Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מה נראה לך שאנשים עם ילדים קטנים או מעל גיל 50 ילכו 20 פעמים בשנה חצי שעה הלוך וחצי שעה חזור בכיף שלהם בשמש בגשם בחום ? אם העירייה לא תארגן שאטלים לפני ואחרי משחקים אנשים ישארו בבית ולא יבואו.

לי לא נראה שום דבר. אני רק חושב שזה לא אמור להיות שיקול של המשטרה.

לי לא נראה שום דבר. אני רק חושב שזה לא אמור להיות שיקול של המשטרה.

בשורה תחתונה אם המטרה זה להקל על האוהדים ולא לשחק במשחק של מי אשם או מי אחראי אז מכבי או העירייה חיייבים לארגן שאטלים מצומת חולון ואלי גם מרכבת מרכז לפני ואחרי משחקים. אחרת אחרי ההתלהבות הראשונית אנשים יעדיפו להשאר בבית ולא לסבול שעתיים לפני ואחרי משחקים.

אין שום סיכוי שרק עכשיו הם מעלים את הבעיה הזאת, זה כבר היה אמור להיות בשלב אישור התכנון של האצטדיון

הרבה לפני

אם היה להם טיפה מוח בקודקוד היו בונים את הרכבת הקלה ביחד עם בלומפילד, הרי ממילא סגרתם חצי יפו, תלכו עד הסוף!

חלמאים

גם רחוב שלבים בשיפוצים פתאום, למה לא עבדו עליו לפני 3 שנים

תודה.

יש את הקיר הזה משמאל. בשביל למנוע מצב שאנשים ידלגו לבפנים, מתאר לעצמי שיעשו שם מחסום נוסף כמו זכוכית עבה שקופה. אבל זה לא משהו שאני יודע בוודאות אז לא שם סימן קריאה על זה.

xoe16v.jpg

כרגע, אם אתה יושב צמוד לקיר, זה מפריע?

אם תהיה זכוכית זה יהרוס את המקום נראה לי...

דאבל 2 בלילה יא דאבל, לך קצת לישון אחי

צריכים אותך ואת שמש עירניים ביום, אלו השעות של שוןמיז

חחחח אני אנסה אחרי המשחק לעדכן יש מצב יעבור משם

בשורה תחתונה אם המטרה זה להקל על האוהדים ולא לשחק במשחק של מי אשם או מי אחראי אז מכבי או העירייה חיייבים לארגן שאטלים מצומת חולון ואלי גם מרכבת מרכז לפני ואחרי משחקים. אחרת אחרי ההתלהבות הראשונית אנשים יעדיפו להשאר בבית ולא לסבול שעתיים לפני ואחרי משחקים.

מסכים. אני פשוט לא חושב שזה צריך להיות שיקול של המשטרה עם אנשים יוכלו להגיע עם רכב פרטי או לא לגבי הגבלת מספר האוהדים שאפשר יהיה להכניס.

רק אני שוקל במשחק של נתניה נגד הפועל לקנות ל11 ולעודד את נתניה בגלל הרצון לראות את בלומפילד?

אם זה יהיה המשחק הראשון צריך לארגן ולבוא בקבוצה גדולה

זה יקל על האוהדים , העירייה/הקבוצות יצטרכו לדאוג לדרכי גישה סבירות. שאטלים וכו

הכי מצחיק שהמטה של המשטרה נמצא מאחורי שער 5 והם עכשיו נזכרים שיש בעיה בחניות.

קוראים לזה כסת"ח.שאנשים יתקעו לפני ואחרי משחקים בפקקי ענק יחפשו אשמים וכולם יאשימו אחרים ולא יקחו אחריות. העירייה תאשים את המשטרה המשטרה את העירייה כולם יפנו אצבע למכבי למה אין שאטלים ובסוף האוהדים הם שיסבלו.

