Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

לפני22 שעות , פנחס שוף said:

למה אתה חושב שתתקבל החלטה לגבי אצטדיון רמת גן? לא יקרה שם כלום בעשור הקרוב ואם יהיה זה יהפוך לבניין מגורים

בגלל שכרמל שאמה ראש העיר ירצה להראות לדעתי שהוא עשה משהו גדול לקראת הבחירות הבאות... אבל יכול מאוד להיות שהוא ימצא איזה תירוץ ויוותר, וגם יכול להיות שהוא ילך לפוליטיקה במקום ואז זה בכלל יתקע עוד. וכן אם ילכו על וינטר אז זה בוודאות יהיה למגורים/משרדים, שזאת לדעתי תהיה טעות ענקית עם כל האובר בנייה באיזור, מקווה מאוד שזה לא יקרה.

4 דקות לפני, המכביסטית15 said:

בגלל שכרמל שאמה ראש העיר ירצה להראות לדעתי שהוא עשה משהו גדול לקראת הבחירות הבאות... אבל יכול מאוד להיות שהוא ימצא איזה תירוץ ויוותר, וגם יכול להיות שהוא ילך לפוליטיקה במקום ואז זה בכלל יתקע עוד. וכן אם ילכו על וינטר אז זה בוודאות יהיה למגורים/משרדים, שזאת לדעתי תהיה טעות ענקית עם כל האובר בנייה באיזור, מקווה מאוד שזה לא יקרה.

יכול להיות

אבל לבנות אצטדיון לוקח פה משהו כמו 10 שנים

בנתיים חצי מהקנדציה הראשונה של שאמה כבר עברה וגם אם יקבלו החלטה על אצטדיון חדש הוא לא יגזור את הסרט

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

יכול להיות

בנתיים חצי מהקנדציה הראשונה של שאמה כבר עברה וגם אם יקבלו החלטה על אצטדיון חדש הוא לא יגזור את הסרט

אם אני לא טועה זה בכלל שטח של בני ברק שר"ג חוכרת או משהו כזה

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

יכול להיות

זהו בגלל זה זה רק בהנחה שהוא יעשה עוד קדנציה, אפשרי להספיק גם ב5 שנים אם באמת רוצים (טכנית גם בהרבה פחות אבל בכל זאת ישראל). 

לפני1 שעה , Krishi said:

אם אני לא טועה זה בכלל שטח של בני ברק שר"ג חוכרת או משהו כזה

זה שטח של רמת גן, אבל עיריית בני ברק רוצה לנכס את זה לעצמה וסיכוי גדול שינסו גם מתישהו לפנות לבית משפט על זה. כמו שעשו עכשיו עיריית גבעת שמואל, אבל הפסידו בניסיון שלהם לקחת לרמת גן את בר אילן. 

לפני10 שעות , המכביסטית15 said:

זהו בגלל זה זה רק בהנחה שהוא יעשה עוד קדנציה, אפשרי להספיק גם ב5 שנים אם באמת רוצים (טכנית גם בהרבה פחות אבל בכל זאת ישראל). 

זה שטח של רמת גן, אבל עיריית בני ברק רוצה לנכס את זה לעצמה וסיכוי גדול שינסו גם מתישהו לפנות לבית משפט על זה. כמו שעשו עכשיו עיריית גבעת שמואל, אבל הפסידו בניסיון שלהם לקחת לרמת גן את בר אילן. 

זה מדהים מאז שהייתי ילד אמרתי שאפילו הם לא יודעים מה הגבולות האמיתיים שלהם

לפני7 שעות , liron1006 said:

לא קיבלו החלטה להקים מגדלים על איצטדיון רמת גן? איפה זה עומד? אני זוכר שאפילו הראו איזה דגם או תרשים...

אחי משנת 2006 אומרים שהולכים להרוס אותו

זה כמו השנה האחרונה עם לאן

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

אחי משנת 2006 אומרים שהולכים להרוס אותו

זה כמו השנה האחרונה עם לאן

חח וואו.

זה מדהים.

