Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

29 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה לדעתכם יכולה להיות נקודת הלחץ על עיריית ת"א בנושא הגג? תזרקו פה רעיונות

בלי לחץ ממכבי לא נראה לי שיזיז להם משהו אחר

27 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה לדעתכם יכולה להיות נקודת הלחץ על עיריית ת"א בנושא הגג? תזרקו פה רעיונות

לשכנע את כל אוהדי מכבי שגרים בתל אביב להצביע למי שמתמודד נגד חולדאי,תוך כדאי התחייבות שלו לבנות גג ולתקן את כל הליקויים בבלומפילד.

מבטיח לך שחולדאי ושות' ירעדו.

21 דקות לפני, hen34 said:

לשכנע את כל אוהדי מכבי שגרים בתל אביב להצביע למי שמתמודד נגד חולדאי,תוך כדאי התחייבות שלו לבנות גג ולתקן את כל הליקויים בבלומפילד.

איך תוכל לשכנע אותם? 

יש לך הצעות פרקטיות?

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

איך תוכל לשכנע אותם? 

יש לך הצעות פרקטיות?

את זה אני משאיר לפוליטיקאים..

אבל אפשר וצריך להפעיל לחץ על חולדאי.

לפני10 שעות , hen34 said:

זה אפשרי בדיוק כמו לשכנע את כל אזרחי ישראל החילונים להצביע למפלגות שמקדמות אג'נדה חילונית וליברלית שמטרתה לדאוג לחינוך הילדים שלנו, ולעתיד הכלכלי של מדינת ישראל ע"י צמצום מסיבי של קצבאות לכל מוצצי הדם שיושבים על הקופה הציבורית.

בפועל אזרחי ישראל פוחדים שהערבים על הגדרות ולכן יצביעו למפלגות דתיות ומשיחיות (או לשותפים "הטבעיים" שלהן) שיביאו עלינו חורבן כלכלי

ותושבי תל אביב ימשיכו לדאוג לאינטרסים שלהם שלא קשורים לגג בבלומפילד

On 26.12.2022 at 19:16, עידן מוסקונה said:

אתה נהנה להירטב בגשם גבר שזה כלכך מצחיק? 

ממש לא, סובל. פשוט יודע שלהנהלה לא באמת אכפת ממני ואם היה אכפת לה היא הייתה דואגת לנו כמו שהם דאגו שיהיה בוקסים וגג מעל יציע הVIP. 

1 hour ago, תמיר8 said:

וגג מעל יציע ה

גג מעל יציע הכבוד והעיתונאים זה חובה של אופא כדי שהאצטדיון יעמוד בתקנים שלהם.

אחרת, מניח שגם את זה לא היו עושים.

1 hour ago, Elirandani said:

גג מעל יציע הכבוד והעיתונאים זה חובה של אופא כדי שהאצטדיון יעמוד בתקנים שלהם.

אחרת, מניח שגם את זה לא היו עושים.

וואלה, לא חשבתי על זה

בפסגת הלאומית כרגע נמצאת קביליו שלא יזיק שגם תצטרף לשיח- חשוב להם לארח בבלומפילד, גם יש להם לובי תקשורתי, גם בסיס לא רע של אוהדים עם מסורת וסיפור, וגם הם אשכרה מהעיר של האצטדיון עצמו.

בנוסף חשוב לנגן על שני תחומים שבלטו בזירה הבינ"ל לאחרונה:

1) הייצוג של חיפה בצ'מפיונס.

שבעיריית ת"א ידמיינו את סיטי, או במקרה של האירופית ניוקאסל או לשם הדיון אפילו לסטר מגיעה לשחק פה והאוהדים עם מטריות.

איפה נשמע דבר כזה?

2) התדמית סביב קטאר.

אני בכוונה לא משווה בין המשאבים, אבל המהפך התדמיתי שעברה מדינה הרבה יותר מוקצית תוך חודש זה משהו שחייב להיתפס גם למקבלי ההחלטות פה.

שיחשבו שם בעירייה לא רק על השחקן ה- 12.

