Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

לגבי הצבע שרשמת שחסר, זה לא חסר. מדובר באיזור שאמור להיות שם החיפוי החיצוני, בכוונה לא צבעו אותו.

והשורה העליונה לא גבוהה? אולי אתה גר קומה 20, אז זה מרגיש לך קומת קרקע. מבחינת הגובה זה קומה 7. עמדת השידור ממול היא קומה 6 והשורה האחרונה ב-8 היא קומה יותר.

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

והשורה העליונה לא גבוהה? אולי אתה גר קומה 20, אז זה מרגיש לך קומת קרקע. מבחינת הגובה זה קומה 7. עמדת השידור ממול היא קומה 6 והשורה האחרונה ב-8 היא קומה יותר.

דרומית לבלומפילד (דרומה משד' בן צבי) יש 2 בנייני מגורים ישנים, שהם לדעתי 7 קומות (הם חומים כאלה).

השורה האחרונה  ב-8 גבוהה מהם!  ממש גבוה.

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

דרומית לבלומפילד (דרומה משד' בן צבי) יש 2 בנייני מגורים ישנים, שהם לדעתי 7 קומות (הם חומים כאלה).

השורה האחרונה  ב-8 גבוהה מהם!  ממש גבוה.

נכון.

העליתי את זה בעבר, אעלה שוב תמונה שצילמתי מ-7 למעלה עוד לפני שסגרו את הקיר הלבן. הבניין מול כרונינגן 4 קומות, נראה ממש קטן ונמוך

FoexwLQ.jpg

2 דקות לפני, asigrasi said:

לא היה פה דיבור על פיצות? אל תיקחו לי את החלום

אתמול היה פיצות רק במזנון של שער 2.

הוא אמר שכרגע רק במזנון הזה יהיה פיצות. לא בדקתי בשערים 7-8 כי היה סגור כשהייתי.

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

אתמול היה פיצות רק במזנון של שער 2.

הוא אמר שכרגע רק במזנון הזה יהיה פיצות. לא בדקתי בשערים 7-8 כי היה סגור כשהייתי.

שערוריה.. היו חייבים לדחות את הפתיחה עד שהכל יהיה מוכן

אגב, דובר פה לא מעט על תושבי השכונה שגרים מסביב לבלומפילד, אז אתמול סיירתי קצת בנגה הסמוכה לבלומפילד- השכונה הזו מלאה בדירות airbnb ויש שם מלא תיירים. צליל הגלגלים של המזוודות על המדרכות זה הפסקול של השכונה, ויש שם אחלה קפה 

3 דקות לפני, חןחן said:

אגב, דובר פה לא מעט על תושבי השכונה שגרים מסביב לבלומפילד, אז אתמול סיירתי קצת בנגה הסמוכה לבלומפילד- השכונה הזו מלאה בדירות airbnb ויש שם מלא תיירים. צליל הגלגלים של המזוודות על המדרכות זה הפסקול של השכונה, ויש שם אחלה קפה 

מכל העולם באים לראות את בלומפילד. 

קשרי תעופה הספרדי, אנגלי, גרמני, איטלקי וכו' משווקים חבילות.

31 דקות לפני, שמש צהובה said:

לגבי הצבע שרשמת שחסר, זה לא חסר. מדובר באיזור שאמור להיות שם החיפוי החיצוני, בכוונה לא צבעו אותו.

האמת שאני גר בקומה ב18 :)  אבל כולה חודשיים

לא יודע, לא הרגיש לי גבוהה, לא יותר מאצטדיונים אחרים בארץ.

11 דקות לפני, nirc2 said:

מכל העולם באים לראות את בלומפילד. 

קשרי תעופה הספרדי, אנגלי, גרמני, איטלקי וכו' משווקים חבילות.

אתה מסתלבט אבל מניחה שבהמשך תיירים פה ושם ירצו לבוא למשחקים, בכלל בגלל הקשת המעפנה הזו שבולטת מכל יפו וגורמת לתיירים להסתקרן בשאלה של מה זה המקום הזה והאם הוא מגדל אייפל של ת"א 

4 דקות לפני, חןחן said:

אתה מסתלבט אבל מניחה שבהמשך תיירים פה ושם ירצו לבוא למשחקים, בכלל בגלל הקשת המעפנה הזו שבולטת מכל יפו וגורמת לתיירים להסתקרן בשאלה של מה זה המקום הזה והאם הוא מגדל אייפל של ת"א 

ביום חמישי שכשעשו את טקס החניכה והמזוזה אני רואה באצטדיון זוג גברים נראים לא קשורים למקום, מפה לשם מדבר איתם, הם מאיטליה, אוהדים של נאפולי, ראו מבנה חדש עם התרחשות והרבה אנשים שמצלמים ותחושת התרגשות באוויר, אז הם פשוט נכנסו מהכניסה הראשית, אף אחד לא דיבר איתם ולא שאל אותם לאן הם נכנסים. ריגשו אותי שהם אמרו לי שהאצטדיון שלנו יותר יפה ומזמין משלהם והם מבטיחים שבפעם הבאה בישראל הם יבואו למשחק בבלומפילד. שאלו איזה קבוצה אני אוהד, אמרתי מכבי, אמרו אההה, בטח מכירים, הייתם בצ'מפיונס לפני כמה שנים..

