Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

במסיבת עיתונאים נאמר שעלות השיפוץ בסביבות חצי מיליארד שקל. יש הסבר למה לא הרסו את בלומפילד הישן ובנו משהו חדש לגמרי ? זה לא היה הליך מהיר בהרבה ולא יקר מהשיפוץ שעושים עכשיו ?

מקווה מאוד שאפשר להכניס גרעינים שחורים

אי אפשר לראות משחק בלי גרעינים

אני לא מאמין 106 עמודים ולאף אחד זה לא מפריעלי אישית נושא גרעינים מפריע יותר מאשר שאין גג

אני לא מאמין 106 עמודים ולאף אחד זה לא מפריעלי אישית נושא גרעינים מפריע יותר מאשר שאין גג

אם תעודד ותשיר לא תצטרך גרעינים.. הפה שלך יהיה עסוק במשהו אחר.

נתראה אותך בן 32 ומעודד כמו בן 16.

אני מאז שאני זוכר את עצמי נותן את הגרון כל משחק, לעומת זאת אני רואה הרבה ילדים ביציע שכל המשחק עסוקים בטלפון ובשטויות.

הלוואי שהייתה תרבות עידוד טהורה כמו בימים שגדלתי ביציע בתחילת ה2000. לא מאמין שיבוא יום שאנדוד לשער 13 וחבל שרבים וטובים בחרו להתנתק ולעזוב את היציע. ברור שיש הרבה סיבות אבל חסר לנו הכוח הזה של גוש גדול שנטו קורע את הגרון.

סליחה על החפירה אפשר לחזור לנושא.

לגמרי. זה אחד הדברים שהכי מחרפנים אותי. עם כל הלחץ הזה תוך כדי משחק חייב להעסיק את עצמך במשהו (חוץ מעידוד) אחרת אני מתחרפן. פעם הייתי מעשן כמו קטר תוך כדי משחקים, למזלי הפסקתי לעשן לפני שאסרו על עישון באיצטדיונים (וגם באופן כללי). כל מה שנשאר לי זה הגרעינים. ואז התחילו לאסור גרעינים במגרשים. אני זוכר שזה התחיל מוינטר פעם ראשונה אחרי זה המושבה וסמי עופר אחרי זה גם בנתניה עוד לפני שעברנו לשם. בטרנר עונה שעברה היה מותר, הגעתי למשחק בטרנר השבוע עם שקית ופתאום גם שם אסור עכשיו. נשאר רק טדי ושאר האיצטדיונים הקטנים. מקווה שבבלומפילד המחודש לא יאסרו עלינו זה נשמע אולי לחלקכם משהו שולי כזה אבל בשבילי זה ממש לא. ולמי ששואל אפשר גם לעודד וגם לפצח בין לבין כמו שהייתי עושה עד עכשיו.

לגמרי. זה אחד הדברים שהכי מחרפנים אותי. עם כל הלחץ הזה תוך כדי משחק חייב להעסיק את עצמך במשהו (חוץ מעידוד) אחרת אני מתחרפן. פעם הייתי מעשן כמו קטר תוך כדי משחקים, למזלי הפסקתי לעשן לפני שאסרו על עישון באיצטדיונים (וגם באופן כללי). כל מה שנשאר לי זה הגרעינים. ואז התחילו לאסור גרעינים במגרשים. אני זוכר שזה התחיל מוינטר פעם ראשונה אחרי זה המושבה וסמי עופר אחרי זה גם בנתניה עוד לפני שעברנו לשם. בטרנר עונה שעברה היה מותר, הגעתי למשחק בטרנר השבוע עם שקית ופתאום גם שם אסור עכשיו. נשאר רק טדי ושאר האיצטדיונים הקטנים. מקווה שבבלומפילד המחודש לא יאסרו עלינו זה נשמע אולי לחלקכם משהו שולי כזה אבל בשבילי זה ממש לא. ולמי ששואל אפשר גם לעודד וגם לפצח בין לבין כמו שהייתי עושה עד עכשיו.

הסברת את זה יפה

אולי שכחתם אבל בשנות 2009-2000 עידוד עם גרעינים היה יותר טוב מאכשיו אז זה שטויות שהוא אומר שזה פוגע בעידוד

וואו איזה מטורף!!!

עמדתי בשער 11 בבלומפילד המחודש

יחד עם עוד 29,000 צופים נרגשים בפלייאוף העלייה לליגת האלופות. דגל פריסה שלא נראה כדוגמתו נפרש על כל היציע הדרומי הלא הוא 10-11 האימתני.

בדגל התנוסס דיוקן ענק של ערן זהבי והאקדחנים ומעליו הכיתוב "כמה טוב שבאת הביתה"

התרגשות שיא שלא הרגשתי שנים.

ואז זה קרה....

התעוררתי.....

הבנתי שהייתי עם עוד 300 אוהדים במשחק גביע הטוטו באיצטדיון הבית נתניה.

געגועים

תהרגו אותי , אבל אני לא מצליח לראות שינוי אחד מהרגע שנפתח הנושא הזה עד עכשיו.

כל התמונות נראות אותו דבר, חול באמצע ויציעים חצי הרוסים מסביב.

מה אני מפספס?

תהרגו אותי , אבל אני לא מצליח לראות שינוי אחד מהרגע שנפתח הנושא הזה עד עכשיו.

כל התמונות נראות אותו דבר, חול באמצע ויציעים חצי הרוסים מסביב.

מה אני מפספס?

את כל היסודות?