Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

ליקטתי את מיטב הליקויים שהאדומים קיטרו עליהם. לשיפוטכם:

שער 7:

3. כמו כן עשו טעות בסימון חלק מהמספרים על הכיסאות, כך שאנשים שקנו מנוי לגוש מסוים "הועברו" לגוש הצמוד. המועדון טוען שיטפל בזה, בטח גם אצל מכבי זה ייצור בעיות, אבל לא בטוח שיש פיתרון פשוט כי זה נראה שפשוט חסר טור כיסאות שלום בחלק מהמקומות.

4. כוסות שתייה שמתגלגלות בשורה הראשונה של הקומה העליונה ב-7-8 מטפטפות על כל מי שיושב בשורות האחרונות של הקומה למטה - יש פשוט חריצים בבטון.

רגע השיא מבחינתי היה אנשים שעשו מנויים ביחד בפינה של 322 וגילו שהם מחולקים והכסאות של חלקם נמצאים ב 323 כי הגדר לא עוברת במקום הנכון.

האצטדיון כולו תקלה אחת גדולה בשבילנו. פשוט גזר דין מוות למבצר שהיה. 5,000 אדומים ישבו רחוק מדי משער 5 ומהדשא, ואנחנו לא קהל שיש לו את הפריבילגיה לזה. צריך להעביר לאלתר את כל המנויים מלמעלה למטה ללא תוספת תשלום (או פיצוי מנגד). אסור למכור למעלה עד ששאר האצטדיון סולד אאוט, וצריך שהמחיר בשער 2 ו-13 יהיה שווה למחיר ב-7 תחתון. אין ביניהם הבדל בהיעדר גג, ועדיף שאדומים ישבו שם ולא למעלה. 

רגע השיא מבחינתי היה אנשים שעשו מנויים ביחד בפינה של 322 וגילו שהם מחולקים והכסאות של חלקם נמצאים ב 323 כי הגדר לא עוברת במקום הנכון.

באמת החורים לאורך האצטדיון צרמו בעין

בנוסף, מקטרים שם על זה ששער 7 נהיה יציע ישיבה מסומן וזה הרג את העידוד. 

אצלנו לעומת זאת שער 8 למעלה לא מסומן מה שאמור להפוך את העניין הזה ללא רלוונטי אצלנו.

צעד חכם של ההנהלה.

28 דקות לפני, Double said:

תמונות מהמשחק

bE9Kgkq.jpg

תודה על התמונות.

כוסאמאמא שלהם, סתם כזה שטח ענק מבוזבז בשבילם והם לא משתמשים בו, כוסראבאק ערס.

23 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

שמש אז אמר שיהיה איזה תאורה על היציעים, לא נראה שיש משהו מיוחד האמת. 

יש, אשלח לך בווטסאפ, אין לי כוח להעלות.

10 דקות לפני, yellowcake said:

אמרתם שיפוצים בבלומפילד?

P.S. מנהלים תתקנו בחייאת את החרא שמגביל אותי על 100 מגה תמונה, ממש מרגיז ומכריח אותי להוריד איכות

Screenshot_20190826-233731_WhatsApp_20190826233831119.jpg

הלוואי יקבלו זכוכית סגולה (שזה פלסטיק שאי אפשר לשבור)

6 דקות לפני, המכביסט מהצפון said:

4. כוסות שתייה שמתגלגלות בשורה הראשונה של הקומה העליונה ב-7-8 מטפטפות על כל מי שיושב בשורות האחרונות של הקומה למטה - יש פשוט חריצים בבטון.

https://imgur.com/6OtO8dc

להתקמצן על איטום חורים ביציעים זה חתיכת מחדל. מדובר בקצף פשוט, לא משהו מורכב.

גם ב-5 נראה שבאמצע החלק העליון של החיפוי צר יותר, לא חושב שיש הבדל גדול במיוחד.

גם מטורף שלקח לאוהדי הפועל משחק אחד בלבד כדי לשבור משהו. איך שוברים גדר זכוכית ככה באהלן אהלן?

