Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

הגעגוע הוא למכבי בבלומפילד, לא לבלומפילד באופן כללי. זה לא שלפני השיפוץ הלכתם למשחק של בני יהודה כי אוהבים את האיצטדיון, אז מה הקטע עכשיו?

זה נראה לי כמו לצפות לקבל פרארי, ואז במקום לחנוך אותה על מסלול מירוצים פרטי אתה חונך אותה בנסיעה בבני ברק.

11 minutes ago, סלבה said:

זה נראה לי כמו לצפות לקבל פרארי, ואז במקום לחנוך אותה על מסלול מירוצים פרטי אתה חונך אותה בנסיעה בבני ברק.

השוואה חביבה סלבה, אבל לפני שמתניעים אוטו חדש נכנסים אליו, מסתכלים, מסדרים את המושב, מריחים את השקיות. זו נראה לי המטרה של מי שכן יהיה בבלומפילד היום

13 minutes ago, סלבה said:

זו מכת מדינה, יש לך את זה בחצי מהבתים בישראל, ים עסקים, אנשים לא חושבים קצת. זה לא עניין של מחיר, פשוט כולם פה הולכים על זרם אחד, כל הזמן, גם אנשי מקצוע, זו פשוט אופנה.

מאותה סיבה כולם פה מתלבשים אותו דבר, לפעמים בלי קשר לאיך שזה נראה עליהם. רואים משהו בקטלוג ובטוחים שזה מתאים לכל מצב. ויזואלית אנחנו מהמדינות הכי הומוגניות בעולם, למרות שזה אמור להיות הפוך בגלל קיבוץ הגלויות.

פרקט למשל וכסאות קצת יותר מהודרים היה משפר בכמה דרגות את המראה. הסטנדרטים פה נמוכים.

11 minutes ago, חןחן said:

השוואה חביבה סלבה, אבל לפני שמתניעים אוטו חדש נכנסים אליו, מסתכלים, מסדרים את המושב, מריחים את השקיות. זו נראה לי המטרה של מי שכן יהיה בבלומפילד היום

אז מגיעים למשחק הראשון של מכבי שעתיים מראש עושים את זה. נראה לי זילות ללכת לבני יהודה נגד קריית שמונה.

11 minutes ago, eran_7 said:

פרקט למשל וכסאות קצת יותר מהודרים היה משפר בכמה דרגות את המראה. הסטנדרטים פה נמוכים.

פרקט זה ים כסף, אני לא מתלונן על טיב החומר או המסגרת התקציבית, אלא על היצירתיות. צריך יותר צבעים, אולי לשלב את הסגול שרצו עליו באיצטדיון, הייתי הולך על רצפה לא אחידה לגמרי, מדגיש את העמודים הופך אותם לאלמנט עיצובי עם צביעה שונה, אולי תמונות. לא חסר מה לעשות שם, אבל הכל גנרי.

טרקלינים כאלה בעולם הרבה פעמים מעוצבים בכלל כמו בר ספורט, או מן קייב יוקרתית כזו, צבעים כהים יותר, אווירה אינטימית.

6 minutes ago, סלבה said:

פרקט זה ים כסף, אני לא מתלונן על טיב החומר או המסגרת התקציבית, אלא על היצירתיות. צריך יותר צבעים, אולי לשלב את הסגול שרצו עליו באיצטדיון, הייתי הולך על רצפה לא אחידה לגמרי, מדגיש את העמודים הופך אותם לאלמנט עיצובי עם צביעה שונה, אולי תמונות. לא חסר מה לעשות שם, אבל הכל גנרי.

טרקלינים כאלה בעולם הרבה פעמים מעוצבים בכלל כמו בר ספורט, או מן קייב יוקרתית כזו, צבעים כהים יותר, אווירה אינטימית.

נכון שחסרה יצירתיות אבל זה גם פונקציה של כסף. הטרקלינים של סיטי, ריאל ואפילו גנט מטורפים אבל אין מה להשוות את התקציב.

2 minutes ago, סלבה said:

עשו את הטרקלין הזה כמו סתם אולם המתנה במשרד הפנים

לא הייתי הולך על עיצוב גראנדיוזי אבל לפחות כן משקיע בחומרים כי הם קובעים את הנראות. הלכו פה על הסטנדרט הישראלי כאילו זה פרוייקט מחיר למשתכן בירוחם.  

יש תמונה של הבוקס ? מהדמיות זה נראה גם כמו חדר במלון לפי שעה בנתניה שעבר שיפוץ.