Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

34 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

בקצב הזה ב2030 יהיה חיפוי

חןחן בכלל לא הייתה צריכה לנעוץ את הנושא הזה הוא יהיה איתנו לנצח.

19 דקות לפני, שמש צהובה said:

אגב מי ששם לב, התקינו את כסאות השחקנים הקבועים, עם המיתוג אלקטרה.

אשכרה ישבו 20 מחזורים על כסאות המתנה של סניף דואר. 

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מאוד התלהבתי מהמדרגות הנעות. חדשני וכאלה.

אבל עדיין לא עבדו 

:(

עבדו היה משחק שנסעתי בהם לא זוכר איזה.

30 דקות לפני, liron1006 said:

ביום שהמדרגות נעות באמת ינועו בלי תקלות...

אני בשוק מרמת האיצטדיון כל פעם מחדש.

ממש מבאס.

דווקא עבדו אתמול ב-8. גם בכניסה וגם בסיום.

אולי איפה שהיית ילד משועמם לחץ על הכפתור שמשבית

16 דקות לפני, שמש צהובה said:

דווקא עבדו טוב אתמול ב-8. גם בכניסה וגם בסיום.

אולי איפה שהיית ילד משועמם לחץ על הכפתור שמשבית

זה הייתי אני, סתם.

מכל המשחקים העונה רק פעם אחת או פעמיים המדרגות עבדו כמו שצריך, פעם אחת בתחילת המשחק ועוד פעם בסוף המשחק המדרגות נתקעו באמצע.

מדבר על שער 7.

אתמול  ראינו והרגשנו מה זה כשהאצטדיון עם 16000 איש וללא תופים. 

זה היה אכזרי. לא אמרתי 6000 איש.... 16000!

האכזבה מהאצטדיון כרגע בכל הרמות כל כך גדולה. 

חנייה/הגעה- מתחיל דווקא להתרגל למיקומים של החנייה, אבל רק בשבתות וללא משחקים גדולים. באמצע שבוע באוטובוס (עדיין קיימת בעיה של אוטובוסים  שלא עוצרים בחזור).

יש רבים אחרים שלהם הבעיה גדולה יותר (צריכים מספר אוטובוסים או שאין להם כלל תחבורה ציבורית ראויה). 

גימור/חיפוי- נשאר בקרשים, וכנראה ישאר ככה זמן רב. כמות התקלות והבעיות מתבררת ממשחק למשחק.

שיפור: 1) חלק מהברזיות תקינות כבר, 2) המדרגות הנעות עבדו אתמול בשער שמונה, 3) לפי שמש- כיסאות קבע לשחקנים.  

גג- לא רואים באופק. 

אקוסטיקה- לצערי שמחנו מוקדם,  במשחקים שהאיצטדיון היה מלא, והיה ציוד עידוד וכו'. מקווה שהחיפוי ישפר את זה קצת (בגלל הסגירה מסביב). אתמול היו 3000 יותר מהקיבולת של בלומפילד הישן. לא להאמין ה (אין) אפקט . 

כיסאות- האשמה על איכותן נופלת על האוהדים (שריפה מהירה, שבירת כיסאות בקלות  וכו').  

הדבר היחיד שמתחיל לתפוס הרגל אצלי הוא דרכי הגעה, אלב זה.

כל היתר.... שנות השמונים. אכזבה קשה מאוד. 

45 דקות לפני, החתול הצהוב said:

זה עוד הרבה יותר טוב משנות ה80

(איזה שרותים מגעילים היו אז)

:wub:

אבל בקושי היו נשים, אז לנו החורנים זה פחות הפריע. 

אבל ברצינות, היום הצפייה אחרת, הקהל אחר הכל אחר . 

כמה אפשר לחפור על החיפוי. איך זה כל כך מפריע לחוויית האצטדיון? אני לא מבין. מילא הגג- שאין מה להוסיף לגבי המחדל הזה. אבל החיפוי? זה הרי יגמר מתישהו בטווח הזמן הקרוב, תפסיקו להתעסק בזה.

13 hours ago, פשוט צהוב said:

כמה אפשר לחפור על החיפוי. איך זה כל כך מפריע לחוויית האצטדיון? אני לא מבין. מילא הגג- שאין מה להוסיף לגבי המחדל הזה. אבל החיפוי? זה הרי יגמר מתישהו בטווח הזמן הקרוב, תפסיקו להתעסק בזה.