1 hour ago, Double said:
2 hours ago, פנחס שוף said:

גם למשחק הזה הלכת?

הזווית צילום נראית יותר טוב

שנתניה מרימה קרן מהקרן ליד 11 ורואים את כל הקיר הצהוב מאחורה זה נראה טוב

איך התקדם התור? צריך לקחת אותו בחשבון שמגיעים לאצטדיון?

עמדת צלמים, רובם מעדיפים לשבת למטה

bE9Kgkq.jpg

למה לעזאזל נתנו את כל השטח הזה לצלמים? מי תיכנן את הדבר המפגר הזה?! 

1 דקה לפני, Krishi said:

למה לעזאזל נתנו את כל השטח הזה לצלמים? מי תיכנן את הדבר המפגר הזה?! 

זה פשע, מבין שרצו להרחיק קצת את הקהל מהקרנות אבל לא ככה זה צורם לעיניים

3. כמו כן עשו טעות בסימון חלק מהמספרים על הכיסאות, כך שאנשים שקנו מנוי לגוש מסוים "הועברו" לגוש הצמוד. המועדון טוען שיטפל בזה, בטח גם אצל מכבי זה ייצור בעיות, אבל לא בטוח שיש פיתרון פשוט כי זה נראה שפשוט חסר טור כיסאות שלום בחלק מהמקומות.

שיפוץ ישראלי במיטבו. 

בחיי אם זה לא היה חזרה לבלומפילד ועוד אחרי 3 שנות גלות בנתניה הייתי מתבאס תחת מדברים כאלה. 

הקטע עם החורים זה כדי שנזכור מאיפה באנו (איצטדיון ר"ג, שם גם מטפטף במערבי על התחתון דרך הבטון)

היתה אחלה אווירה. התלונות של אנשים על אקוסטיקה לא מובנות לי. או שהציפיות היו מוגזמות, או שעושים אידיאליזציה מוגזמת לבלומפילד הישן כאילו שם כל משחק הפועל הרעידה את המגרש כשחצי אצטדיון ריק, או שסתם הציפיות היו מוגזמות.

משער 11 שמעתי את שער 5 מעולה, הרבה יותר טוב ממה ששמעתי את המזרחי כשישבתי במערבי באצטדיון בנתניה. וזה כמובן לא שכל שער 5 עודד, כן? מה שכן, כשכולם קפצו שם זה נראה נהדר.

בסוף המשחק כשהקהל של הפועל החליט משום מה שזה משחק שהם חייבים לנצח והתחילו לשרוק בוז ל"בזבוזי זמן" של נתניה (החבר שהיה איתי ואני נקרענו מזה), הם התחילו לעשות רעש גם בשאר היציעים.

בדרבי ונגד חיפה אני מאמין שהאצטדיון ירעד הרבה יותר ממה שהכרנו עד עכשיו.

On 21.8.2019 at 20:08, חןחן said:

מה שאפשר לראות בסרטונים של דאבל, זה שאם יציע העידוד לא מגובש ולא שר ביחד, זו בעיה. זה יציע שהוא פי כמעט שלושה מ11 המקורי ,שגם בו לא כולם עודדו.

לדעתי חובה מגפון וכמה אנשי גדר פרוסים.

2 hours ago, Double said:

תמונות מהמשחק

ליקוי בטיחותי, חור שלא נסגר למעלה בפינה של 11

החיפוי למעלה צר לעומת שער 5

מרחק בין הספסלים לקווים

עמדת צלמים, רובם מעדיפים לשבת למטה

מזנון בפינה של 11, יש מזנונים יותר גדולים בהמשך

ככ הרבה תמונות, איך לא תפסת את הגול?..

