Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אם אני עומד בשורה האחרונה ב-8 תחתון, אני מסתיר לשורה של הנכים שמאחוריי? שמש/דאבל מישהו יכול להביא תמונה שאפשר לראות בה את המרחק בין השורות והגובה של המעקה? תודה.

האקוסטיקה תהיה תעלומה עד המשחק הראשון, מצד אחד הגידול במספר האנשים בטוח יגרום ל"פוטנציאל הטירוף" לעלות, כי כשכולם ישירו זה יהיה מדהים. מצד שני השאלה איך תהיה האווירה כשרק חלק מ11 שר כמו שזה ברוב שלבי המשחק.

10 minutes ago, g0lan said:

בטוח היה כאן אבל מרוב עמודים כבר נראה לי אבוד לחפש - יש תמונה של זווית הצפייה מ-8 עליון באזורים הלא מסומנים?

רואים מעולה. עשינו שם 5 מנויים

qQiwSnK.jpg

57 minutes ago, שמש צהובה said:

כן, רואים ככה מי שיושב צמוד לשער 1

2Ai0DKn.jpgמה לגבי המקומות שצמודים לפלטינום ...? (שורות 23  ומעלה)

57 minutes ago, שמש צהובה said:

כן, רואים ככה מי שיושב צמוד לשער 1

2Ai0DKn.jpgמה לגבי המקומות שצמודים לפלטינום ...? (שורות 23  ומעלה)

מישהו צריך לומר את זה - כל השאלות על "אם אני עומד ב-8 תחתון" וכו' לא ממש רלוונטיות, כי זזה כנראה יהיה כמו בסמי עופר, אסור יהיה לעמוד לאורך זמן היציעים המסומנים.

3 hours ago, ohadn said:

נראה שיש על הזכוכית מעין מדבקה כהה כזאת שאמורה למנוע שריטות.
וכשיורידו אותה הזכוכית תהיה שקופה ופחות תפריע לראות דרכה
בתמונה של שער 8 אפשר לראות שם זכוכית אחת שקופה וזה לא נראה כ"כ נורא

/

25 minutes ago, סלבה said:

מישהו צריך לומר את זה - כל השאלות על "אם אני עומד ב-8 תחתון" וכו' לא ממש רלוונטיות, כי זזה כנראה יהיה כמו בסמי עופר, אסור יהיה לעמוד לאורך זמן היציעים המסומנים.

זאת שאלה מאוד רלוונטית ואני אסביר.
זה נכון שבמקום שאנשים רוצים לשבת בו זה לא מנומס לעמוד לאורך כל המשחק ולהסתיר (מעולם לא נתקלתי באכיפה של זה לא בבלומפילד, לא בנתניה ולא בשומקום אחר)

אבל מה שהבחור כאן שאל זה דבר אחר.
אנשים שאוהבים שיש להם מקום מסומן, ועם זאת אוהבים לעמוד בזמן משחק (אני ביניהם) ממהרים לקנות מנויים לשורה האחרונה ביציע המסומן (במקרה הזה תחתון) כדי שנוכל לעמוד מבלי להסתיר לאף אחד מאחורינו.

השאלה כאן הייתה אם במצב כזה אנחנו נסתיר למקומות השמורים לנכים שממוקמים מעל השורה האחרונה ביציע התחתון, ולדעתי היא שאלה מאוד רלוונטית.

לפי מה שאני ראיתי באחת התמונות מהדפים הקודמים יש הבדל גובה מספיק כדי לעמוד בלי להסתיר להם. (אלא אם עומדים על הכיסא) אולי שמש יכול לשפוך קצת יותר אור על הסוגיה

1 minute ago, Sawyerdroid said:

בגלל זה כל המקצוענים עשו ל302 צמוד למדרגות ולא ל303 שצמוד לזכוכית שמחליפה את המשחק?

@Sawyer

אשכרה אפשר לתייג. 

סוייר אתה יודע שלא בדיוק הייתה לנו ברירה נכון? מי שישב קרוב לשער 1 בבלומפילד הישן שובץ ל-303 ואז כשהלכנו ליד אליהו, הבנו שכל 302 כבר משובץ. איפה אני אמור לשבת?

תכלס כבר היה עדיף 11.

2 minutes ago, אליהו_הנביא said:

סוייר אתה יודע שלא בדיוק הייתה לנו ברירה נכון? מי שישב קרוב לשער 1 בבלומפילד הישן שובץ ל-303 ואז כשהלכנו ליד אליהו, הבנו שכל 302 כבר משובץ. איפה אני אמור לשבת?

תכלס כבר היה עדיף 11.

לגמרי צחקתי לא היה לי שום מושג בנושא. מדובר פה בבעיה, אם זה אומר שכל 13 צריך לעמוד כל המשחק אני בעד.