חלק מהחוויה של להגיע למתקן חדש הוא גם המראה החיצוני שלו. כמו שהייתי מתבאס להיכנס למסעדת מישלן שנראית כמו דיינר משנות ה-80, כמו שלא הייתי רוצה לקנות מכונית עם חלקי פנים של מרצדס שנראית כמו פיאט פונטו שנת 95'. הייתי ממשיך ונותן עוד דוגמאות אבל נראה לי שהבנת את הכוונה. אולי לך זה לא מפריע אבל לאוהד הממוצע שמגיע למשחקים זה כן. אם זה לא היה חשוב אז באף איצטדיון בעולם לא היו משקיעים בעיצוב חדשני ומרשים. בלומפילד נראה כרגע - וסליחה אם אני פוגע במישהו - כמו תחת. אתה נכנס כבר 5 חודשים כל פעם מחדש לאיצטדיון לא גמור (כשגם בהרבה חלקים שכן סיימו מסתמן שעיגלו פינות), לא מבין איך זה לא מרתיח יותר אנשים.

מה שעוד יותר משגע את השכל זה שנראה שלא באמת יש תכנית להשלמת העבודות, אין תאריך יעד, פשוט כלום. אמרו באוויר שיסיימו את העבודות במהלך הפגרות ומאז לא שמענו על זה יותר מדי, שלא נדבר על ההתקדמות הכמעט-ולא-נראית-לעין שעשו עד כה. מבחינת העירייה מסתמן שעצם זה שמשחקים באיצטדיון זה מספיק ועל הזין איך הוא נראה ו/או איך הוא מתפקד (ולראייה התגובות המביכות של כל הנוגעים בדבר במהלך מחדלי החורף).

14 hours ago, פשוט צהוב said:

מסכים שזו הדאגה האחרונה אבל וואלה זה אצטדיון חדש! זה פשוט לא נראה טוב ואפילו די מביך.

ואגב - מהעירייה אמרו שיעבדו על החיפוי בפגרות הנבחרת (עד עכשיו היו 2 כאלו ולא עשו כלום)

3 hours ago, g0lan said:

חלק מהחוויה של להגיע למתקן חדש הוא גם המראה החיצוני שלו. כמו שהייתי מתבאס להיכנס למסעדת מישלן שנראית כמו דיינר משנות ה-80, כמו שלא הייתי רוצה לקנות מכונית עם חלקי פנים של מרצדס שנראית כמו פיאט פונטו שנת 95'. הייתי ממשיך ונותן עוד דוגמאות אבל נראה לי שהבנת את הכוונה. אולי לך זה לא מפריע אבל לאוהד הממוצע שמגיע למשחקים זה כן. אם זה לא היה חשוב אז באף איצטדיון בעולם לא היו משקיעים בעיצוב חדשני ומרשים. בלומפילד נראה כרגע - וסליחה אם אני פוגע במישהו - כמו תחת. אתה נכנס כבר 5 חודשים כל פעם מחדש לאיצטדיון לא גמור (כשגם בהרבה חלקים שכן סיימו מסתמן שעיגלו פינות), לא מבין איך זה לא מרתיח יותר אנשים.

מה שעוד יותר משגע את השכל זה שנראה שלא באמת יש תכנית להשלמת העבודות, אין תאריך יעד, פשוט כלום. אמרו באוויר שיסיימו את העבודות במהלך הפגרות ומאז לא שמענו על זה יותר מדי, שלא נדבר על ההתקדמות הכמעט-ולא-נראית-לעין שעשו עד כה. מבחינת העירייה מסתמן שעצם זה שמשחקים באיצטדיון זה מספיק ועל הזין איך הוא נראה ו/או איך הוא מתפקד (ולראייה התגובות המביכות של כל הנוגעים בדבר במהלך מחדלי החורף).

קודם כל חזרו לעבוד על החיפוי שזה כבר טוב...

הבעיה היא שלפי איך שזה נראה מחוץ ל-11 איפה שכבר כן יש חיפוי הוא נראה זול, לא איכותי ובכלל לא יפה בלשון המעטה.

1 hour ago, abusdinak said:

קודם כל חזרו לעבוד על החיפוי שזה כבר טוב...

הבעיה היא שלפי איך שזה נראה מחוץ ל-11 איפה שכבר כן יש חיפוי הוא נראה זול, לא איכותי ובכלל לא יפה בלשון המעטה.

אם מתוכננת גם תאורה צבעונית מקיפה אולי זה ישפר את המראה.

Just now, duduha said:

אם מתוכננת גם תאורה צבעונית מקיפה אולי זה ישפר את המראה.

השתגעת בשביל שעתיים חשוכות בלילה להשאיר תאורה דולקת קבוע? זה המון חשמל, בכסף הזה אפשר לבנות גנים ובתי ספר בעיר.