Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

9 דקות לפני, abusdinak said:

קצת מדאיג הציטוט הזה מהשדים:

ויש שם עוד מלא תלונות על האקוסטיקה שהיא נוראית...

חבל שאתה לא מביא ציטוטים מאותו הנושא בו אומרים שהם לא מבינים על מה המהומה והאקוסטיקה אחלה. העיקר פאניקה.

1 דקה לפני, דריקס said:

לא יודע.. כל העניין הזה של אקוסטיקה גרועה לא מסתדר לי. 

מה כבר יכול להיות כל כל גרוע..

אני לא קונה את זה 

קטע מוזר שמישהו כתב שישב בשער 5 ולא שמע את הגוש שלהם, אני ישבתי ב11 ושמעתי אותם טוב מאוד כל המשחק

6 דקות לפני, Double said:

קטע מוזר שמישהו כתב שישב בשער 5 ולא שמע את הגוש שלהם, אני ישבתי ב11 ושמעתי אותם טוב מאוד כל המשחק

בדיוק כמו בדרומי בטדי.

הרבה זמן לא ראיתי כאלה קטבים ודעות שונות כמו שרואים מאתמול עם העניין של האקוסטיקה ובכלל על הביתיות בבלומפילד החדש. מוזר.

נראה לי חסר טעם להתבאס או לשמוח ובכלל להגיע למסקנות לפני יום ראשון.

רק שנשחק שם נדע

2 דקות לפני, Adam_m said:

בדיוק כמו בדרומי בטדי.

לא נראה לי כי אם שמעו אותם עד 11 אז כנראה שהאקוסטיקה טובה, פשוט לדעתי צריך למקם את הגוש עידוד באמצע היציע ולא למטה

18 דקות לפני, Double said:

לא נראה לי כי אם שמעו אותם עד 11 אז כנראה שהאקוסטיקה טובה, פשוט לדעתי צריך למקם את הגוש עידוד באמצע היציע ולא למטה

גוש עידוד זה מושג שצריך להעלם 

כל 11 צריך להיות קיר עידוד 

פשוט לחלק כאפות למי של קופץ ושר ומתעסק בפלאפון 

1 hour ago, abusdinak said:

קצת מדאיג הציטוט הזה מהשדים:

ויש שם עוד מלא תלונות על האקוסטיקה שהיא נוראית...

היא לא רעה, היא שונה.

עומר למשל היה עם נתניה, לא שמע אותם, אבל שמע אותנו.

אני הייתי ב-5, כמעט לא שמעתי אותנו, אבל שמעתי אותם.

כנראה שביציע שומעים פחות טוב, אבל כל הסאונד מכוון קדימה למגרש (ואז גם ליציע ממול, בהתאמה)

מצד אחד התרגשות עצומה, מצד שני יהיו חבלי לידה לא קלים.

מקווה שיהיה בסדר, כל עוד נביא את ה20 אלף שלנו ונעודד תהיה גם אווירה. ובתכלס? הכל תלוי בתפקוד של הקבוצה, אם השחקנים ירקדו על המגרש האוהדים ירקדו ביציעים

אקוסטיקה שמקוסטיקה,קבוצות באירופה עם מסלול אולימפי ובלי גג 300 קילומטר מהדשא עושים טרור 

אם כל 11 או לפחות הרוב יהיה עידוד אז יהיה בסדר 

3 דקות לפני, BRoi said:

אקוסטיקה שמקוסטיקה,קבוצות באירופה עם מסלול אולימפי ובלי גג 300 קילומטר מהדשא עושים טרור 

שלא נדבר על הקהלים באצטדיון האולימפי בקזבלנקה

24 דקות לפני, BRoi said:

אם זו מילת המפתח פה

5 hours ago, קאוביין said:

גוש עידוד זה מושג שצריך להעלם 

כל 11 צריך להיות קיר עידוד 

פשוט לחלק כאפות למי של קופץ ושר ומתעסק בפלאפון 

זה , ולנעול את כל הנשואים שמתעסקים בעידוד שיהיה בבלומפילד

אם 7-8, ו-13 ישתפו פעולה עם העידוד ולא יצלמו כל דבר ש-11 עושה/שר וכו' יהיה קרנבל אמיתי.

נתקלתי באיצטדיון חדש בקרסנודר הכי יפה בעולם נראה לי

krasnidar-stadium.jpg

כמו שאתם רואים הסתפקו ב2 חורים בצדדים

למישהו יש מושג למה ומי הבן שרמוטה שקבע שצריך 20 חורים בבלומפילד?

16 hours ago, Double said:

כשפותחים בלחץ וכשיש ראש עיר מגלומן זאת התוצאה 

לפני איזה חודשיים שלושה מישהו כאן הציע להתערב על זה שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן, הצעתי התערבות של אלף דולר שישחקו בבלומפילד את המשחק נגד חיפה לפחות. נראה לי שאתה היית זה שאליו פניתי.

אני חייב להגיד שגם אם על הנייר "צדקתי", וגם אם על הנייר "ניצחתי", זה בשום פנים ואופן לא אצטדיון שלם, וזה לא רק החיפוי החיצוני, יש הרבה מאוד שיט שקורה אך ורק בשביל הלחץ של לפתוח במחזור ראשון. וכמו שנאמר וכמו שיאמר עוד אלף פעם בספריה ההיסטוריה - האצטדיון עמד דומם שנה! זה פשע נגד הספורט מה שעשו פה, אם לא היינו כמו יהודים שחוזרים לשטעטל שלהם, היינו עומדים מהצד ונקרעים מצחוק על הדבר הזה.

1 hour ago, אורן המתעפץ said:

לפני איזה חודשיים שלושה מישהו כאן הציע להתערב על זה שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן, הצעתי התערבות של אלף דולר שישחקו בבלומפילד את המשחק נגד חיפה לפחות. נראה לי שאתה היית זה שאליו פניתי.

אני חייב להגיד שגם אם על הנייר "צדקתי", וגם אם על הנייר "ניצחתי", זה בשום פנים ואופן לא אצטדיון שלם, וזה לא רק החיפוי החיצוני, יש הרבה מאוד שיט שקורה אך ורק בשביל הלחץ של לפתוח במחזור ראשון. וכמו שנאמר וכמו שיאמר עוד אלף פעם בספריה ההיסטוריה - האצטדיון עמד דומם שנה! זה פשע נגד הספורט מה שעשו פה, אם לא היינו כמו יהודים שחוזרים לשטעטל שלהם, היינו עומדים מהצד ונקרעים מצחוק על הדבר הזה.

כן הייתי מוכן להתערב והייתי מפסיד על הנייר, אבל פתחו את האצטדיון בזמן רק בקומבינה, העירייה בעצמה הודיעה שבמשחקים במסגרת אירופית לא יוכלו לשחק הם ידעו שאופ"א לא יאשרו להם.

בבלומפילד החדש הייתי כבר בשני משחקים ויש שם הרבה ליקויי בטיחות וגימורים שלא סיימו, כשעולים במדרגות ב7-8 מרגישים את כל האבק אנשים אלרגים יחטפו שם התקף אסטמה.