Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

8 דקות לפני, Double said:

ב-13 נשאר רק הפלקטים

N8pUgPJ.jpg

מעניין אותי מתי הם תיכננו בדיוק לסיים את כל החיפוי הזה אם מאז פגרת הקורונה כבר עברו 3 חודשים והם בקושי הספיקו לסיים צד אחד. 

3 hours ago, Krishi said:

מעניין אותי מתי הם תיכננו בדיוק לסיים את כל החיפוי הזה אם מאז פגרת הקורונה כבר עברו 3 חודשים והם בקושי הספיקו לסיים צד אחד. 

רשמתי כבר... כל החיפוי הזה לא ברור... כבר היית עושה גג על כל האיצטדיון מכל קונסטרוקציות הברזל האלו. 

והבדיחה היא עלינו. 

לא רואה איך(גם בלי הקורונה) מי שעשה מנוי פעם ראשונה בבלומפילד יעשה שוב עונה הבאה... שינמכו לכמה אלפים את חווית הצפייה שהייתה פעם. 

שאני חושב על זה שוב לא נתפס גודל המחדל. הריצו בפאקינג חודשיים את האצטדיון לשימוש אבל החיפוי שילד מרהט יכול להרכיב לקח שנה

ועוד מילא היה גג

2 hours ago, liron1006 said:

חיפוי שבסופו של דבר לא נותן כלום.

מזה לא נותן כלום, נותן תחושה של אצטדיון בנוי ולא אתר בנייה. 

אתה יכול לומר את זה על כל אצטדיון בעולם עם חיפוי, אי אפשר להשאיר בטון אפור חשוף ככה. 

4 דקות לפני, nirnir20 said:

מזה לא נותן כלום, נותן תחושה של אצטדיון בנוי ולא אתר בנייה. 

אתה יכול לומר את זה על כל אצטדיון בעולם עם חיפוי, אי אפשר להשאיר בטון אפור חשוף ככה. 

מאמין שהוא מתכוון שאין בו שום ערך מוסף. גם לא עוזר לנו בגג מעל הראש וגם לא כזה יפה.

ובלומפילד הישן היה גם בטון אפור וחשוף..

אז אתם רוצים לומר לי שבפגרת הקורונה הזאת, לא רק שהם אפילו לא סיימו את הייפוי בצד שהם עבדו עליו, יש להם גם את הצד השני של 7-8 שהם לא נגעו בו בכלל? :doh:

21 דקות לפני, Hararihr said:

אז אתם רוצים לומר לי שבפגרת הקורונה הזאת, לא רק שהם אפילו לא סיימו את הייפוי בצד שהם עבדו עליו, יש להם גם את הצד השני של 7-8 שהם לא נגעו בו בכלל? :doh:

יאפ, זה בדיוק מה שאנחנו אומרים לך

13 hours ago, Hararihr said:

בצד של 7-8 הם שמו את הבסיס של החיפוי (הברזלים) רק על חצי משער 7 בערך,יש עוד ים עבודה שם.

3 hours ago, YoC said:

מתי בבלומפילד?

ווא-ווא.

תתחזק אפילו מתחם רחב ידיים שאפשר ללגום בו בירה זולה בכוס פלסטיק וקנית אותי.

הבעיה שאפילו אסור לקנות בפיצוצייה באזור בסמוך למשחק.

פף.

4 hours ago, YoC said:

מתי בבלומפילד?

הלוואי,
אבל כנראה שלעולם לא.
אם תהיה מכירה של אלכוהול במגרשי כדורגל בישראל אז תהיה מכירה גם בטדי במשחקים של בית"ר.
ושם זה לא יהיה בירה בפלורנטין אלא בקבוק וודקה ואקסלים על תא המטען של הרכב בקטמונים.
ואיך זה יסתיים אלוהים ישמור.

10 hours ago, קייפטאון said:

הלוואי,
אבל כנראה שלעולם לא.
אם תהיה מכירה של אלכוהול במגרשי כדורגל בישראל אז תהיה מכירה גם בטדי במשחקים של בית"ר.
ושם זה לא יהיה בירה בפלורנטין אלא בקבוק וודקה ואקסלים על תא המטען של הרכב בקטמונים.
ואיך זה יסתיים אלוהים ישמור.

הגישה שלך היא בדיוק הסיבה שלא נראה דברים כאלה לעולם במגרשי הכדורגל ושבין השאר, כל העולם נפתח, אבל מגרשי הכדורגל יהיו האחרונים שיהנו מקהל.

תתיחס לאוהדים כמו חיות ותאמין בזה שהם חיות והם יתנהגו כמו חיות, תתייחס אליהם כמו בני אדם והם יהיו בני אדם. קרא את מסקנות דו״ח טיילור

אה ואין שום הבדל בין בירה במשחקים של מכבי לבירה במשחקים של בית״ר, התנשאות מביכה

8 hours ago, Semper Fidelis said:

הגישה שלך היא בדיוק הסיבה שלא נראה דברים כאלה לעולם במגרשי הכדורגל ושבין השאר, כל העולם נפתח, אבל מגרשי הכדורגל יהיו האחרונים שיהנו מקהל.

תתיחס לאוהדים כמו חיות ותאמין בזה שהם חיות והם יתנהגו כמו חיות, תתייחס אליהם כמו בני אדם והם יהיו בני אדם. קרא את מסקנות דו״ח טיילור

הנה עכשיו אומרים שלא מחזירים קהל לכדורגל, כי קשה לשלוט עליו, לעומת הקהל בתרבות.

בושה שהופעות מותר ואצטדיון (שזה מקום פתוח) אסור. חבל שלא עושים את זה מספיק רעש. כנראה שלאף אחד לא באמת אכפת מהקהל.

בקיצור מתייגים אותנו כקופים או או או. אבל אין אף אחד שידבר כאן מטעם הספורט, אם היו אומרים ככה על התרבות היו שורפים את משרד התרבות והספורט.

17 hours ago, Semper Fidelis said:

אין שום הבדל? 
אתה לא רואה הבדלים בין הקהלים?