הגג יכול לשמש גם את הנבחרות הלאומיות, מעמדות של חצאי וגמרי גביע, טורנירים בינ"ל, כל מיני סופר קאפים למיניהם, משחקי ראווה א-לה אורוגוואי ואתלטיקו וכמובן הופעות מוזיקה ובידור.

איך אפשר להתייחס ברצינות לבלומפילד כמתקן כמו שהוא עכשיו?

On 28.12.2022 at 00:58, ששון הצהוב said:

בפסגת הלאומית כרגע נמצאת קביליו שלא יזיק שגם תצטרף לשיח- חשוב להם לארח בבלומפילד, גם יש להם לובי תקשורתי, גם בסיס לא רע של אוהדים עם מסורת וסיפור, וגם הם אשכרה מהעיר של האצטדיון עצמו.

בנוסף חשוב לנגן על שני תחומים שבלטו בזירה הבינ"ל לאחרונה:

1) הייצוג של חיפה בצ'מפיונס.

שבעיריית ת"א ידמיינו את סיטי, או במקרה של האירופית ניוקאסל או לשם הדיון אפילו לסטר מגיעה לשחק פה והאוהדים עם מטריות.

איפה נשמע דבר כזה?

2) התדמית סביב קטאר.

אני בכוונה לא משווה בין המשאבים, אבל המהפך התדמיתי שעברה מדינה הרבה יותר מוקצית תוך חודש זה משהו שחייב להיתפס גם למקבלי ההחלטות פה.

שיחשבו שם בעירייה לא רק על השחקן ה- 12.

הגג יכול לשמש גם את הנבחרות הלאומיות, מעמדות של חצאי וגמרי גביע, טורנירים בינ"ל, כל מיני סופר קאפים למיניהם, משחקי ראווה א-לה אורוגוואי ואתלטיקו וכמובן הופעות מוזיקה ובידור.

איך אפשר להתייחס ברצינות לבלומפילד כמתקן כמו שהוא עכשיו?

יפו היא לא עיר (היא התקיימה בעבר כעיר) וכיום היא רובע בתל אביב, גם שמכבי יפו הוקמה, יפו כבר אוחדה עם תל אביב. בכל מקרה אני לא חושב שקבוצות תל אביביות מהלאומית צריכות לשחק בבלומפילד (גם אם הם מייצגות רובע/אזור בתל אביב שבו נמצא האצטדיון), עכשיו מכשירים את אצטדיון שכונת התקווה למשחקי לאומית ושם כל הקבוצות התל אביביות מהלאומית ומטה צריכות לשחק. (בני יהודה ומכבי יפו)

לפני3 שעות , מחסל האגדות said:

יפו היא לא עיר (היא התקיימה בעבר כעיר) וכיום היא רובע בתל אביב, גם שמכבי יפו הוקמה, יפו כבר אוחדה עם תל אביב. בכל מקרה אני לא חושב שקבוצות תל אביביות מהלאומית צריכות לשחק בבלומפילד (גם אם הם מייצגות רובע/אזור בתל אביב שבו נמצא האצטדיון), עכשיו מכשירים את אצטדיון שכונת התקווה למשחקי לאומית ושם כל הקבוצות התל אביביות מהלאומית ומטה צריכות לשחק. (בני יהודה ומכבי יפו)

קביליו מעוניינים לשחק בבלומפילד ולכן רלוונטי מבחינתם להצטרף לקריאה לגג.

בכל מקרה הם ממוקמים בטבלה בעמדה ממנה מעפילים לליגת העל, כנ"ל בני יהודה שבמידה ותתייצב יוצרות יחד גוש אוהדים שכדאי שייספר.

