Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

10 hours ago, Meron's said:

גם אמרו שלא יהיה ניתן לבנות על המבנה המקורי(וחבל שבנו) ופתאום בא אדריכל ועיצב כמה דוגמאות שהלכו על אחת מהן.
הכל אפשרי, הכל עניין של תקציב ורצון של היכלי הספורט אחרי הכל.

לא יודע מה אמרו על המבנה המקורי.

אני מאמין שחלק גדול מהשיפוץ הזה הגיע בזכות האיומים של מכבי על איצטדיון חדש.

ברגע שהגדילו את האצטדיון מכבי לא יכולה לאיים יותר ולכן אני לא חושב שנראה עוד שיפוץ בעתיד הנראה לעין.

On 5.9.2020 at 02:27, turgi said:

לא יודע מה אמרו על המבנה המקורי.

אני מאמין שחלק גדול מהשיפוץ הזה הגיע בזכות האיומים של מכבי על איצטדיון חדש.

ברגע שהגדילו את האצטדיון מכבי לא יכולה לאיים יותר ולכן אני לא חושב שנראה עוד שיפוץ בעתיד הנראה לעין.

אם אני הייתי נמנה על אחד מהמנויים החדשים בבלומפילד וזה המוצר שהייתי מקבל... לא הייתי מחדש את המנוי בעונה לאחר מכן. 

הניקוד כמעט ולא קריטי למעט המשחק בטרנר(שגם ככה לא יהיה). 

ומי שרוצה יש כרטיס למשחקים גדולים. 

10 hours ago, Meron's said:

אם אני הייתי נמנה על אחד מהמנויים החדשים בבלומפילד וזה המוצר שהייתי מקבל... לא הייתי מחדש את המנוי בעונה לאחר מכן. 

לגיטימי.

זה עדיין לא משכנע אותי שיהיה שיפוץ בעתיד הקרוב.

18 hours ago, Meron's said:

המוצר שאתה מקבל זה מכבי קודם כל,אחכ בלומפילד,ואם השיקול שלך אם לעשות מנוי או לא זה האצטדיון,ולא איכפת לך מהקבוצה וחלק מזה שאתה עושה מנוי זה גם עזרה כלכלית במיוחד בתקופה של פייר פליי,אז אתה לא אוהד שאיכפת לו באמת מהמועדון.

19 hours ago, Meron's said:

לא מסוגל עם ההגדרה של מכבי (או של האיצטדיון) כמוצר.

אני לא לקוח, אני אוהד של המועדון מגיל 6. אני לא יכול לקום ולעזוב לקבוצה אחרת. אני בא כי אני מרגיש חלק מהמועדון.

לכן גם זה לא רלוונטי אם בבלומפילד יש בעיות כאלו או אחרות. זה האיצטדיון הביתי שלנו ונמשיך לבוא אליו גם אם אין לו גג וגם אם יש בו מיליון בעיות אחרות.

לא בזבזנו 3 שנים בפקקים לנתניה כדי לוותר על בלומפילד רק כי אין לו גג.

1 hour ago, הרוסונרי said:

המוצר שאתה מקבל זה מכבי קודם כל,אחכ בלומפילד,ואם השיקול שלך אם לעשות מנוי או לא זה האצטדיון,ולא איכפת לך מהקבוצה וחלק מזה שאתה עושה מנוי זה גם עזרה כלכלית במיוחד בתקופה של פייר פליי,אז אתה לא אוהד שאיכפת לו באמת מהמועדון.

4 דקות לפני, שחר צהוב said:

לא מסוגל עם ההגדרה של מכבי (או של האיצטדיון) כמוצר.

אני לא לקוח, אני אוהד של המועדון מגיל 6. אני לא יכול לקום ולעזוב לקבוצה אחרת. אני בא כי אני מרגיש חלק מהמועדון.

לכן גם זה לא רלוונטי אם בבלומפילד יש בעיות כאלו או אחרות. זה האיצטדיון הביתי שלנו ונמשיך לבוא אליו גם אם אין לו גג וגם אם יש בו מיליון בעיות אחרות.

לא בזבזנו 3 שנים בפקקים לנתניה כדי לוותר על בלומפילד רק כי אין לו גג.

אתם מפספסים את החלק שבו הוא רשם "אם הייתי מהמנויים החדשים". יש קצת במה שהוא אומר, למרות שכאמור אהבה לקבוצה לא צריכה להיות תלוית איצטדיון. 

ספציפית מירון מנוי ותיק וקבוע אז אין לכם מה לדאוג הוא יחדש מנוי גם אם נשחק במגרש של טייבה :P

41 דקות לפני, Krishi said:

אתם מפספסים את החלק שבו הוא רשם "אם הייתי מהמנויים החדשים". יש קצת במה שהוא אומר, למרות שכאמור אהבה לקבוצה לא צריכה להיות תלוית איצטדיון. 

ספציפית מירון מנוי ותיק וקבוע אז אין לכם מה לדאוג הוא יחדש מנוי גם אם נשחק במגרש של טייבה :P

מנויים חדשים של מכבי, לא של בלומפילד חביבי.

תודה על הדאגה יגאל.

אבל אני מסתכל למשל על יציע המשפחות בשער 7, מה שהיה פעם שער 8 או החלק התחתון בנתניה. 

אמרו להם, תשלמו יותר על אותו מקום כמו  של 8 לא מסומן, רק כדי להיות מסומן, העלו אותם למעלה לעומת הקרבה לדשא שהייתה להם(למרות שעדיין רואים מעולה) גג לא יהיה לכם אבל עדיין תביאו את הילדים בגשם הכל טוב אתם אוהדים שרופים. 

אה ואם תרצו לחנות קרוב כמו פעם זה יעלה לכם עוד כסף. 

אז משהו במוצר לא נשמע נכון, מה שיפצתם, השקעתם בסוף מה לקבל מוצר מופחת ולשלם יותר. 

אתה יכול להיות האוהד הכי שרוף ביציע אבל שהילד שלך(לי אין עדיין) יהיה רטוב ב10 מעלות בחוץ אתה תלך הביתה. 

• 2 weeks later...

אם היה סיכוי קלוש, הקורונה הרגה את זה.

המדינה נכנסת למשבר כלכלי שייקח לה שנים להתאושש מזה, אני רוצה לרואת את הפוליטיקאי שיציע להוציא עשרות מיליונים על גג לאיצטדיון שרק הרגע שופץ.

1 hour ago, hairy2hell said:

אם היה סיכוי קלוש, הקורונה הרגה את זה.

המדינה נכנסת למשבר כלכלי שייקח לה שנים להתאושש מזה, אני רוצה לרואת את הפוליטיקאי שיציע להוציא עשרות מיליונים על גג לאיצטדיון שרק הרגע שופץ.

גג ישימו יריעת ברזנט

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לחשוב שעוד חמישה ימים ישמעו ברחבי בלומפילד את המנון ליגת האלופות ואנחנו לא נהיה שם :(

גם באסה שזה בלי הילדים עם הדגל באמצע לפחות לפי השלבים האחרונים בעונה שעברה

44 דקות לפני, abusdinak said:

אין תמונות של ליגת אלופות בבלומפילד קצת?

יש עוד באינסטגרם של רד בול זלצבורג

image.thumb.png.31129960cfb9e4c8e1a40c28f17ebcd4.png