5 דקות לפני, שמש צהובה said:

ביום חמישי שכשעשו את טקס החניכה והמזוזה אני רואה באצטדיון זוג גברים נראים לא קשורים למקום, מפה לשם מדבר איתם, הם מאיטליה, אוהדים של נאפולי, ראו מבנה חדש עם התרחשות והרבה אנשים שמצלמים ותחושת התרגשות באוויר, אז הם פשוט נכנסו מהכניסה הראשית, אף אחד לא דיבר איתם ולא שאל אותם לאן הם נכנסים. ריגשו אותי שהם אמרו לי שהאצטדיון שלנו יותר יפה ומזמין משלהם והם מבטיחים שבפעם הבאה בישראל הם יבואו למשחק בבלומפילד. שאלו איזה קבוצה אני אוהד, אמרתי מכבי, אמרו אההה, בטח מכירים, הייתם בצ'מפיונס לפני כמה שנים..

למה ׳פעם הבאה׳? למה לא בראשון? איך לא שכנעת אותם בכלל לקנות מנוי?

6 דקות לפני, שמש צהובה said:

מרגש

אבל באסה להם, האצטדיון שלהם בנאפולי רחוק מהיציעים כמו בר"ג

ברור למה בני יהודה בחרו לשחק בבלומפילד, זה קופה מפלצתית על כל הקהלים של הגדולות שיקבלו מהם כרטיסים כאוות נפשם, אם הם עושים פליאוף עליון אז בכלל.

5 דקות לפני, דרדסבוף said:

חובה פתרון בחור השחור בין 7-8 פשוט מדינת חלם עושים הכל הפוך

לפי מה שהבנתי, אנחנו לפחות ארבעה מהפורום שיושבים שם, אין לי בעיה שנתלה שם דגל גדול, הבעיות המרכזיות:

1. אם כוחות הביטחון והחילוץ יאפשרו.

2. אני לא בטוח שאמצא את הדגל הגדול שלי, צריך לחפש, אלא אם מישהו מנדב את שלו.

3. אני בדכ מגיע 5 דק לשריקה (יש ילדים להאכיל..), אז זה יהיה ברגע האחרון. או שהחבר׳ה האחרים שם יכולים לקחת אחריות על העניין.

9 דקות לפני, abusdinak said:

עוד חודש בדיוק אנחנו בטדי, לכל השואלים על הדרומי הנה תמונה שהעלו הבוקר באייסוקר מהמשחק אתמול:
TCfZVIp.jpg

עד שנתארח שם סביר להניח שהגג יהיה כבר על רבע יציע לפחות ויהיה אפשר שם לשבת בישביל האקוסטיקה

Just now, BRoi said:

עד שנתארח שם סביר להניח שהגג יהיה כבר על רבע יציע לפחות ויהיה אפשר שם לשבת בישביל האקוסטיקה

עוד חודש אתה שם(מחזור 5) 

קשה לי להאמין שיסיימו עד אז..

Just now, RAFICOHEN said:

עוד חודש אתה שם(מחזור 5) 

קשה לי להאמין שיסיימו עד אז..

מחנה הפסימיים מרים ראש?

סתם, סתם. מאמין שיגמרו עד אז את רוב הקונסטרוקציה ( @חןחן ?..).

3 דקות לפני, duduha said:

מחנה הפסימיים מרים ראש?

סתם, סתם. מאמין שיגמרו עד אז את רוב הקונסטרוקציה ( @חןחן ?..).

אין לי מושג, אני אובססיבית רק לבלומפילד 

2 דקות לפני, חןחן said:

אין לי מושג, אני אובססיבית רק לבלומפילד 

אם את כזאת אובססיבית תזמיני ארבע משאיות מלט שיסתמו את החור בשבע שמונה

לכל השואלים על בני יהודה:

אותו דבר גם עם הפועל חיפה בסמי עופר.

רוצים לעשות כסף!

שיהיה להם משחק בפלייאוף העליון שיהיה משחק אליפות והם ימכרו 20,000 כרטיסים אתם תבינו למה הם מארחים שם.

לא מעניין אותם מהקהל שלהם.