אם מכבי היתה עובדת עם חברת הסעות חיצונית שעושה הסעות בתשלום ממקומות מרכזיים בארץ, כמה טוב זה היה יכול להיות

אבל אם זו מילה נחמדה

יש כל כך הרבה פתרונות לדבר הזה, ואף אחד לא מציע שום דבר באמת שימושי כי אנחנו פשוט מדינה שלא יודעת מה זה תחבורה ציבורית.
חייב להגיד לכם שגם אני נרתע מהמילה "שאטלים". לא רוצה להיות תלוי בכלום, ולעמוד בתורים אחרי זה לשאטלים, ואז פתאום הנהג חוטף קריזה, ואז ואז ואז...
עד שלא תהיה פה רכבת שממלאת כל פעם 800 אנשים נגיד ונוסעת ומיד אחריה מגיעה עוד אחת ועושה בדיוק את אותו דבר (מישהו פה היה פעם במשחק באנגליה? פפףף....) (סוגריים שניים, גם הרכבת בסמי עופר שגם ככה לא תמיד יש אותה, מחכה איזה שעה אחרי המשחק להתמלא, ואתה יושב שם שעה חסר אונים ולא מבין למה לא יוצאים ומגיע הביתה באמצע הלילה אז עדיף כבר אוטו, עשיתי את זה פעם אחת ולא יקרה שוב).
או לחלופין אוטובוסים שעושים בדיוק את הפעולה הזאת ויש להם נתיב משלהם (מישהו היה פה פעם בסן סירו? קורה שם).
אבל העניין הוא שבאירופה זה מהיר כל כך, ופה זה בדיוק ההיפך ככה שרכב פרטי זה באמת האופציה הכי טובה. עדיף להיתקע בפקק במזגן עם מוזיקה שלך מאשר להיתקע ברכבת שעה כדי שהיא תתמלא או לעמוד באוטובוס עם מיליון אנשים כשבשני המקרים זה לא מקצר לך את הזמן של הפקק ברכב הפרטי.

ואחרי כל החפירה הזאת שידעתי איך אני מתחיל אותה אבל לא איך אני מסיים, תודה לאל שאני גר בתל אביב ואבוא עם קורקינט או משהו כזה חחחחח

אגב, סיפור נאחס קלאסי, חודש אחרי המשחק האחרון בבלומפילד עברתי לדירה במרחק הליכה מבלומפילד וחודש לפני פתיחת העונה הנוכחית אני עובר דירה. אין יותר נאחס מזה. לא מאמין שאני פה 3 שנים ולא הלכתי ברגל לבלומפילד סעמק.

אם הייתי מאמין בקונספירציות , הייתי חושב שהמשטרה והעירייה עובדים ביחד, והעירייה , אחרי שהבינה שלא תצליח לפתוח בזמן הייתה צריכה את המשטרה שתציל אותה ותגרום לעיכוב בפתיחה.

במיוחד שהסיבה זה משהו שהיה ידוע כבר 3 שנים, ואין מצב שזה משהו שעלו עליו עכשיו ברגע האחרון.

אם כבר להיסחף לקונספירציות אז רוב הדברים שכתובים בתקשורת (ובעיקר תקשורת הספורט) הם כתבות מוזמנות

איך זה משרת את כלי התקשורת? קליקבייטס כמובן, אמינות היא לא כוס התה שלהם

מי שבא מכיוון דרום האופציה הכי טובה היא להחנות בחניון של וולפסון ..יחסוך הרבה זמן של פקקים לדעתי אחרי כל משחק

ומה האופציה הכי טובה מכיוון צפון? נגיד אזור הנמל?

מי שמגיע מאזור גינת אוסישקין מומלץ שיבוא עם תחב"צ... שדרות ירושלים מתנתקות לאיטן מהעולם החיצוני

מי שבא מכיוון דרום האופציה הכי טובה היא להחנות בחניון של וולפסון ..יחסוך הרבה זמן של פקקים לדעתי אחרי כל משחק

עדיף כבר לחנות בצומת חולון

פתרון נהדר רק 35 דק הליכה לפי גוגל מאפס. מה זה ללכת בכל משחק 40 דק הלוך 40 דק חזור. פשוט וקל אנשים יעופו על זה. מציע לחנות בכלל בבית עלמין של ראשון ככה תוך שנת משחקים עושים דיאטה וספורט בלי עלות בכלל.

פתרון נהדר רק 35 דק הליכה לפי גוגל מאפס. מה זה ללכת בכל משחק 40 דק הלוך 40 דק חזור. פשוט וקל אנשים יעופו על זה. מציע לחנות בכלל בבית עלמין של ראשון ככה תוך שנת משחקים עושים דיאטה וספורט בלי עלות בכלל.

אם הפקקים אחרי משחקים יהיו באמת בצורה מזעזעת כמו שאומרים ואי אפשר יהיה למצוא חנייה בסביבה אז לדעתי האישית עדיף לחנות בוולפסון ..

אין סיכוי בחיים שזה 35 דק