שני הסמלים הכל כך דהויים האלו עדיין חזק בנוף.

סיימו סופית את החיפוי הפנימי בפינה של שער 2

עכשיו נשאר להשלים את החיפוי בפינה של 13 ואפשר להכריז רשמית שהסתיים השיפוץ של אצטדיון בלומפילד...

On 21.7.2021 at 01:49, abusdinak said:

סיימו סופית את החיפוי הפנימי בפינה של שער 2

עכשיו נשאר להשלים את החיפוי בפינה של 13 לסגור את החור המסריח ב 7-8 לבנות גג נורמלי בכל האצטדיון ולשבור את שער 5 ואפשר להכריז רשמית שהסתיים השיפוץ של אצטדיון בלומפילד...

כרמל שאמה לא הולך לבנות אצטדיון חדש במקום האצטדיון הקיים בר"ג. 

שאמה למד מחולדאי, דבר ראשון בקדנציה הראשונה שלו הוא מגדיל את הכנסות העירייה: שלטי פרסום ענקיים על גורדי השחקים בבורסה, הקמת עוד 5 גורדי שחקים במתחם הבורסה בשנתיים - שלוש הקרובות (אחד מהמגדלים 300 מטר ויותר, כמו האייפל בפריז, ארנונה עסקית מטורפת). כל שלט פרסום הופך לשלט פרסום דיגיטלי שמכניס לעירייה עוד עשרות אלפי ש"ח בשנה, מצלמות על הנת"צים בר"ג כמו בתל אביב. 

את הכסף שייכנס לעירייה הוא ישקיע בשיפוץ הגנים של ר"ג (גן הקופים, גן אברהם, גן דוד המלך). אחרי זה ישקיעו בפינוי בינוי, אחרי זה שבילי אופניים, אחרי זה שדרוג ביאליק והרצל ושדרות ירושלים, ורק בסוף בסוף בסוף השקעה במתקני ספורט לאומיים. 

לר"ג אין קבוצה בליגת העל, רוב תושבי ר"ג אוהדים את אחת התל אביביות ובכלל לחשוב שר"ג תשקיע באצטדיון חדש בזמן שיש מטר לידה את בלומפילד החדש והיכל מנורה המשודרג, זו אשליה.
בוינטר יהיה אולי בעוד 15 שנה אצטדיון קומפקטי שיתאים אולי לבני  יהודה ולידו מתוכנן מסוף אוטובוסים ענקי, ככה שלבנות על ר"ג שתשלים את מה שת"א לא נתנה למכבי זה לא ריאלי. 

ובכלל, כרמל שאמה אמר כמה פעמים שמבחינתו ר"ג היא חלק מת"א (ובצדק, כל הגוש של ת"א - ר"ג - גבעתיים לא מגיע לגודל התושבים של עיר כמו ברצלונה או אתונה, כולה 800 אלף תושבים). 
האופציה היחידה שנותרה היא בצומת חולון/ פארק אריאל שרון. וזה יקרה אולי אולי אולי עוד 30 שנה. 

לפני19 שעות , קייפטאון said:

כרמל שאמה לא הולך לבנות אצטדיון חדש במקום האצטדיון הקיים בר"ג. 

שאמה למד מחולדאי, דבר ראשון בקדנציה הראשונה שלו הוא מגדיל את הכנסות העירייה: שלטי פרסום ענקיים על גורדי השחקים בבורסה, הקמת עוד 5 גורדי שחקים במתחם הבורסה בשנתיים - שלוש הקרובות (אחד מהמגדלים 300 מטר ויותר, כמו האייפל בפריז, ארנונה עסקית מטורפת). כל שלט פרסום הופך לשלט פרסום דיגיטלי שמכניס לעירייה עוד עשרות אלפי ש"ח בשנה, מצלמות על הנת"צים בר"ג כמו בתל אביב. 

