Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

איזה באסה לאנשים שזיינו תמוח שלוש שנים שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן וניסו לגרור את כולם לפסימיות שלהם, ועכשיו אין להם מה להגיד אז הם ממציאים לי שטויות על המזנון במגרש

איזה באסה לאנשים שזיינו תמוח שלוש שנים שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן וניסו לגרור את כולם לפסימיות שלהם, ועכשיו אין להם מה להגיד אז הם ממציאים לי שטויות על המזנון במגרש

בוא נגלה לך סוד... בלומפילד ממזמן לא יהיה מוכן בזמן

ועוד זורקים איזו שטות על הקירוי כאילו שזה לא ידוע מלפני 3 שנים כבר

"למי שהיה נדמה כי מעל שערים 7-8 מוקם בימים אלה גג.."

החיפוי לא שלם והמשטרה תאשר רק 14 אלף במחזור הפתיחה לפי עמיקם, זה לא בדיוק מוכן בזמן (אני ממחנה האופטימים).

ועוד זורקים איזו שטות על הקירוי כאילו שזה לא ידוע מלפני 3 שנים כבר

"למי שהיה נדמה כי מעל שערים 7-8 מוקם בימים אלה גג.."

חייב לזרוק משהו אין לו מה לכתוב בעיתון מחר

נראה שסיימו הכל חוץ מהגולד למטה, נשאר רק עוד פינישים הרכבות אחרונות איפה שהכיסאות מונחים

נראה שנשאר ש8 עליון בצד ושער 5 נכון?

יאללהה שיסיימו כבר איף הזמן לא עובררר

דאבל חובה נושא ספירה לאחור חח

נראה שנשאר ש8 עליון בצד ושער 5 נכון?

יאללהה שיסיימו כבר איף הזמן לא עובררר

דאבל חובה נושא ספירה לאחור חח

גם שער 4 נראה שסיימו העלתי היום תמונה של צחי הנגבי מאחוריו הכיסאות במקום

בשלב זה לא קיימת עדיין תוכנית תחבורתית מתאימה שתספק את משטרת ישראל. התכנית כרגע בשלב ההתהוות, כאשר מספר חברות הסעה המונית חברו כדי לבדוק היתכנות כלכלית לביצוע שאטלים. ההערכה היא כי למחזור הראשון לא יהיה פתרון והאצטדיון יאושר לקליטת 14 אלף צופים בלבד. הבעיה תצוץ בגדול במחזור השני, אז יתקיים הדרבי הקטן בין מכבי ת"א לבני יהודה. ההערכה היא כי הזכיינים ומנהלת הליגה יצטרכו למצוא פתרון שיאפשר שיבוץ המשחקים רווי הקהל בבלומפילד למוצאי שבת, אז בעיות התחבורה "קלות" יותר.

הבעיה שאין בישראל תחבורה ציבורית בשבת תצוץ במחזור השני.

ושאין נת"צים לאוטובוסים גם באמצע שבוע (בגלל זה כולם סולדים מאוטובוסים כי האוטובוס עומד בפקק עם כל הפרייבטים אז מה היתרון שלו?). זה יצוץ במחזור השלישי.

הפתרון: נשבץ אתכם למשחק במוצ"ש ב9.

רעיון - אפשר לשבץ משחקים "רווי קהל" גם בערב יום כיפור, גם אז התנועה בכבישים דלילה.

וברצינות? צוחקים עלינו, האזרחים והנוסעים בדרכים.

חוסכים עלינו, מנסים להמציא כל מיני שטיקים וטריקים העיקר לא לעשות את מה שבאמת צריך - להשקיע בתשתיות תחב"צ שתפעל 24/7.

גם שער 4 נראה שסיימו העלתי היום תמונה של צחי הנגבי מאחוריו הכיסאות במקום

אה נראה לי יתקינו שם את המסך ואז ישלימו את הפינה כמו ב11 .

לא הבנתי אנשים יכולים להיכנס או שזה כאלה שיש להם קומבינות להיכנס?

ושאין נת"צים לאוטובוסים גם באמצע שבוע (בגלל זה כולם סולדים מאוטובוסים כי האוטובוס עומד בפקק עם כל הפרייבטים אז מה היתרון שלו?). זה יצוץ במחזור השלישי.

רעיון - אפשר לשבץ משחקים "רווי קהל" גם בערב יום כיפור, גם אז התנועה בכבישים דלילה.

חוסכים עלינו, מנסים להמציא כל מיני שטיקים וטריקים העיקר לא לעשות את מה שבאמת צריך - להשקיע בתשתיות תחב"צ שתפעל 24/7.

אם נעלה לפלייאוף אז המשחק מול בני יהודה לא יהיה בשבת

אה נראה לי יתקינו שם את המסך ואז ישלימו את הפינה כמו ב11 .

לא הבנתי אנשים יכולים להיכנס או שזה כאלה שיש להם קומבינות להיכנס?

מי שמספיק נחוש יצליח להיכנס, לא בעיה למצוא פירצות זה לא בסיס צבאי עם שמירה 24/7

כל מילה.

לא חסרים פתרונות שיעודדו אנשים להגיע בתחבורה ציבורית וכך להקל על העומס בכבישים, אני לא מבין איך הם הגיעו למצב שהם מדברים על הגבלת הכניסה ל-14000 איש (ומה בדיוק אמור להשתנות עד שהרכבת הקלה תתחיל לעבוד?)

אם נעלה לפלייאוף אז המשחק מול בני יהודה לא יהיה בשבת

מי שמספיק נחוש יצליח להיכנס, לא בעיה למצוא פירצות זה לא בסיס צבאי עם שמירה 24/7

כן שמתי לב .. חבל שהכל נסגר בלחץ ואין יום סיור מסודר גאון מי שיעמוד במשחק הראשון של בלומפילד בכניסות ויראה אנשים פשוט תופסים תראש ממה שעשו שם.. חבל שהמשחק הראשון לא נגד חיפה מאמין שרוב האיצטדיון יהיה מלא כבר שעה וחצי לפני מרוב הטירוף שיהיה שם

תגדיר מוכן

אתה יכול בהודעה אחת גם 20 תמונות, לא צריך כל תמונה הודעה.

וגם התמונות האלה לא מחדשות כלום, 2 עמודים אחורה יש תמונות ברורות יותר.

תודה

טוב אז כמו ששמש עידכן שהגיעו החברה מ UEFA אז לפי מה ששמעתי מבחינת האיצטדיון מבפנים הכל תקין, רק ההתלבטות היחידה שלהם זה החיפוי החיצוני, האזור חייב להיות נקי מברזלים של החיפוי וכמובן לא להיות חשוף, הבטון יכול להיות חשוף אבל לא החיפוי כמו שיש בחלקים כמו עכשיו...

אתה יכול בהודעה אחת גם 20 תמונות, לא צריך כל תמונה הודעה.

וגם התמונות האלה לא מחדשות כלום, 2 עמודים אחורה יש תמונות ברורות יותר.

תודה

כן יש פה פשוט תזוית של 7-8 עליון וצילום של 11 משער 5 אז העלתי . תמונות ברצף הא לא נתן לי כרגע לפחות . וסבבה אשתדל פעם הבאה לעלות הכל ביחד .