוגוסט יחלוף?

מישהו יכול לומר מתוך ידיעה מתי כבר מתחילים את השיפוץ המזויין הזה?

כבר חודש וחצי מסיום העונה שעברה, אף אחד כבר לא משחק באצטדיון, אז מה קיבינימט מעכב את ההתחלה של השיפוץ? חם מדי? מחכים שאוגוסט יחלוף?

מזה משנה?

גם ככה עוד 3 שנים אתה לא תשחק שמה חתמת חוזה עם נתניה אז מזה כזה משנה אם יתחילו היום או עוד חודש

מזה משנה?

גם ככה עוד 3 שנים אתה לא תשחק שמה חתמת חוזה עם נתניה אז מזה כזה משנה אם יתחילו היום או עוד חודש

כי כמו שאנחנו יודעים איך שהדברים עובדים במדינה שלנו במקום 3 זה ייקח 5 וגם אז לא יכינו את האצטדיון בזמן לפתיחת העונה

כי כמו שאנחנו יודעים איך שהדברים עובדים במדינה שלנו במקום 3 זה ייקח 5 וגם אז לא יכינו את האצטדיון בזמן לפתיחת העונה

כל משחק שמכבי תל תשחק שמה מעבר ל3 שנים זה הפסד כסף לעירייה

וברגע שזה מגיע לכסף יבנו את האצטדיון בזמן

כל משחק שמכבי תל תשחק שמה מעבר ל3 שנים זה הפסד כסף לעירייה

וברגע שזה מגיע לכסף יבנו את האצטדיון בזמן

כמו שסמי עופר היה מוכן בזמן? וטרנר?

נו באמת

נו באמת

מ ולא קשור

סמי עופר וטרנר היו אצטדיונים חלופיים שהערייה היתה מרוויחה

פה עיריית תל אביב "מפסידה" כסף על כל משחק שלא משוחק שמה

ויש 3 קבוצות בבלומפילד

חחחח, אתה רציני? ומי אתה חושב שמשלם על בניית האצטדיון ועל העיכוב?
ומה אתה חושב שעשו עם השטח של קריית אליעזר?

חחחח, אתה רציני? ומי אתה חושב שמשלם על בניית האצטדיון ועל העיכוב?

ומה אתה חושב שעשו עם השטח של קריית אליעזר?

על בניית האצטדיון משלמת העירייה ואו הטוטו

עם השטח של קריית אליעזר לקח שנה עד שהרסו את וסרמיל עד היום לא הרסו אז אין לחץ

על העיכוב אם מישהו משלם זה הקבלן שלכאורה לא עומד בלו"ז

וכל זה לא קשור לבלומפילד שזה אצטדיון שעובר שיפוץ שהעירייה מתה יותר ממך שהשיפוץ יסתיים כדי שהיא תרוויח כסף

- איכשהו, ההגעה והיציאה מבלומפילד האורבני הרבה זה תהליך הרבה (הרבה) יותר מהיר מכל איצטדיוני הפרברים: מושבה, נתניה, סמי עופר, טדי. אין לי מושג למה שמישהו ירצה שיקימו לנו איזה קומפלקס בחירייה או בצומת חולון שגם מהחנייה שלו ייקח לנו חצי שעה לצאת.

נו באמת

יש פה כמה משתמשים שמתבלבלים בין מדינת ת"א למדינת ישראל:

עיריית ת"א היא לא עיריית חיפה/ב"ש, היא העירייה הכי עשירה בארץ ביי פאר, פרויקטים שהיא בוחרת להוציא לפועל אכן יוצאים לפועל ובזמן.

ואם נבחן את אופציית "קומפלקס בחירייה/צומת חולון", זו האופציה העדיפה ביותר: גבול העיר, צמוד (מרחק הליכה קצר, כמו באירופה) לנתיבי איילון ולתחנת הרכבת, אפשרות לאצטדיון מודרני (40K לפחות) עם שטחי מסחר, מקום לחנייה בשפע,

אזור שמהווה חלק מ"פארק אריאל שרון" (כמו פארק הירקון? רק פי 3 במינימום), שתהייה בו "קריית ספורט" אמתית כראוי ל"מדינת תל אביב" (גוש דן, די להתנשאות..) עם אצטדיון כדורגל, ארנה מודרנית, אצטדיון טניס, בריכה אולימפית ואצטדיון אתלטיקה.

כמעט בכל עיר מפותחת בעולם יש פארקים כאלה שמאגדים בתוכם מעין "פארק אולימפי" קטנטן. אין סיבה שת"א תישאר באזור המוסכים והתעשייה הקלה.

כשאני שומע שחולדאי רוצה 29K זה מעולה,

כי הוא ראש העירייה הכי ביצועיסט בישראל (בהגדרה וגם במשאבים...)

וכי את כל זה אין בבלומפילד ולא יהיה גם אחרי השיפוץ.

אבל כמו שכתבתי פה פעם, אין לנו יותר מדי אופציות.

אנחנו במדינה ש97% מהקרקעות בה שייכות למדינה.

צריך שהשיפוץ בבלומפילד יהיה קצר ככל הניתן, ואחרי השיפוץ הזה צריך לעקוב מקרוב.

ויאללה מכבי!!