Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

2 hours ago, מכביסט לעד said:

הרמקולים אתמול במיוחד בהתחלה כשסידי דיבר היו **** לאוזניים. 

עשה לי מיגרנה אתמול. חייבים להנמיך את הרמקולים או אותו, זה היה אתמול כואב ממש הצעקות שלו לפני המשחק.

1 hour ago, פנחס שוף said:

מה עם החיפוי @שמש צהובה

לדעתי בפגרה הקרובה, אולי בחגים. אבל ת'כלס זה לא מעניין, מבפנים הוא מושלם, האצטדיון הכי יפה שיש.

57 דקות לפני, oferr said:

אף מילה על הדשא ? כל כך הרבה זיוני מוח ובסוף הוא נראה על הפנים בהרבה חלקים במגרש

הפסים החומים לרוחב המגרש שהיו על הקו של ה-5 ועל הקו של ה-16 זה היה ממש סימטרי, נראה כמו פיזור של חומר מסויים ולא דשא יבש או משהו כזה.

3 דקות לפני, שמש צהובה said:

לדעתי בפגרה הקרובה, אולי בחגים. אבל ת'כלס זה לא מעניין, מבפנים הוא מושלם, האצטדיון הכי יפה שיש.

בדיוק

שמש שים פה תסרטון ששלחת אתמול שצילמת משער 8

שמש ישב קרוב אלייך מישהו שמן שקילל את האמהות של השחקנים שלנו? זה נראה קרוב למקום שישבתי בו. מעניין אם ראיתי אותך ואני לא יודע.

הרמקולים בווליום נוראי במיוחד עם כרוז כמו שלנו.

ועוד משו קטן שהפריע לי ליושבי שער 8 העליון וזו כנראה הולך להיות וויכוח רב שנתי - במשחק גדול לא יושבים.

די עם כל ה"לשבת, לשבת" 

תנו לראות משחק בכיף, תנו להיכנס לאווירה

1 דקה לפני, פלאפל ג'ינה said:

ועוד משו קטן שהפריע לי ליושבי שער 8 העליון וזו כנראה הולך להיות וויכוח רב שנתי - במשחק גדול לא יושבים.

די עם כל ה"לשבת, לשבת" 

איפה הימים שגם ב-11 היו יושבים אפילו בדרבי כל עוד אין מצב...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שמש ישב קרוב אלייך מישהו שמן שקילל את האמהות של השחקנים שלנו? זה נראה קרוב למקום שישבתי בו. מעניין אם ראיתי אותך ואני לא יודע.

היה שם איזה טמבל שקילל, כן. "אוהדים" מפגרים.

שורה מעליי היה מכות בגלל איזה בחור שישב בכיסא ששמרו למישהו אחר.

3 דקות לפני, פלאפל ג'ינה said:

די עם כל ה"לשבת, לשבת" 

כל המשחק היה שם את הסיפור הזה של לשבת לשבת, מכה הדבר הזה, תמיד גם מסתיים באלימות איכשהו.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לשמש קוראים אבי?

כן.

Just now, yellow_blood said:

שמש, מה אבי?

אז למה אמרו שקוראים לך צביקה בכלל? יש לך מסעדה ביהודה הלוי לא?

יש לו בית קפה בבאר שבע 

8 דקות לפני, yellow_blood said:

שמש, מה אבי?

אז למה אמרו שקוראים לך צביקה בכלל? יש לך מסעדה ביהודה הלוי לא?

חחחח כמה חארטות אנשים מריצים @חןחן

אהה אופס, נפל לי האסימון :doh: חח

היה אש והאצטדיון לגמרי המחיש את הפוטנציאל שלו.
כמה הערות: 
יושב ב 7 עליון, האקוסטיקה שם לגמרי נותנת עדיפות לשער 5 ושמענו את הבבונים הרבה יותר מאשר את 11.
המרפסת בקומת המזנונים היתה אחלה לפני המשחק, לא ברור לי למה גידרו אותה במחצית, היה שם דוחק נוראי וכולם מעשנים, אז נוצר שם ערפיח.
במחצית ראיתי אדם על כסא גלגלים מחפש את שירותי הנכים, השילוט מבלבל ומורה שיש שירותי נכים בקומה הזו, אבל אין! מסתבר שנכים צריכים לרדת במעליות (שמלאות באנשים בהפסקה) כדי להגיע לשירותים. 

האקוסטיקה לא נותנת עדיפות לאף אחד, בשער 7 אתה פשוט קרוב יותר ל-5, זה מאוד פשוט והגיוני.

האמת שהופתעתי לטובה מהאקוסטיקה, לא מבין את התלונות.

40 דקות לפני, פסיכולוג ספורט said:

היה אש והאצטדיון לגמרי המחיש את הפוטנציאל שלו.
כמה הערות: 
יושב ב 7 עליון, האקוסטיקה שם לגמרי נותנת עדיפות לשער 5 ושמענו את הבבונים הרבה יותר מאשר את 11.
המרפסת בקומת המזנונים היתה אחלה לפני המשחק, לא ברור לי למה גידרו אותה במחצית, היה שם דוחק נוראי וכולם מעשנים, אז נוצר שם ערפיח.
במחצית ראיתי אדם על כסא גלגלים מחפש את שירותי הנכים, השילוט מבלבל ומורה שיש שירותי נכים בקומה הזו, אבל אין! מסתבר שנכים צריכים לרדת במעליות (שמלאות באנשים בהפסקה) כדי להגיע לשירותים. 

7 יותר קרוב ל-5, ברור שתשמע את 5 חזק מאוד. זה היה ככה כמובן גם לפני השיפוץ.

לגביי הנכים: דקה 75 בערך נכנעתי, ונאלצתי לרוץ לשרותים , אולי פעם ראשונה בחיים שלי שאני באמצע כדורגל יורד מהיציע לשירותים, בטח ובטח במשחק נזיל של 1-0.

בקיצור, הייתי ב-7 למעלה. ירדתי, קומת מזנונים. היה נראה לי שאני רואה סימוני שרותים אבל..לא מצאתי אותם, עד שבסוף מישהו אמר לי לרדת באמת עוד קומה....

חייבים לפתוח את השירותים הנוספים שבשיפוצים בשער 11, טירוף מה שהלך שם במחצית בן, אדם כולה רוצה להשתין ויוצא מזיע כאילו הוא שיחק עכשיו 45 דקות.