Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

6 hours ago, Krishi said:

רק רוצה לתקן שכל גיל מחוייב בכרטיס, גם תינוק בן יומו

וואללה?

באיזה קטע?

לא שאני חושב שכדאי להביא ילדים בגיל כזה למגרש-

אבל בטוח קרה בהיסטוריה שאיזו אמא היתה חייבת להיכנס עם תינוק

למה שהיא תשלם עליו .

אני מבין שלפעמים יש מצבים שרק מחייבים בכרטיס בשביל בקרה על הכמות.

אבל תינוק הוא בלתי-ישיב, אין לו מסוגלות לשבת בכלל, נשמע לי מיותר לחייב בכרטיס.

4 hours ago, ד.ק said:

כל פעם נכנס לפה אחרי הודעות חדשות בתקווה לראות משהו מתקדם או איזה תמונה של בלומפילד

פירסמו פה תמונה של מנוף מחוץ לשער 7 לפני יומיים אבל אף אחד פה לא עידכן אם ראו שם איזשהו עבודות...

1 hour ago, ששון הצהוב said:

וואללה?

באיזה קטע?

לא שאני חושב שכדאי להביא ילדים בגיל כזה למגרש-

אבל בטוח קרה בהיסטוריה שאיזו אמא היתה חייבת להיכנס עם תינוק

למה שהיא תשלם עליו .

אני מבין שלפעמים יש מצבים שרק מחייבים בכרטיס בשביל בקרה על הכמות.

אבל תינוק הוא בלתי-ישיב, אין לו מסוגלות לשבת בכלל, נשמע לי מיותר לחייב בכרטיס.

מיותר או לא זה הנהלים.

יכול להיות שזה גם עניין ביטוחי.

בכל מקרה כל גיל חייב בכרטיס.

הייתי בברנבאו, בקאמפ נואו (כמה פעמים, יותר מדי סינים), באמירויות של ארסנל ובאיצטדיון של אולימפיאקוס באתונה (סקאקיס משהו, הייתי צריך ללבוש אדום מלא בעעע כי הקהל שלהם מטורף).
באמת שבלומפילד החדש לא נופל מכל האצטדיונים האלה. חוויות צפייה טובה, המון מזנונים, המון שירותים, גם הקהל שלנו הרבה יותר "חי" את המשחק.  
וכמובן מזג האוויר של תל אביב - חולצות קצרות באמצע נובמבר זה לא משהו שתמצאו כמעט בשום מקום אחר בעולם. 
שתדעו לכם שתיירים מאוד מעריכים את מזג האוויר פה. את מזג האוויר ואת סוג החול שיש לנו בחופים של הים התיכון (חחחח). וגם את האוכל. 
אני לדוגמה תמיד חושב שתל אביב היא עיר מוזנחת ומכוערת אבל תיירים עפים עליה דווקא בגלל זה, בגלל שיש כזה גיוון בעיר: הצפון הישן זה אירופה סטייל, נווה צדק מזכירה את אתונה, לב העיר לא ממש מוגדר, יפו זה ערבי וכו'...

רק האמירויות שבלונדון זה רמה מעל כולם, כי שם אתה מוכרים בירה במזנון :)
וטיפ קטן לנוסעים ללונדון - באמירויות אין מכירת בירה במשחקי הליגה האירופית / האלופות. 

10 hours ago, קייפטאון said:

אני לדוגמה תמיד חושב שתל אביב היא עיר מוזנחת ומכוערת אבל תיירים עפים עליה דווקא בגלל זה, בגלל שיש כזה גיוון בעיר: הצפון הישן זה אירופה סטייל, נווה צדק מזכירה את אתונה, לב העיר לא ממש מוגדר, יפו זה ערבי וכו'...

נכון, זה תקף לגבי הרבה מקומות בעולם, אנחנו עפים על מקום כלשהו בחו"ל אבל התושבים המקומיים מלאים בתלונות על המקום.

כמעט תמיד הכל נראה ורוד כשאתה תייר וכל מה שנדרש ממך זה לישון, לאכול ולא לעבוד

1 hour ago, חןחן said:

נכון, זה תקף לגבי הרבה מקומות בעולם, אנחנו עפים על מקום כלשהו בחו"ל אבל התושבים המקומיים מלאים בתלונות על המקום.

כמעט תמיד הכל נראה ורוד כשאתה תייר וכל מה שנדרש ממך זה לישון, לאכול ולא לעבוד

אני רוצה להתעקב שניה על הקטע של תיירים מול מקומיים.

יש מין קטע כזה של תיירים להגיד "אני רוצה לראות את העיר האמיתית! איפה שהמקומיים! לא איפה שהתיירים הולכים!", ואז הם הולכים לכל מלכודת התיירים הרגילות.

נניח בברלין יש שכונה, מה קוראים אותה "קרויצברג".

שכונה שנמצאת במרכז העיר ושמורכבת בעיקר מסטודנטים וצעירים מכל העולם.

מה שנותן לה אופי מאוד צעיר. מלא גרפיטי, ברים, מועדונים, הוסטלים זולים, חנויות טי שירטס מאגניבות ומסעדות של לאומים שונים.

