Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

2 hours ago, Originals said:

מישהו יודע מה עושים במקרה ומול המקום שלנו יש פאקינג גדר זכוכית שגורמת לנו למצב שאי אפשר לראות את המשחק? 

צריך למצוא מי רלוונטי בעירייה ולהציף אותו, גם אצלנו הגדר ההזויה הזאת בלתי נסבלת ולא מובן מה הם חשבו לעצמם. כאילו שזה לא מספיק, גם תקעו שם שני סדרנים כל המשחק שהתעקשו לעמוד, אפילו שהמנהל שלהם ביקש מהם לשבת כשהוא עבר שם......

אגב, פניתי למכבי והם אמרו שהם לא ידעו על זה ואם נרצה לעבור יעזרו לנו, אבל זאת התלבטות כי אם מישהו יקבל שכל והגדר תונמך זה מקום מעולה

אצטדיון מלא רק בגלל החציצה היו עוד מקומות פנויים

UofCHdo.jpg

עמדת צלמים, ישבו שם פרמדיקים

nWurAUZ.jpg

ראיתי פנסים לכיוון הקהל אבל הם קטנים, עדיין כל היציע בחושך

fGBh1vv.jpg

מעקה בפינה של 11 שכיסו אותו בחאפריות

AX77k4t.jpg

סטיקרים של פנאטיקס התגעגענו

mtIQH4A.jpg

מדרגות נעות בסוף המשחק בשער 13

2TDQTm3.jpg

6 hours ago, TrebleKal said:

כאילו שזה לא מספיק, גם תקעו שם שני סדרנים כל המשחק שהתעקשו לעמוד, אפילו שהמנהל שלהם ביקש מהם לשבת כשהוא עבר שם......

תתארגנו 3-5 חבר׳ה תעמדו להם בחומה מול הפרצוף שלא יראו כלום. ככה יבינו.אולי פעם אחת יעיפו אתכם מהאיצטדיון, אבל זה יעשה מספיק רעש.

חוצפה

אתמול שעתיים לפני המשחק האוהד "יוסי עדן/ מה עם הווינר" פנה אליי ואמר שלא היה בלאגן בכבישים בהלוך כפי שכתבתי פה שיהיה, כלומר סתם הלחצתי. 

מסקנה, אנחנו אולי איזה 20 איש קבועים שכותבים פה, אבל יש מאות אורחים שנכנסים וקוראים מה שאנחנו כותבים, מכאן כדאי שתשקלו טוב טוב מה שיוצא לכם מהמקלדת.

בכל מקרה אבוקסיס וריינשרייבר בני זונות שישרף להם המזגן 

47 דקות לפני, Krishi said:

גם אפשר לחשוב מכבי בנו את האיצטדיון ועשו להם בכוונה.... לא מבין אנשים כאלה באמת. 

אתה צודק שמכבי לא בנו אבל אני חושב שנדרש היה לעשות איזשהו סיבוב באצטדיון ולבטל/להקפיא מושבים שאין מהם זווית צפייה ראויה לפני שמוצאים למכירה

אני יושב ב8 תחתון בכסף למטה צמוד לזכוכית והייתי בטוח שאכלתי אותה אבל למזלי הזכוכית נמוכה ולא מפריעה לצפייה.

51 דקות לפני, Double said:

עדכון מהבחור עם המנוי בלי כיסא, מכבי התקשרו אליו ופתרו את הבעיה

מסתבר שזה בסדר למכור מנוי לבלומפילד שורה 44 כיסא 216 בשער 8 למרות שאין כסא כזה. אח"כ זה בסדר שסדרן יגיע כל 10 דקות לבקש ממני לזוז מהמעבר ולשבת בכסא שאין לי. בזיון

מסתבר שזה בסדר לצאת על מכבי ברשתות חברתיות עם מילים כמו "ביזיון" בלי שאשכרה ניסית לפנות אליהם כדי לפתור את הבעיה. 

לא סובל את התופעה הזאת שיוצאים על מכבי ברשת , במיוחד אחרי שהם הוכיחו בשנים האחרונות פעם אחר פעם שהם מספר אחד בארץ בשירות לקוחות.  

המילים "ביזיון" ו"בושה" זה מה שהולך אצל הישראלים כבר שנים.

יש אנשים במדינה הזאת שאם פעם/פעמיים בשבוע לא אומרים ביזיון או בושה אז מאוד קשה להם להמשיך בשגרה. אפילו סתם ככה בלי סיבה, רק בשביל ההרגשה.

אי אפשר בלי איזה "ביזיון!" כדי להתניע את השבוע.

תראו כמה תלונות היו אצל אוהדי הפועל על המיקומים וכל זה בזמן שהם מכרו חצי מהכמות שלנו. אצלנו כמעט לא ראיתי תלונות.

אחלה עבודה של מכבי, יחסית לכמות כזו של מנויים באצטדיון חדש שנפתח בלחץ בלי סיורים.

