Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

5 minutes ago, סזאר מנדיונדו said:

הבלאגן רק התחיל.

אצטדיון כזה זה משהו שצריך להיות מוכן וגמור חודשיים לפני הפתיחה ולא שלושה ימים לפני אחרת אנחנו נקבל המון הפתעות שלא נצפה להם.

בדיוק כמו ההפתעה עם הזכוכיות, נקבל בעיה בדרכי גישה, בעיה בבידוק, בעיה במדרגות או שקר כלשהו אחר. זה לא יגמר פה

בכל מקרה, אחרי נתניה כלום לא יכול להיות גרוע יותר. יהיה בסדר.

כן, אנחנו לקראת חבלי לידה מאוד קשים. חצי עונה ראשונה הולכת להיות לא פשוטה ואני מקווה שעם כל ההתרגשות אתם מכינים את עצמכם נפשית למה שהולך להגיע, אקסטרה זמן לפני בהלוך ובחזור תקחו באוטומט.

3 minutes ago, Sawyerdroid said:

כן, אנחנו לקראת חבלי לידה מאוד קשים. חצי עונה ראשונה הולכת להיות לא פשוטה ואני מקווה שעם כל ההתרגשות אתם מכינים את עצמכם נפשית למה שהולך להגיע, אקסטרה זמן לפני בהלוך ובחזור תקחו באוטומט.

אקסטרה זמן ביחס למה? לבלומפילד לפני השיפוץ או לנתניה? אני לא מאמין שיכול להיות יותר גרוע מנתניה.

נתניה זאת אופרה אחרת. לא יודע מה יהיה המחיר שנשלם על המהלך חסר האחריות והלא מקצועי של העירייה ואני מקווה שזה לא ישפיע על מכבי אלא רק אל אי הנוחות שלנו ולתקופה קצרה ככל האפשר

אבל רק פיאסקו בסדר גודל שאני לא צופה יכול לזיין אותנו מעבר למשחק ממוצע בנתניה, aka הגהנום.

16 minutes ago, Sawyerdroid said:

חלילה חלילה לא מתכוון לזלזל בך, גם מבחינתי אתה בגדר מתנת האל לאנושות.

אבל אני עובד בנדלן ומתעסק בבנייה בתל אביב בלבד בעשור האחרון לחיי - לא לסיים את החיפוי (רק זה לבד) זה לא הגיוני. אני בטוח שיש עוד לא מעט הפתעות מלבד הדרכי גישה שאנחנו נלמד להכיר בחודשים הקרובים. מבטיח לך שה"בניה" לא הסתיימה.. 

תודה.

ללא ספק יש הפתעות. קח לדוגמא את הרגליים של המסכים, יש שם ליד הרגליים חורים ממש בקוטר של 10 ס"מ לפחות. או כל מיני ברגים שבולטים בריצפה ביציעים בכל מיני מקומות, מעקות זכוכית בגובה מטר פלוס שלדעתי זה קצת מוגזם, ואם כבר זכוכית, אז אלה שהם נראים כאילו זה מדבקה עליהם, זה לא מדבקה, זה הצבע, ומדובר בסוג של פלסטיק ולא זכוכית, ויש לזה פינות מאוד חדות, מקווה מאוד שישייפו את זה.

9 minutes ago, yellowcake said:

מקימים את עמדות הטלוויזיה

Screenshot_20190814-104535_WhatsApp.jpg

זו לא עמדת טלויזיה, זה מצלמות לזיהוי פנים.

את נתניה אחרי שלומדים ההגעה והיציאה פשוטה מאוד כל עוד לא מתקרבים לכביש החוף, אבל זה מאחורינו, לפחות נקווה כך.

מקווה שנמצא את הדרכים לצאת ולהיכנס מבלומפילד בצורה נורמלית.

7 minutes ago, חןחן said:

דקסטר שיצי נתנייתי. צריך לחשוד רק באנשי גוש דן שמחמיאים לנתניה

עדיין זה לא תירוץ לכתוב כאלו דברי תועבה, ועוד בנושא בלומפילד.

אל תתייחסו לשיצי הוא סתם מתריס, תמיד התייחסתי אליו כמו לסוג של עומר אור רק נשוי ומשפחתי וזה .

להגיד אחלה נתניה.. באמת שזאת העיר היחידה שמייצרת לנו אנשים שמסוגלים להגיד משפטים כאלו..

6 minutes ago, Sawyerdroid said:

אל תתייחסו לשיצי הוא סתם מתריס, תמיד התייחסתי אליו כמו לסוג של עומר אור רק נשוי ומשפחתי וזה .

להגיד אחלה נתניה.. באמת שזאת העיר היחידה שמייצרת לנו אנשים שמסוגלים להגיד משפטים כאלו..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח