Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

Just now, סזאר מנדיונדו said:

א. חבר שלך לא צריך להבהל מכל הודעה בפורום

ב. אולי זה לא קשה לצייר מקומות אבל הוא עושה פה עבודה בחינם. עזר לעשרות אוהדים בבחירת מקום בבלומפילד עם כל הבלאגן שהיה.

ג. מסכים לגמרי שלא צריך להגיד בביטחון דברים שלא בטוחים בהם. להוסיף 'לדעתי' או להסתייג לא עולה כסף ויכול באמת לגרום לפחות לחץ.

הוא עושה עבודה מדהימה. בגלל זה בפעמיים שלוש הראשונות שהוא עשה נזק וכתב שטות מוחלטת בוודאות לא נכונה כעובדה בלי למצמץ הערתי לו במקביל לזה שציינתי שהוא עושה עבודה מדהימה ואין לזה תחליף. אבל הבעיה שזה ילד מסכן, שנהנה מהתהילה הזמנית ורוצה לרכב עליי ורוצה שיחשבו שהוא יודע הכל ולא בעצם.. יודע לחפש בקוד של לאן כמו מליוני אנשים אחרים שפשוט משתמשים בזמן שלהם לעשות כסף/לחיות ולא לצייר לאנשים איפה הם יושבים. אז הוא מנסה למנף את זה עם כל מני ניחושים כדי להגדיל את ה"תהילה האינטרנטית" שלו. תעבור על כל נושאי מנויים בחודשיים האחרונים יש כל כך הרבה מקרים שאני (או אפילו אחרים כמו ניב) העירו לו שהוא ממציא. הוא ממשיך הלאה בדכ לא מגיב אפילו.

ואז מתפלא שאני בא עליו בכוונה, שאני נטפל אליו. כאילו הוא לא מבין שהוא היחיד חוץ משמש שקיבל איזה מעמד מיוחד בפורום בתקופת בלומפילד. 

עכשיו שמש.. שמש העמים. באמת. לא נותר לי אלא להצטרף למעריצים של האדם העצום הזה. דאבל חייב להפסיק לכתוב שטויות שהוא ממציא כדי שיחשבו שהוא משהו. כי הוא באמת עושה נזק, בצורה ברורה, פעם אחר פעם. ולא מפסיק. 

בכל מקרה הוא לקח את זה למקום אישי איתי אז זה מפגר להמשיך לדבר על זה בפורום. שיעשה פה מה שהוא רוצה, אני אקח את זה מכאן לאן שאני חושב. 

1 minute ago, Sawyerdroid said:

הוא עושה עבודה מדהימה. בגלל זה בפעמיים שלוש הראשונות שהוא עשה נזק וכתב שטות מוחלטת בוודאות לא נכונה כעובדה בלי למצמץ הערתי לו במקביל לזה שציינתי שהוא עושה עבודה מדהימה ואין לזה תחליף. אבל הבעיה שזה ילד מסכן, שנהנה מהתהילה הזמנית ורוצה לרכב עליי ורוצה שיחשבו שהוא יודע הכל ולא בעצם.. יודע לחפש בקוד של לאן כמו מליוני אנשים אחרים שפשוט משתמשים בזמן שלהם לעשות כסף/לחיות ולא לצייר לאנשים איפה הם יושבים. אז הוא מנסה למנף את זה עם כל מני ניחושים כדי להגדיל את ה"תהילה האינטרנטית" שלו. תעבור על כל נושאי מנויים בחודשיים האחרונים יש כל כך הרבה מקרים שאני (או אפילו אחרים כמו ניב) העירו לו שהוא ממציא. הוא ממשיך הלאה בדכ לא מגיב אפילו.

ואז מתפלא שאני בא עליו בכוונה, שאני נטפל אליו. כאילו הוא לא מבין שהוא היחיד חוץ משמש שקיבל איזה מעמד מיוחד בפורום בתקופת בלומפילד. 

עכשיו שמש.. שמש העמים. באמת. לא נותר לי אלא להצטרף למעריצים של האדם העצום הזה. דאבל חייב להפסיק לכתוב שטויות שהוא ממציא כדי שיחשבו שהוא משהו. כי הוא באמת עושה נזק, בצורה ברורה, פעם אחר פעם. ולא מפסיק. 

בכל מקרה הוא לקח את זה למקום אישי איתי אז זה מפגר להמשיך לדבר על זה בפורום. שיעשה פה מה שהוא רוצה, אני אקח את זה מכאן לאן שאני חושב. 

שמע אני לא מכיר את כל הסיפור ואני מאמין לך שבהתחלה זה היה יותר עדין וככה צריך, אבל בכל מקרה כשזה יורד לפסים אישיים לא נעים לראות את זה (משני הצדדים)

יש פה מספיק שמנסים להזיק/לא אוהדי מכבי.

אתה ודאבל אנשים יקרים (בעיני) וסתם חבל שיתלכלך על כלום

מבין את הלחץ של אוהדים פה על הקטע עם ההפרדה, מאכזב אותי שהאוטומט של אוהדים זה ללכת לתקשורת לפני שפונים למכבי כל פעם. 

4 minutes ago, Sawyerdroid said:

אתה לוקח את זה רחוק לא רוצה תהילה מזיז לי תביצה, ואין לי מה לרכב עליך אני מנסה רוב התגובות להתעלם ממך, אם אתה רוצה להיות הדובר של ההנהלה תהיה ותכתוב מה נסגר עם הזכוכיות והאנשים שקנו לשם מנוי.

2 minutes ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

יש דשא בנושא ואתם מתעסקים לי בקקההההה

ממש. גאד דאמיט. קצת הזיה שאני ככ מתרגש מתמונות של דשא, כשהתקנתי דשא אצלי בבית לא התרגשתי אפילו רבע.

4 minutes ago, Double said:

אתה לוקח את זה רחוק לא רוצה תהילה מזיז לי תביצה, ואין לי מה לרכב עליך אני מנסה רוב התגובות להתעלם ממך, אם אתה רוצה להיות הדובר של ההנהלה תהיה ותכתוב מה נסגר עם הזכוכיות והאנשים שקנו לשם מנוי.

לא התכוונתי רוכב עליי אלא על התהילה. אני לא רוצה להיות הדובר, אני לא יודע לגבי מה הפתרון כי כרגע אין פתרון. הקבוצה מן הסתם לומדת את המצב ותציע את הפתרונות הטובים ביותר שיהיו לה, לא תפקידי לתת אותם. מקסימום להציף למכבי שאנשים מחכים להם. 

להבנתי אגב, המעקה הוא עד למעלה עד הסוף. 

1 minute ago, שמש צהובה said:

אתם מדברים על התרגשות, נשבע רעדתי כשצילמתי והעליתי את התמונות.

פס אחד מוכן

hnmr7a5.jpg

PMTR2l0.jpg

וואי וואי זה יקח כמה שעות טובות במקרה הטוב

6 minutes ago, שמש צהובה said:

אתם מדברים על התרגשות, נשבע רעדתי כשצילמתי והעליתי את התמונות.

פס אחד מוכן

שמש תאמין לי צריך לעשות לך שיר  ולשיר אותו בחימום כל משחק

נראה לי שהם מצאו את הדרך הכי לא יעילה בעולם לפרוס את הרצועות האלה עם הטנק שנוסע בזיגזג שצריך להיזהר לא ליפול מהעץ בשביל לא להרוס את הדשא.