Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

2 דקות לפני, yellowcake said:

מה זה?

סתם שלט פרסום תחליף לדלאס או שבונים שם משהו? (רפי שיפוצים)

Screenshot_20200224-152658_WhatsApp.jpg

מישהו שמקומבן יופי עם היכלי הספורט. 

אין דרך אחרת ולפי הצבע אפשר להבין מאיזה צד. 

7 hours ago, Meron's said:

מישהו שמקומבן יופי עם היכלי הספורט. 

אין דרך אחרת ולפי הצבע אפשר להבין מאיזה צד. 

או מישהו ששילם יפה יפה למשחק אחד וחשיפה ענקית.

10 hours ago, yellowcake said:

מה זה?

סתם שלט פרסום תחליף לדלאס או שבונים שם משהו? (רפי שיפוצים)

זה כל כך מכוער ותקוע באמצע המסך..מילא היה איזה לוגו יפה אבל זה פשוט מוריד מהערך של האיצטדיון הזה עוד יותר.

מישהו שמע על זה שמאז המשחק נגד ארגנטינה יש אישור מהמשטרה לאכלס מעל 5000 אוהדים בשערים 5 ו11? 

לא ברור אם הוסיפו כסאות או שתמיד זה היה מספר הכסאות ופשוט לא אישרו כמות קהל כזאת אבל בכל מקרה השמועה אומרת שכרגע השערים מכילים מעל 5 אלף מקומות וזה מסתדר עם ההודעה של הפועל שמכרו את כל ה5019 כרטיסים שקיבלו.

מישהו יכול לאמת?

1 דקה לפני, סזאר מנדיונדו said:

מישהו שמע על זה שמאז המשחק נגד ארגנטינה יש אישור מהמשטרה לאכלס מעל 5000 אוהדים בשערים 5 ו11? 

לא ברור אם הוסיפו כסאות או שתמיד זה היה מספר הכסאות ופשוט לא אישרו כמות קהל כזאת אבל בכל מקרה השמועה אומרת שכרגע השערים מכילים מעל 5 אלף מקומות וזה מסתדר עם ההודעה של הפועל שמכרו את כל ה5019 כרטיסים שקיבלו.

מישהו יכול לאמת?

מה זה משנה, המנהלת תגיד גם ככה שהגיעו 19999 אוהדי מכבי

7 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

מישהו יכול לאמת?

נראה לי זה מספר המושבים שהיה מרגע שנפתח, והמשטרה עכשיו מאפשרת בשערים האלה איכלוס מלא.

7 hours ago, סזאר מנדיונדו said:

מישהו יכול לאמת?

מכבי מכרה מנויים לשם אחרי תחילת העונה, אז הגיוני לדעתי.

בכל מקרה, לא מתחבר לאכזבה פה. בלומפילד החדש הרבה יותר טוב, והישן לא באמת רעד באופן קבוע, אלא בפיקים כשהיה מלא. בדקות שרק הגוש שר שמעו אותו פחות טוב מאשר עכשיו.

אתמול בלומפילד היה צריך להגיע למקסימום הפוטנציאל שלו מבחינת האווירה, תקנו אותי אם אני טועה, אבל לדעתי הכנה, הוא עמד בציפיות.

ברגע שהגיע משחק שהקהל באה אליו בטירוף, 25 אלף איש, קהל חוץ של 5,000 איש, הכל מלא עד אפס מקום, האווירה הייתה הכי טובה שאני זוכר מאז שחזרנו לבלומפילד בקיץ.

לגבי האקוסטיקה - אחרי אתמול, לדעתי לא נופלת מבלומפילד הישן (אני יושב בשער 11). בפיקים של הגולים, בכרטיס האדום, בשירה האדירה לערן (וואו איך האצטדיון רעד) הרגשתי שבלומפילד מתפוצץ, בחיים לא שמעתי את בלומפילד בדציבלים האלו לפני זה, בטח לא בישן.