את הכסף שייכנס לעירייה הוא ישקיע בשיפוץ הגנים של ר"ג (גן הקופים, גן אברהם, גן דוד המלך). אחרי זה ישקיעו בפינוי בינוי, אחרי זה שבילי אופניים, אחרי זה שדרוג ביאליק והרצל ושדרות ירושלים, ורק בסוף בסוף בסוף השקעה במתקני ספורט לאומיים. 

לר"ג אין קבוצה בליגת העל, רוב תושבי ר"ג אוהדים את אחת התל אביביות ובכלל לחשוב שר"ג תשקיע באצטדיון חדש בזמן שיש מטר לידה את בלומפילד החדש והיכל מנורה המשודרג, זו אשליה.
בוינטר יהיה אולי בעוד 15 שנה אצטדיון קומפקטי שיתאים אולי לבני  יהודה ולידו מתוכנן מסוף אוטובוסים ענקי, ככה שלבנות על ר"ג שתשלים את מה שת"א לא נתנה למכבי זה לא ריאלי. 

ובכלל, כרמל שאמה אמר כמה פעמים שמבחינתו ר"ג היא חלק מת"א (ובצדק, כל הגוש של ת"א - ר"ג - גבעתיים לא מגיע לגודל התושבים של עיר כמו ברצלונה או אתונה, כולה 800 אלף תושבים). 
האופציה היחידה שנותרה היא בצומת חולון/ פארק אריאל שרון. וזה יקרה אולי אולי אולי עוד 30 שנה. 

מבאס לספורט וכו' אבל בתכלס הוא צודק.

מה רמת גן צריכה מפלצת כזאת כשיש להם קבוצה וחצי בעיר שיכולים היום טוב להביא 4000 צופים.

עדיף להם להשקיע בגנים/שבילים/מבנים קהילתים.

2 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

מבאס לספורט וכו' אבל בתכלס הוא צודק.

מה רמת גן צריכה מפלצת כזאת כשיש להם קבוצה וחצי בעיר שיכולים היום טוב להביא 4000 צופים.

עדיף להם להשקיע בגנים/שבילים/מבנים קהילתים.

זה אולי יותר להופעות או קבוצה כמו מכבי שיכולה לשכור את האצטדיון במקום בלומפילד 

On 25.7.2021 at 11:45, Keano said:

זה אולי יותר להופעות או קבוצה כמו מכבי שיכולה לשכור את האצטדיון במקום בלומפילד 

זהו כן, אני פשוט חושבת שיש לזה ערך בעיקר להופעות ענק, משחקי נבחרת וקבוצה גדולה כמו מכבי שאולי תשתתף בעלות ותשתמש בו בקביעות. אני חושבת גם שחסר פה אצטדיון באמת גדול ברמת ה50-60 אלף מקומות שיוכל לקיים משחקים גדולים שהביקוש אליהם גדול מידי (סטייל גמר גביע של מכבי-הפועל, ארגנטינה-אתלטיקו משחק ידידות וכו'), וגם ככה העירייה תוכל "לגנוב" חלק מההופעות הגדלות שנעשות בפארק הירקון שנמצא מטר משם, אבל הכספים נכנסים לעריית תל אביב. מה שכן, הקבוצות של רמת גן צריכות רק אצטדיון קטן של 10k לא יותר מזה אז זה עוד יותר בעייתי. אני חשבתי על אופציה של אולי לעשות מן גג מיוחד שיוכל "לכסות" חלק מהקומות ואז הוא יהיה דינמי כזה לפי הכמות שצריך. אבל זה כבר סתם חלום שלי חחחחח לא יודעת אם זה אפשרי אפילו. 

בכל מקרה לא רואה מישהו שבאמת יעשה משהו בשנים הקרובות. הכל זה תקוות. 