עכשיו בגלל שאופי השכונה הוא צעיר ויעני מחתרתי, ולא רשמי כמו ארמון המלכה או עמוד הניצחון, מיליוני תיירים בשנה מתבלבלים ונוסעים לשכונה כדי לראות את "ברלין הלא מתויירת" ונהנים לפגוש שם עוד אלפי תיירים בכל יום נתון בשנה, אבל לחשוב שבטח הם מקומיים, כי הרי קרויצברג זה לא מקום תיירותי...

רוצים לראות באמת את ברלין הלא מתויירת? האמיתית?  ...למה?

ברלין "האמיתית" היא אפורה ומשעממת כמו מודיעין מכבים רעות ביום רע.

בתי רכבת שנבנו בשנות ה70, איזה פאב מקומי בגודל מטר על מטר שנראה יותר כמו תא גזים בגלל כל הסיגריות שמעשנים שם, אין מוזיקה, רק סוג אחד של בירה מקומית לא הכי מוצלחת וכל מיני מובטלים בני 60 עם כפכפים וגרביים.

פה גן ילדים, שם סניף ביטוח לאומי, אנשים בני 40 שנכנסים לאוטו בבוקר כדי לנסוע לעבודה והמון המון גרמניות בנות 70 שמוציאות את הכלב שלהן לעשות קקי.

חוץ מזה, יש סיבה למה המקומות "המתויירים" הם מתויירים- כי יש מה לראות ומה לעשות שם!

יש שם מקומות מעניינים היסטורית, תרבותית, מסעדות טובות, אווירה מיוחדת, שופינג, פארקים וכו'

החיים של "המקומיים באמת" הם לא כאלה מלהיבים יותר מהחיים של ההורים שלכם באשקלון, כפר סבא או מוצקין.

נכון ניר :)

זה כמו שבת"א משווקים את אזור שוק הכרמל / כרם התימנים כמקום של מקומיים, לא מקומיים ולא נעליים

יש שם שלוש וחצי מקומיים וכל השאר תיירים ורוב הדירות שם כבר הפכו ל-airbnb,  או לחלופין דירות מאד יקרות שרק מיליונרים קונים. 

רוצים מקומיים ואותנטיות? שיבואו לבנייני הרכבת ביד אליהו איפה שיש ריחות של מפרום מהבתים ולא ריח של מזוודות כמו בסובב שוק הכרמל. או שילכו למרכז שוסטר, אלוהים יודע מה יש לתיירים לעשות שם, אבל יש שם
"מקומיים"!

8 דקות לפני, קאוביין said:

לצערי עוד לא הייתי בבלומפילד.  האם סיימו את החיפוי ? האם יש חנות של מכבי ? 

החיפוי לאף אחד אין מושג מתי יושלם(כנראה גם לא בקיץ כי יש הופעות בבלומפילד)

לגבי החנות יש שמועות שייפתח בקרוב.

מה שהכי איכזב אותי עד עכשיו באצטדיון עד עכשיו זה נושא התאורה,

מרגיש כאילו האוהדים יושבים בחשיכה מוחלטת וזה נראה מרדים. 

זה בולט במיוחד ב-7-8 עליון.

7 hours ago, daniel1 said:

מה שהכי איכזב אותי עד עכשיו באצטדיון עד עכשיו זה נושא התאורה,

מרגיש כאילו האוהדים יושבים בחשיכה מוחלטת וזה נראה מרדים. 

זה בולט במיוחד ב-7-8 עליון.

זה מעולה. בנתניה האורות היו מסנוורים וזה היה עושה כאב ראש. 

שלא יגעו בכלום. 

On 7.11.2019 at 21:07, קייפטאון said:

הייתי בברנבאו, בקאמפ נואו (כמה פעמים, יותר מדי סינים), באמירויות של ארסנל ובאיצטדיון של אולימפיאקוס באתונה (סקאקיס משהו, הייתי צריך ללבוש אדום מלא בעעע כי הקהל שלהם מטורף).
באמת שבלומפילד החדש לא נופל מכל האצטדיונים האלה. חוויות צפייה טובה, המון מזנונים, המון שירותים, גם הקהל שלנו הרבה יותר "חי" את המשחק.  
וכמובן מזג האוויר של תל אביב - חולצות קצרות באמצע נובמבר זה לא משהו שתמצאו כמעט בשום מקום אחר בעולם. 
שתדעו לכם שתיירים מאוד מעריכים את מזג האוויר פה. את מזג האוויר ואת סוג החול שיש לנו בחופים של הים התיכון (חחחח). וגם את האוכל. 

רק האמירויות שבלונדון זה רמה מעל כולם, כי שם אתה מוכרים בירה במזנון :)
וטיפ קטן לנוסעים ללונדון - באמירויות אין מכירת בירה במשחקי הליגה האירופית / האלופות. 

מה עם האצטדיון של טוטנהאם? שם הבירה נמזגת מלמטה.

On 8.11.2019 at 18:40, abusdinak said:

למישהו יש איזשהו מושג מה פשר המנוף שצולם לפני כמה ימים מחוץ לבלומפילד?

כנראה ניקו את הבלגאן של חיפה.

מישהו במגרש יכול לאשר?

הייתה לי קליטה טובה לפחות עד שריקת הפתיחה, אחר כך ממש לא בדקתי ולא התעסקתי עם הטלפון.

הדשא היה נראה טוב יחסית, לפחות טוב יותר מהשבועות האחרונים.