לכן, אני חושב שקצת מגזימים עם הביקורת עליו וש״הרסו אותו״.

בוודאי שאם הוא חצי ריק, האקוסטיקה לא תבוא לידי ביטוי וירגישו שאין אווירה (על אחת כמה וכמה שאין תופים וציוד עידוד).

במצב אופטימלי עם קהל מלא עד אפס מקום, עם ציוד עידוד, תפאורה, דגלים, גוש מעודד גדול, בלומפילד אצטדיון מפחיד ונעשה כאן שיפור לעומת בלומפילד הישן.

מעניין אותי לדעת מה חברי הפורום בשערים השונים חושבים על האווירה והאקוסטיקה אתמול.

1 hour ago, תמיר8 said:

ציפו שיכנס דם חדש ושתהיה כמות אוהדים גדולה, אז גם שהטירוף יעלה וזה לא קרה לכן האכזבה

כי צריך סבלנות.
חצי עונה עד עכשיו היית בלי תופים, לפני כן נגד חדרה וכ"ס הגיעו מעל ל20 אוהדים(עזוב את הגשם כרגע).
צריך המשכיות, מאמין גם שההנהלה תשפר כל מיני דברים בחוויה של בלומפילד שאולי יעזרו להרים את הגוש בטון הזה.
בקשר לשיפוץ, הרגשה כמובן שחסר גג אבל זה מה שיש כרגע.
מבחינת הצורה מעולה ששמרו על שער 11 מפלס אחד(חיפה\בית''ר רק חולמות על זה, היום בוידאו שהמנהלת העלתה אפשר לראות איזה יופי זה נראה מהצד.

2 דקות לפני, Meron's said:

כי צריך סבלנות.
חצי עונה עד עכשיו היית בלי תופים, לפני כן נגד חדרה וכ"ס הגיעו מעל ל20 אוהדים(עזוב את הגשם כרגע).
צריך המשכיות, מאמין גם שההנהלה תשפר כל מיני דברים בחוויה של בלומפילד שאולי יעזרו להרים את הגוש בטון הזה.
בקשר לשיפוץ, הרגשה כמובן שחסר גג אבל זה מה שיש כרגע.
מבחינת הצורה מעולה ששמרו על שער 11 מפלס אחד(חיפה\בית''ר רק חולמות על זה, היום בוידאו שהמנהלת העלתה אפשר לראות איזה יופי זה נראה מהצד.

האמת אם אני זוכר נכון הבאנו פחות מ10 אלף נגד כפר סבא...

13 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הפכו את בלומפילד הישן לבומבונרה 

בשביל בונבוניירה צריך להשלים את החיפוי ולהוסיף גג, זה על הזין של החולדה 

On 25.2.2020 at 07:43, Double said:

בשביל בונבוניירה צריך להשלים את החיפוי ולהוסיף גג, זה על הזין של החולדה 

אתה יודע שאין שם גג כן? 

41 דקות לפני, Afrojack said:

לא מבין מה אתם כל כך להוטים על החיפוי.. 

זה לא שאם יהיה עכשיו חיפוי חוויית הצפייה תשתפר או שנקבל גג עם זה. 

קודם כל זה יוריד מתחושת אתר הבנייה. 

דבר שני אני חושב שאמור להיות כמו גגון קטן כזה מסביב לכל האצטדיון, יש מצב שזה יתרום קצת לאקוסטיקה. 

On 25.2.2020 at 15:42, תמיר8 said:

ציפו שיכנס דם חדש ושתהיה כמות אוהדים גדולה, אז גם שהטירוף יעלה וזה לא קרה לכן האכזבה

הציפייה הזאת לא היתה מבוססת מציאות. הקהל של מכבי אף פעם לא עודד 90 דקות, בדיוק כמו כל קהל אחר בארץ. מחוץ לבועה של הגוש המעודד אנשים לא באים לכדורגל כדי לעודד בטירוף, וגם בימים שבלומפילד היה חצי ריק לא כל 11 עודד.