Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

שמש אני לא מגיב פה בתדירות גבוהה אבל אני מתחיל מבצע למימון הפסל או לפחות איזה גביע הוקרה על 3 חודשים שהעברת לי בעידכונים ובתמונות רק רוצה להגיד תודה!

10 minutes ago, nitzan_yavne said:

מי אם לא בודריגה יעלה את רמת האורגזמה

מה שבאמת יגרום לאנשים פה לאורגזמה זה לראות את הדשא מסומן בצבע ירוק ועם הכיסוח דשא פסים לפחות לי..

Just now, stavbiton8 said:

מה שבאמת יגרום לאנשים פה לאורגזמה זה לראות את הדשא מסומן בצבע ירוק ועם הכיסוח דשא פסים לפחות לי..

ורשתות ודגלי קרן בצהוב כחול

7 hours ago, nirc2 said:

זוית הצילום מטעה, וגם זה שאין את הדשא הסינטטי עדיין מסביב למגרש עצמו מטעה, אבל אם תשווה נניח מול קו היציעים, תראה שזה אותו גודל  

Screenshot_20190813-213528_Samsung Internet.jpg

20190813_213659.jpg

מקווה מאוד שאתה צודק ואני טועה

איך התרחק אם לא נגעו בקו התחתון של כל היציעים? הקטינו את משטח הדשא עצמו? אין בזה שום היגיון.

חכו למשחק הראשון שלנו שם אחרי שייסימו עם כל המשטח + הסינטטי מסביב, תראו בלייב ותדברו 

אולי המראה מטעה כי עדיין לא הכל גמור אבל לפי הסרטון הזה לי נראה שיש מרחק גדול יותר ממה שהיה,כאילו

איפה שהסינטטי נמצא כרגע בבלומפילד הישן היה הקו חוץ של המגרש 

https://www.facebook.com/100037296282843/videos/131694338083775/

הבטחתי לא להגיב לך אבל זה פשוט בלתי אפשרי, נירסי הסביר בדיוק למה זה בדיוק אותו הקו, מידיעה אני גם אומר שזה אותו הקו, לכולם ברור ששום דבר לא השתנה כי הבטון ביציעים נשאר אותו בטון

קשה לכם לראות משהו קצת מעבר למה שהעין שלכם רואה כרגע וזה בסדר, לפחות תנסו להאמין למי שאומר לכם מידיעה שאתם טועים. 

20 minutes ago, לא לגרור מי גורר said:

הבטחתי לא להגיב לך אבל זה פשוט בלתי אפשרי, נירסי הסביר בדיוק למה זה בדיוק אותו הקו, מידיעה אני גם אומר שזה אותו הקו, לכולם ברור ששום דבר לא השתנה כי הבטון ביציעים נשאר אותו בטון

קשה לכם לראות משהו קצת מעבר למה שהעין שלכם רואה כרגע וזה בסדר, לפחות תנסו להאמין למי שאומר לכם מידיעה שאתם טועים. 

צודק