האקוסטיקה הייתה מעולה מכיוון שער 5, שערים 7-8 לא שמעתי עידוד, בפורום שלהם כתבו שהיה שם בלאגן עם המקומות מסומנים בתחתון אנשים הלכו מכות ביציע כי רצו לשבת

6 hours ago, ניר ג. said:

עושה רושם שנתניה מיקמו את הגוש ("גוש") שלהם ממש בתחתית של היציע והאנשי גדר ממש על הברזלים הראשונים

והפועל מיקמו את הגוש + את האנשי גדר שלהם גבוה יותר

אולי זה הפתרון

אנשי הגדר היה די למטה (ממש מול המדרגות כניסה ליציע, מול השער). אגב, זה היה לי מוזר שיש מושבים ממש מאחורי השער, כי תמיד היה שם את המנהרת שחקנים. אני מניח שלכם זה יהיה אפילו יותר מוזר, עם החור הענק ביציע.

6 hours ago, אדביסי said:

אנשים שביציע אומרים שהאקוסטיקה על הפנים, במיוחד ב10-11

מאכזב מאוד

האקוסטיקה... מוזרה. אני לא יודע עוד אם להגדיר אותה טובה או רעה, אבל היא שונה מבלומפילד הישן. אני מניח שפשוט צריך רגע להתרגל לזה. נגיד כתבו כאן שב-11 לא שמעו את הקהל של נתניה אבל אותנו ב-5 כן. מבחינתי זה היה הפוך. ב-5 זה היה נשמע לי כאילו הקהל שלנו כמעט לא עוד רעש (מלבד רגעים מסויימים), אבל את הקהל של נתניה שמעתי.

אני מניח שזה אומר שבמגרש עצמו שומעים הכל, שזה טוב, אבל זה מוזר היה לשמוע יותר את היריבים.

7 hours ago, Double said:

תור גדול בשער 7

wL3yGNh.jpg

ב-7 היה תור ארוך ממש שעה ומשהו לפני השריקה, אבל ב-5 היה כניסה חלקה, 2 דקות והייתי בפנים. אמנם הגעתי אחרי הצעדה וחצי יציע כבר היה בפנים, אז אולי היה תור שפיספסתי, אבל זה נראה שמשהו ב-5 (שאני מניח שבנוי כמו הכניסה ל-11) עבד חלק יותר מאשר הכניסה ל-7. אין לי מושג אבל אם זו תקלה רגעית שתפתר ברגע שתהיה קצת יותר ניסיון, או שפשוט זה בנוי בצורה פחות נגישה.

4 hours ago, Coach eliav said:

תמונה של חבר אדום, חסר כיסא 120

IMG-20190826-WA0031.jpg

שמעתי כמה סיפורים כאלו, גם ב-2. צפו פגיעה, אני מניח שזה לא משהו שייחודי רק לצד שלנו. גם שמו את החציצה בין הגושים בתוך 7 (ואולי גם בשערים אחרים, לא יודע) באמצע אותו גוש, ככה שאנשים שקנו מנויים לשבת יחד ישבו עם גדר בינהם.

זה חבלי לידה לאיצטדיון, אבל בעייתי לתקן מיידית. לאיפה מזיזים את האנשים אם אין מקום? להזיז רק בן אדם אחד כשקנו בקבוצה זה לא סביר.

3 hours ago, yellowcake said:

אמרתם שיפוצים בבלומפילד?

Screenshot_20190826-233731_WhatsApp_20190826233831119.jpg

לא יודע על זה ספציפית, אבל היו כמה דברים שנשברו שם ממש בקלות. כסא נשבר תחת חבר שלי כשישב עליו בשקט, במחצית. לא מקפיצות או משהו.

כמה שלטים (או האייקונים של השירותים או של המזנון) היו פשוט דבוקים בדבק חלש לקיר, ופתאום נפלו בלי שנגעו בהם.

והאקוסטיקה של הרמקולים היא נוראית בנתיים, לפחות ב-5. אין רמקולים שמכוונים לשם (ואני מניח שגם לא ל-11), אז פשוט מגבירים את כל הרמקולים לעוצמות לא סביר, אבל זה לא עובד. ב-7-8 הבנתי שזה היה מחריש אזניים ולא איפשר לשמוע שום דבר אחר, ואצלנו זה היה חזק, אבל לא מובן. אמנם ישבתי יחסית למעלה ב-5, אבל לא הבנתי מילה אחת ממה שאמרו בכריזה.

