Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מעניין שחשבו ממש על הכל וסיימו את כל הדברים הכי קטנים כך שיכולים לדאוג לשלט מתחלף לשירותים.

פאקינג חשמל חשוף יש שם! נזילות בכל מקום! קולרים ומדרגות שעובדים פעם באף פעם1 וכ'ו וכ'ו

אבל אני מבטיח לכם שבפלטינום הכל טיפ טופ

2 דקות לפני, ניסו said:

מעניין שחשבו ממש על הכל וסיימו את כל הדברים הכי קטנים כך שיכולים לדאוג לשלט מתחלף לשירותים.

פאקינג חשמל חשוף יש שם! נזילות בכל מקום! קולרים ומדרגות שעובדים פעם באף פעם1 וכ'ו וכ'ו

אבל אני מבטיח לכם שבפלטינום הכל טיפ טופ

אמרו שגם יהיה מטבח משודרג בקיוסק משהו שלא נראה כמוהו עדיין . 

3 דקות לפני, Meron's said:

אמרו שגם יהיה מטבח משודרג בקיוסק משהו שלא נראה כמוהו עדיין . 

גועל נפש. אותו חרא במחיר ממופרז...

בסמי עופר לעומת זאת היה פצצה

16 hours ago, ניסו said:

גועל נפש. אותו חרא במחיר ממופרז...

בסמי עופר לעומת זאת היה פצצה

על הפנים 

הנקניקיה בסמי הייתה קרה 

נאלצתי לשים קטשופ מעל

• 2 weeks later...

כל בוקר אני עובר ליד בלומפילד,וברגע שאני רואה את הקשתות מרחוק אני נזכר בתקופה של ה"שיפוץ",כמה ציפייה והתרגשות היתה לי ובעצם לכל אוהד מכבי,אחרי כל הסבל של נתניה לחזור הביתה למבצר שלנו לאווירה המטורפת,ופתאום אחרי שנכנסנו הכל התפוצץ לנו בפנים,בית קברות אחד גדול,ואם חשבתי שגג זה לא כזה קריטי,עכשיו אני מבין שאולי הדבר היחיד שיציל את בלומפילד זה גג על כל האצטדיון ובלי קשר לגשם,יחזיר לו את האווירה והאקוסטיקה שהייתה לפני השיפוץ,כמובן שגג לא יקרה לעולם,אולי ב2152 אם העולם לא ייכחד עד אז.

לסיכום אכזבה אחת גדולה,פעם לכל משחק בבלומפילד הייתי בא בהתרגשות והנאה,היום זה לא מתקרב לזה.  

On 19.2.2020 at 11:00, הרוסונרי said:

כל בוקר אני עובר ליד בלומפילד,וברגע שאני רואה את הקשתות מרחוק אני נזכר בתקופה של ה"שיפוץ",כמה ציפייה והתרגשות היתה לי ובעצם לכל אוהד מכבי,אחרי כל הסבל של נתניה לחזור הביתה למבצר שלנו לאווירה המטורפת,ופתאום אחרי שנכנסנו הכל התפוצץ לנו בפנים,בית קברות אחד גדול,ואם חשבתי שגג זה לא כזה קריטי,עכשיו אני מבין שאולי הדבר היחיד שיציל את בלומפילד זה גג על כל האצטדיון ובלי קשר לגשם,יחזיר לו את האווירה והאקוסטיקה שהייתה לפני השיפוץ,כמובן שגג לא יקרה לעולם,אולי ב2152 אם העולם לא ייכחד עד אז.

לסיכום אכזבה אחת גדולה,פעם לכל משחק בבלומפילד הייתי בא בהתרגשות והנאה,היום זה לא מתקרב לזה.  

מדוייק!

On 20.2.2020 at 12:00, abusdinak said:

מדוייק!

נולדתם לקטר.

אצטדיון הכי ביתי בארץ בלומפילד בוודאות, אולי הקטע של הגשם קצת מפריע ומעצבן אבל גם זה נופל על שלושה משחקים גג שלנו בעונה.

עם כמה שזה מעצבן עניין הגג, בכל זאת היינו ככה שנים וידענו להתמודד עם זה. אבל בגלל השלוש שנים בנתניה, התרגלנו לגג, אז פתאום שאין זה משפיע ומפריע. 

יש ראש עיר טיפש בתל אביב שלא חושב לעתיד וחושב שהוא יודע ומבין בהכל אז אין גג.

אבל וזה אבל גדול אין ולא יהיה כמו ההרגשה של להגיע לבלומפילד. מוכן לסבול כל משחק מגשם ולא לחזור לנסיעות לנתניה.