Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

תענו לעצמכם על השאלה הבאה, מה יצא לכם יותר, למות מחום באיצטדיון עם גג או להירטב בגשם?

גם סמי עופר וגם טרנר עם גג מלא והדשא שם נראה כמו הצרות לי, למה שפה זה יהיה שונה?

מעדיף בלי גג רק תסיימו כבר!!

אפשר לפתור את הבעיה של הדשא עם מכונות תאורה מלאכותית

תענו לעצמכם על השאלה הבאה, מה יצא לכם יותר, למות מחום באיצטדיון עם גג או להירטב בגשם?

גם סמי עופר וגם טרנר עם גג מלא והדשא שם נראה כמו הצרות לי, למה שפה זה יהיה שונה?

מעדיף בלי גג רק תסיימו כבר!!

האמת סמי עופר זה האצטדיון הכי מחניק בארץ ולא רק בגלל הכימיקלים שבאוויר.

ומה גורם לך לחשוב שיביאו את המכונה (שעולה כמה מיליונים) לבלומפילד?

אם היו מוצאים תקציב לגג היו מוצאים גם עוד כמה מיליונים למכונות האלה

הגשרי תאורה האלה נראים מכוערים, ואני מקווה גם שלא יסתירו למי שיושב למעלה. זה שאין גג על כל האיצטדיון זה מחדל ענק וזה פוגע המון באקוסטיקה. חוץ מזה נראה פצצה רק שייגמר כבר.

רבותיי, אתם מדברים על עניין הגג אבל עניין הגישה יהיה מאתגר לא פחות.

חולדאי כבר הצהיר שחניה לא תהיה במתחם והוא בונה על רכבת שתהיה מוכנה ב-2021 במקרה הטוב וכמה שאטלים.

אף אחד לא מודאג מזה?

חולדאי כבר הצהיר שחניה לא תהיה במתחם והוא בונה על רכבת שתהיה מוכנה ב-2021 במקרה הטוב וכמה שאטלים.

אף אחד לא מודאג מזה?

בלומפילד לעומת נגיד נתניה מוקף ברחובות וכנראה שכמו בכל המדינה המפותחת מאוד שלנו כולם יחנו ברחובות באזור רוב הזמן, יהיה יותר עמוס אבל הוא לא יהיה כמו ברוב המגרשים בגלל שהוא יתפצל להרבה כבישים. החניון שעכשיו לא ישאר?

אף אחד לא מודאג מזה?

אצטדיון בונים ל50 שנה. כשמסתכלים על זה ככה, לחכות שנתיים מהפתיחה לרכבת זה די זניח.

אף אחד לא מודאג מזה?

בכל שנותיי כאוהד מכבי מעולם לא חניתי בחניון של בלומפילד... מה שכן, גם לא היו 30 אלף איש במשחקים. יהיה קצת מורכב, אבל מאמין שבמקסימום אחנה קצת רחוק יותר ועדיין היציאה תהיה נוחה הרבה הרבה יותר.

מוסיף בעריכה*: רק לי מפריע הצבע של הכיסאות והאפקט המטומטם של סמי עופר? או שפשוט אנשים לא מסיקים שזה מה שיהיה?

מוסיף בעריכה*: רק לי מפריע הצבע של הכיסאות והאפקט המטומטם של סמי עופר? או שפשוט אנשים לא מסיקים שזה מה שיהיה?

הצבע של בכסאות בעייתי (לא יודע באיזה יהיו) כי האצטדיון הוא לא שלך, לא יעשו כסאות צהובים כחולים כמו שלא יעשו אדומים או ירוקים.

האפקט שאתה מתכוון הוא של השילוב בצבעים, כמו בברזיל?

אני זוכר שמשטח הדשא של בלומפילד היה כל כך מפואר ויפה למראה מכל זווית אפשרית, כולל בצפיה בטלויזיה,

אייכשהו הלוואי שישימו את אותו זן בדיוק שהיה לפני ההריסה.

אני זוכר שמשטח הדשא של בלומפילד היה כל כך מפואר ויפה למראה מכל זווית אפשרית, כולל בצפיה בטלויזיה,

אייכשהו הלוואי שישימו את אותו זן בדיוק שהיה לפני ההריסה.

אני זוכר שגם פטר בוס אמר שזה אחד המשטחים הטובים שהוא ראה, והוא שיחק בוומבלי

להגיד לאנשים להסתמך על תחב"צ, כשביום המרכזי של הכדורגל היא לא פעילה בישראל, זה אחושרמוטה לעג לרש

מצד שני עבורנו אוהדי מכבי זה לא היום המרכזי מ 2011 בערך