אבל אחרי כל זה - זה בלומפילד. בלומפילד שונה, שיש לו לא מעט תקלות עוד שצריך לתקן, כולל דברים חובבניים, ויש עוד דברים שצריך להתרגל אליהם (כמות הפעמים שהסתכלתי לכיוון שער 7 כדי לראות מה הדקה ורק אז נזכרתי שזה עכשיו ממול), אבל זה לחלוטין מרגיש בלומפילד, וזה העיקר.

מסכים עם השורה התחתונה של שעיר. זה עדיין בלומפילד.

זה שאמרת ששמעת את נתניה - התכוונת למחצית השנייה? כי אז אולי. בראשונה שמעו אתכם. 7-8 היו די רדומים, אז אולי בגלל זה נראה לאנשים שהאקוסטיקה לא משהו, אבל אני יכול להגיד שבערך בעשר הדקות האחרונות כשהקהל שלכם התעורר זה באמת הרגיש כמו בלומפילד.

אני מניח שאם הקהל שלכם לא היה מיואש, או שהייתם כובשים, אף אחד לא היה מתלונן על האקוסטיקה. כמו שהיה מגוחך שכתבו כאן שאוהדי נתניה מתלוננים על האקוסטיקה, אבל במחצית השנייה כשהם שרו כן שמעו אותם. אם הקהל רדום זאת לא אשמת האצטדיון.

כמו שאמרתי, אני מניח שבמשחקים גדולים האצטדיון ירעד.

בסך הכל לגמרי עושים אידיאליזציה לבלומפילד הישן. הייתי במשחק שלכם נגד נתניה (גם ב-11) בפעם הקודמת שנפגשתם במחזור הראשון, ושם שער 5 שר 90 דקות אבל זה היה סתם רעש רקע. הקהל היום יותר מורגש. נראה לי שמרוב שכולנו אוהבים את בלומפילד אנשים זוכרים את האווירה בו כיותר טובה ממה שהיא היתה באמת רוב הזמן.

שמעו גם בראשונה. מן הסתם בשניה יותר, אבל גם בהתחלה שמעו.

שוב, לא אמרתי שזה רע, זה פשוט שונה מהאקוסטיקה בבלומפילד הישן.

ברור לי ברגעי השיא וכשיש טירוף אז לא נשמע שום דבר אחר, אבל בכלליות מ-5 ו-11 כנראה שומעים חזק את היציע השני ופחות את היציע שלך.

שמע, כן היו רגעים ששמעתי... פשוט ברוב המשחק, בעיקר במחצית הראשונה, שמעו אתכם, כשהיו הרבה פחות ששרו אצלנו.

אגב, הקטע של עשר הדקות האחרונות - איך זה הרגיש בצד שלכם? כי בצד שלנו לגמרי הורגשה דחיפה מהקהל שלכם שהתעורר.

נוסף בעריכה: רואה עכשיו בשדים שאוהדים שלכם שהיו ב-7 וב-2 גם אמרו ששמעו את 5 נהדר. לא יודע אם מה שאני אומר הגיוני בכלל, אבל יש מצב ככה שהסאונד אמור ללכת לכיוון המגרש והיציעים אחרים ולא להיבלע בתוך היציע, כלומר באופן מכוון? כי אם כן זה עדיף בהרבה על האצטדיון בנתניה, ששם יש גג אבל אף אחד לא שומע אותך ביציעים האחרים.

לגבי הרמקולים והכריזה - קשה לי להאמין שאי אפשר לכוון את זה לפני כל משחק, ואפילו במהלך אם רוצים... אני בכל אופן התקשיתי בשער 11 להבין מה הכרוז שלכם אמר, ולא ברור לי למה לא הראו את החילופים על המסך.