שרון תמם על הגג

יום שבת האחרון, 17:30, שעה יחסית נוחה. נשארו כמה אלפי מנויים בבית. למה זה קורה להבנתכם?
”הייתה תחזית עם חשש לגשם וזה הסיפור. היו 27 אלף כרטיסים בחוץ, אבל תמיד יש אחוז אוהדים שלא מגיע כשיש סכנה לגשם. גם אנחנו עשינו פאן זון בחוץ והחלטנו רק ב-12:00 שאפשר לפתוח. בימי גשם 20% נשארים בבית. עניין הגג הוא משהו שמאוד היינו רוצים שייבנה ומאוד היינו רוצים שהעירייה תבין את חשיבות הגג לא רק מבחינת הגשם אלא גם מבחינת האווירה באצטדיון כשיש גג. אני רואה חשיבות מאוד גדולה בשיפור האצטדיון באופן מתמיד, גם בהחלפת התאורה על מנת לייצר אווירה אחרת, וגם בבניית גג. אלו נושאים מאוד חשובים. אנחנו בשיח איתם ואני מקווה שהוא יבשיל לתוצאות”. 

בראי ההיסטוריה כשאת חוזרת למו”מ עם עיריית ת”א, באמת התעקשתם מספיק על הגג?
”בראי ההיסטוריה ללא ספק לא היה מספיק שיתוף פעולה בשיפוץ האצטדיון. השיח התחיל מאוד מאוד מאוחר והיו דברים שהם אמרו שאין סיכוי בכלל אז אולי יהיה בשלב אחר ועלות הגג לטענתם הייתה אז אסטרונומית והם לא הסכימו. היו עוד הרבה נושאים שדיברנו עליהם ולא קרו. אני לא יודעת אם יש היום נכונות מצידם, אני מרגישה שצריך עוד עבודה ושיחות בנושא. בסוף ת”א היא העיר המרכזית בישראל עם אצטדיון גדול, עם קבוצות גדולות וצריך להסתכל על זה ככה. אנחנו בעירייה שיכולה להרשות לעצמה אצטדיון מפואר”. 

On 11.1.2023 at 08:21, שון230 said:

שרון תמם על הגג

יום שבת האחרון, 17:30, שעה יחסית נוחה. נשארו כמה אלפי מנויים בבית. למה זה קורה להבנתכם?
”הייתה תחזית עם חשש לגשם וזה הסיפור. היו 27 אלף כרטיסים בחוץ, אבל תמיד יש אחוז אוהדים שלא מגיע כשיש סכנה לגשם. גם אנחנו עשינו פאן זון בחוץ והחלטנו רק ב-12:00 שאפשר לפתוח. בימי גשם 20% נשארים בבית. עניין הגג הוא משהו שמאוד היינו רוצים שייבנה ומאוד היינו רוצים שהעירייה תבין את חשיבות הגג לא רק מבחינת הגשם אלא גם מבחינת האווירה באצטדיון כשיש גג. אני רואה חשיבות מאוד גדולה בשיפור האצטדיון באופן מתמיד, גם בהחלפת התאורה על מנת לייצר אווירה אחרת, וגם בבניית גג. אלו נושאים מאוד חשובים. אנחנו בשיח איתם ואני מקווה שהוא יבשיל לתוצאות”. 

בראי ההיסטוריה כשאת חוזרת למו”מ עם עיריית ת”א, באמת התעקשתם מספיק על הגג?
”בראי ההיסטוריה ללא ספק לא היה מספיק שיתוף פעולה בשיפוץ האצטדיון. השיח התחיל מאוד מאוד מאוחר והיו דברים שהם אמרו שאין סיכוי בכלל אז אולי יהיה בשלב אחר ועלות הגג לטענתם הייתה אז אסטרונומית והם לא הסכימו. היו עוד הרבה נושאים שדיברנו עליהם ולא קרו. אני לא יודעת אם יש היום נכונות מצידם, אני מרגישה שצריך עוד עבודה ושיחות בנושא. בסוף ת”א היא העיר המרכזית בישראל עם אצטדיון גדול, עם קבוצות גדולות וצריך להסתכל על זה ככה. אנחנו בעירייה שיכולה להרשות לעצמה אצטדיון מפואר”. 

מה שמעניין אותה זה הפאן זון

מנותקת

שתודה שלא נלחמה על גג