7 דקות לפני, המכביסטית15 said:

זהו כן, אני פשוט חושבת שיש לזה ערך בעיקר להופעות ענק, משחקי נבחרת וקבוצה גדולה כמו מכבי שאולי תשתתף בעלות ותשתמש בו בקביעות. אני חושבת גם שחסר פה אצטדיון באמת גדול ברמת ה50-60 אלף מקומות שיוכל לקיים משחקים גדולים שהביקוש אליהם גדול מידי (סטייל גמר גביע של מכבי-הפועל, ארגנטינה-אתלטיקו משחק ידידות וכו'), וגם ככה העירייה תוכל "לגנוב" חלק מההופעות הגדלות שנעשות בפארק הירקון שנמצא מטר משם, אבל הכספים נכנסים לעריית תל אביב. מה שכן, הקבוצות של רמת גן צריכות רק אצטדיון קטן של 10k לא יותר מזה אז זה עוד יותר בעייתי. אני חשבתי על אופציה של אולי לעשות מן גג מיוחד שיוכל "לכסות" חלק מהקומות ואז הוא יהיה דינמי כזה לפי הכמות שצריך. אבל זה כבר סתם חלום שלי חחחחח לא יודעת אם זה אפשרי אפילו. 

לא צריך להשקיע שם עוד שקל אחד, רק להרוס ולבנות אצטדיון חדש

לפני4 שעות , Keano said:

לא צריך להשקיע שם עוד שקל אחד, רק להרוס ולבנות אצטדיון חדש

אה ברור התכוונתי לאיצטדיון חדש, לא להגדיל את הנוכחי או משהו.

• 2 weeks later...
On 10.8.2021 at 20:14, פנחס שוף said:

המשחק האחרון לשנת 2021

IMG-20210810-113822

רק מראה עד כמה המיקום של בלומפילד בעייתי. 

אנשים שעובדים שם, גם ככה באיזור שכולו אטום וסגור מכך הכיוונים לא יכולים לחנות שם כי משטרת ישראל לא יודעת לנתב תנועה כמו שצריך. 

On 27.7.2021 at 12:00, המכביסטית15 said:

את באמת מאחלת לנו לשחק באצטדיון של 50-60 אלף? אני קיוויתי שהאצטדיון שלנו לא יכיל יותר מ22-25 אלף מקומות וגם זה יותר מידי, תראו מה קורה במשחקים כמו עכשיו באירופה, בלומפילד ריק, אין ביתיות, הרגשה של ריחוק ממש כמו בימי שער 4 ברמת גן השחור, הלוואי והיו בונים לנו אצטדיון בצומת חולון בסגנון טרנר שמכיל גג 25 אלף אוהדים, זה היה משהו פסיכי.

לפני2 שעות , הרוסונרי said:

את באמת מאחלת לנו לשחק באצטדיון של 50-60 אלף? אני קיוויתי שהאצטדיון שלנו לא יכיל יותר מ22-25 אלף מקומות וגם זה יותר מידי, תראו מה קורה במשחקים כמו עכשיו באירופה, בלומפילד ריק, אין ביתיות, הרגשה של ריחוק ממש כמו בימי שער 4 ברמת גן השחור, הלוואי והיו בונים לנו אצטדיון בצומת חולון בסגנון טרנר שמכיל גג 25 אלף אוהדים, זה היה משהו פסיכי.

דווקא אין ממש הרגשה של ריחוק גם עם פחות מ10K בבלומפילד. 

מה שכן יש זה הרגשה של 50K איש ביציאה עם רכב מהאזור, לא נורמלי מה שקרה שם במשחק בחמישי, סגרו את כל הכבישים ביציאה מבלומפילד חוץ מאחד, לקח לי 30 דקות לצאת מהאזור. 

• 2 weeks later...

IMG-20210826-220418

רק לי זה ממש מפריע?

למה לא לשים את הכיתוב בעברית בצד ימין ואת האנגלית בצד שמאל?

ואז זה היה אצטדיון bloomfield 
                  stadium בלומפילד

נראה יותר טוב בעין ומסתדר מבחינת שפה

1 hour ago, פנחס שוף said:

IMG-20210826-220418

רק לי זה ממש מפריע?

למה לא לשים את הכיתוב בעברית בצד ימין ואת האנגלית בצד שמאל?

ואז זה היה אצטדיון bloomfield 
                  stadium בלומפילד

נראה יותר טוב בעין ומסתדר מבחינת שפה

אתה שואל באמת??..