עוד לא 

יש חיפוי להשלים שזה אומר עד שעון הקיץ הבא

וגם אפשר לעקוב פה אחר עבודות הרכבת הקלה בשד' ירושלים, מה שישאיר את הנושא בחיים עד שנת 2050

3 hours ago, nirnir20 said:

מסתבר שזה בסדר לצאת על מכבי ברשתות חברתיות עם מילים כמו "ביזיון" בלי שאשכרה ניסית לפנות אליהם כדי לפתור את הבעיה. 

לא סובל את התופעה הזאת שיוצאים על מכבי ברשת , במיוחד אחרי שהם הוכיחו בשנים האחרונות פעם אחר פעם שהם מספר אחד בארץ בשירות לקוחות.  

מה זה נקרא לצאת בסדר? הינה הניסיון האישי שלי... שער 7 גוש 424 ממש לכיוון האמצע 

מגיע למגרש פעם ראשונה עם הילד שלי, מוצא שמכרו לי כיסא שלא קיים \ לא הותקן - וגם אם יותקן הוא על המעבר? 

אני יושב שורה שניה על המרפסת. 

מגיע סדרן של מכבי - יש להניח שהוא היה שם כי הוא יודע בוודאות שהם מראש מכרו כיסאות שלא קיימים למנויים

וותיקים (2 מנויים במחיר של 1600ש"ח לאחד) - ובשיוויון נפש אומר לך אין מה לעשות ושולח אותך עם זוג כרטיסים 

לראות את המשחק ממרומי היציע 3 שורות לפני הסוף!  

ואני שואל...

מכבי לא ידעו שהם מוכרים מנויים לכיסאות שלא קיימים? כנראה שידעו 

מכבי לא ידעו מי יוושב על הכיסאות האלו? יש להם את כל הפרטים שלי!

אז למה לא להודיע לפני? לשאול אולי אני מוכן לקבל איזה אלטרנטיבה? 

למה לתת לי להגיע עד האיצטדיון, להיכנס עם הילד שלי, ולראות את הפנים שלו על סף

בכי שהסדרן אומר לנו שלא נוכל לקבל את המקומות שלנו? 

מי במכבי יפצה אותי על האכזבה של הבן שלי? 

מקשרי-לקוחות נמסר "העניין בטיפול" ייצרו איתך קשר! 

אחלה תגובה לקונית, מראה כמה אכפת להם מהאוהדים שלהם - המינימום המתבקש? שיחת טלפון! 

סתם פרקתי... מתנצל על האורך! 

18 דקות לפני, kaplaey2 said:

מגיע למגרש פעם ראשונה עם הילד שלי, מוצא שמכרו לי כיסא שלא קיים \ לא הותקן - וגם אם יותקן הוא על המעבר? 

מגיע סדרן של מכבי - יש להניח שהוא היה שם כי הוא יודע בוודאות שהם מראש מכרו כיסאות שלא קיימים למנויים

וותיקים (2 מנויים במחיר של 1600ש"ח לאחד) - ובשיוויון נפש אומר לך אין מה לעשות ושולח אותך עם זוג כרטיסים 

ואני שואל...

אחלה תגובה לקונית, מראה כמה אכפת להם מהאוהדים שלהם - המינימום המתבקש? שיחת טלפון! 

התנהלות ביזיונית 

מבאס לשמוע את זה 

57 דקות לפני, kaplaey2 said:

ואני שואל...

הדבר היחיד שעשו לא בסדר זה שלא הודיעו לך מראש שלא קיים הכסא שלך, אם אנחנו לוקחים בחשבון שהם הבינו בשלב מסוים בדיוק איזה כיסאות קיימים ואיזה לא. 

במשחק עצמו הביאו לך כרטיסים למקום אחר ביציע, לא חושב שיכלו לצאת איתך יותר בסדר מזה באותו רגע.  

לפצות אותך על עוגמת הנפש של הילד אני מקווה שמכבי יעשו מאמץ לפצות עם משהו סמלי וכמובן החזר כספי אם תרצה לבטל את המנוי או לשנמך אותו למקום אחר. 

לשאלותייך , שום סיכוי בעולם שמכבי מכרו במכוון מנויים לכיסאות שלא קיימים, קצת מוזר בעיניי שאתה אשכרה חושב ככה. 

ולשאלה אם מכבי ידעו מי יושב על הכיסאות האלה ? ברמת העיקרון הייתי אומר לך שאין להם סיבה לדעת שהקבלן זייף וחסרים כסאות , אבל הבעיות האלו כבר עלו במשחק של הפועל והיו צריכים לעשות אימות ודאי בשטח לכל כיסא. אז פה כן הם יצאו קצת לא בסדר/חיפפו, אבל שוב, לא משהו פלילי והעליהום ממש לא מוצדק. 

מקווה (ודי בטוח גם) שמכבי יסדרו לך את זה.