Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

17 דקות לפני, Kimhistan said:

שמש,עובדים על החיפוי?

סתכל עמוד אחורה בהודעה שלי.

12 דקות לפני, itsik said:

האנשים שממש צמודים לזה עשו רעש מוצדק מבחינתם, אמרו שהם יעמדו כל המשחק כי הם לא רואים כלום.

באו כל מיני אנשים עם חליפות מתוך היציע כבוד לנסות להרגיע אותם, לא כל כך הלך..

עד שהגיע מישהו מטעם מכבי והבטיח להם לעבור למקומות אחרים וטובים יותר.

הלכו איתו מחייכים, חזרו אחרי 10 דקות אמרו ששמו אותם בשער 2 למעלה וביציע העיתונאים וזה נוראי. היו כמה שעמדו כל המשחק אבל לא כל כך הפריע לשאר..

מהכיסא שלי, בערך 6 כיסאות מהמרפסת, יש הפרעה אבל יחסית מזערית. סתם מבאס שזה ככה בלי שאף אחד חשב שם.

הייתי ביציע עיתונאים כמה פעמים, רואים משם מצויין.

אגב, היה צפוי שזה יקרה. למרות שבזכות החשיפה שלי כאן החליפו את כל האצטדיון מפלסטיק סגול לזכוכית שקופה, אבל עדיין זה לא נורמלי לראות משחק דרך זכוכית.

בטח ובטח לא יציע שעולה קרוב ל-2000 ש"ח.

15 דקות לפני, itsik said:

האנשים שממש צמודים לזה עשו רעש מוצדק מבחינתם, אמרו שהם יעמדו כל המשחק כי הם לא רואים כלום.

באו כל מיני אנשים עם חליפות מתוך היציע כבוד לנסות להרגיע אותם, לא כל כך הלך..

עד שהגיע מישהו מטעם מכבי והבטיח להם לעבור למקומות אחרים וטובים יותר.

הלכו איתו מחייכים, חזרו אחרי 10 דקות אמרו ששמו אותם בשער 2 למעלה וביציע העיתונאים וזה נוראי. היו כמה שעמדו כל המשחק אבל לא כל כך הפריע לשאר..

מהכיסא שלי, בערך 6 כיסאות מהמרפסת, יש הפרעה אבל יחסית מזערית. סתם מבאס שזה ככה בלי שאף אחד חשב שם.

איזה שורה אתה יושב אח?

3 hours ago, שמש צהובה said:

סתכל עמוד אחורה בהודעה שלי.

הייתי ביציע עיתונאים כמה פעמים, רואים משם מצויין.

אגב, היה צפוי שזה יקרה. למרות שבזכות החשיפה שלי כאן החליפו את כל האצטדיון מפלסטיק סגול לזכוכית שקופה, אבל עדיין זה לא נורמלי לראות משחק דרך זכוכית.

בטח ובטח לא יציע שעולה קרוב ל-2000 ש"ח.

אני יושב כמה מקומות שמאלה מהמקומות האלה בשער 2, הם היו ריקים כל המשחק ואין סרט שישבו בהם. חייב לומר שמדובר בפאשלת תכנון ברמה שהמתכנן צריך לפרוש מתכנון. תוסיף לזה את הכסאות החסרים, וואלה לא הייתי נותן לו לתכנן דירת 3 חדרים 70 מ״ר. 

5 hours ago, Castor Troy said:

אני יושב כמה מקומות שמאלה מהמקומות האלה בשער 2, הם היו ריקים כל המשחק ואין סרט שישבו בהם. חייב לומר שמדובר בפאשלת תכנון ברמה שהמתכנן צריך לפרוש מתכנון. תוסיף לזה את הכסאות החסרים, וואלה לא הייתי נותן לו לתכנן דירת 3 חדרים 70 מ״ר. 

המקומות בשער שתיים ריקים כי לאנשים שם יש שכל והסכימו בחלקם להצעת מכבי לעבור למקום אחר, לעומת זאת בשער 13 כולם נשארו במקום וזו הולכת להיות בעיה .

מסכים שמי שתיכנן את המגרש פשוט חתיכת אדיוט. 

אגב לדעתי אפשר לפתור את זה רק בצורה אחת, הבמה הזאת חייבת להיות מונמכת ,איך שום סיבה למרפסת שמש שדפקו להם שם.

עם כל האהבה שלי לאיצטדיון היקר וההמתנה המרובה זה פשוט נראה חובבני מעדכון לעדכון ומתמונה לתמונה.

לא הגיוני למכור כסאות למנויים ואז להנחית להם מול הפנים מעקות זכוכית או שלטי פרסום

איפה ההיגיון כאן?

לא בא למכבי בטענות כי אני בטוח שהם (גם הפועל ובני יהודה) לא ידעו על הדברים האלה, כמו שפתאום הנחיתו עליהם עלויות שלא דוברו לפני החזרה.

רבע מיליארד שקל על השיפוץ לא? ואיפה הלך כל הכסף ועל מה?

סלחו לי זה לא נראה פשוט רציני

31 דקות לפני, פלאפל ג'ינה said:

עם כל האהבה שלי לאיצטדיון היקר וההמתנה המרובה זה פשוט נראה חובבני מעדכון לעדכון ומתמונה לתמונה.

לא הגיוני למכור כסאות למנויים ואז להנחית להם מול הפנים מעקות זכוכית או שלטי פרסום

איפה ההיגיון כאן?

לא בא למכבי בטענות כי אני בטוח שהם (גם הפועל ובני יהודה) לא ידעו על הדברים האלה, כמו שפתאום הנחיתו עליהם עלויות שלא דוברו לפני החזרה.

רבע מיליארד שקל על השיפוץ לא? ואיפה הלך כל הכסף ועל מה?

סלחו לי זה לא נראה פשוט רציני

חצי מיליארד ממה שזכור לי

מעניין לראות איך אחרי כל השפצורים שנשארו , חיפויים, תיקונים קטנים וכד' איך ההרגשה תהיה.

מקווה שישכילו לתקן גם את כל המעקות והזכוכיות בקרוב.

ושנראה גג בבלומפילד הבנוי תוך כמה עונות.

החלום זה שיהיה יציע עמידה מאחורי השער, לפחות שהגושים המרכזיים יהיו עמידה ובצדדים יהיו כיסאות, זה גם יגדיל את הקיבולת וגם יחסוך את ההתעסקות בכיסאות שבורים בתוך הגוש.

מצחיק שהלכו אחורה בקטע הזה כי לפני השיפוץ היו כיסאות פחות שבירים ב11 ו5 בדיוק בגלל זה.

1 hour ago, דקסטר said:

היו אמורים. נראה שדחו את זה לקיץ הבא

על בסיס מה אתה אומר את זה?

חולדאי מת שבלומפילד יארח את המשחקים בקמפיין הבא של הנבחרת.

אין סיכוי שלא יסיימו את החיפוי עד אז.