Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

לא נראה לי שמישהו התייחס לזה, אבל רק שתדעו ששמתי לב במשחק האחרון שהחיפוי בפינה שבין שער 11 ל-13 הושלם מה שאומר שבתכלס סופסוף אפשר להגיד שהשיפוצים בבלומפילד הסתיימו באופן רשמי.

11 דקות לפני, abusdinak said:

לא נראה נראה לי שמישהו התייחס לזה, אבל רק שתדעו ששמתי לב במשחק האחרון שהחיפוי בפינה שבין שער 11 ל-13 הושלם מה שאומר שבתכלס סופסוף אפשר להגיד שהשיפוצים בבלומפילד הסתיימו באופן רשמי.

לא שמתי לב, יש תמונות?

אין תמונה אין אמונה.

• 4 weeks later...

אני באמת חושב שבלומפילד אצטדיון מצוין גם בכמות וגם בקרבה שלו למגרש, אבל אצטדיון בגודל כזה בלי גג זה פשע לעידוד במשחקי כדורגל.

גג יכול ליצור בבלומפילד אפקט עידוד מפחיד שייקח כל אצטדיון בארץ (טוב נו בסדר, אולי רק טדי יעלה עליו גם במקרה הזה).

גג אמיתי על כל האצטדיון (כולל שערים 11 ו-5) שמכסה את כל היציע ייצור אפקט עידוד מפחיד שיהפוך את בלומפילד למבצר שאנחנו כל כך מתגעגעים אליו.

רק תחשבו מה היה קורה שלשום בדרבי אם היה גג על בלומפילד. בדקה ה-93 שער 11 היה קורס מהחגיגות אם היה עליו גג.

איך בנו אצטדיון כזה בעשור השלישי של המאה ה-21 בלי גג עליו, זה פשוט נשגב מבינתי.

לפני12 שעות , duduha said:

לא הבנתי למה לשים גג מעל שער 5

רק בשביל לשמוע בווליום מקסימלי את אוהדי חיפה צועקים ״נראה לכל הליגה (שמה?!?) שמכבי יש רק אחת!״ - בום, קיארטנסון, 1-0 מכבי.

רק בשביל זה שווה לשים שם גג :)

3 דקות לפני, yellowcake said:

חחח זה כזה עיריית ת"א לנצל כל פיפס שקיים. אם היה אפשר לבנות מגדל על גג בלומפילד הם היו מוציאים כבר מכרז.