Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

בוקר טוב שער 2 !

2mchmo4.jpg

שמש, רק שתדע שצפיתי לא מעט זמן בתור אורח בפורום ועקבתי אחרי הבנייה של בלומפילד, עשיתי חשבון פה רק כדי להגיד לך שאתה מלך :king: ותודה על כל התמונות שאתה מעלה!

שמש

איזה הפרדה יש בין הפלטינום לשער 13?

אם אני יןשב ב13 צמוד להפרדה, שורה 27 ככה, אתה חושב שהקיר המפריד יפריע?

יש שם זכוכית מפרידה?

תודה לך

אתה עושה עבודת קודש!!!!

תודה.

יש את הקיר הזה משמאל. בשביל למנוע מצב שאנשים ידלגו לבפנים, מתאר לעצמי שיעשו שם מחסום נוסף כמו זכוכית עבה שקופה. אבל זה לא משהו שאני יודע בוודאות אז לא שם סימן קריאה על זה.

xoe16v.jpg

שמש, רק שתדע שצפיתי לא מעט זמן בתור אורח בפורום ועקבתי אחרי הבנייה של בלומפילד, עשיתי חשבון פה רק כדי להגיד לך שאתה מלך :king: ותודה על כל התמונות שאתה מעלה!

בכיף, תודה.

הנה, כמו שאמרנו לעיריה יהיה את מי להאשים

מחלוקת מול המשטרה, בני יהודה תארח ראשונה?
במשטרה סבורים כי יש בעיות בדרכי הגישה לבלומפילד ובחניונים ויש להגביל את כמות הקהל. העירייה דורשת פתיחה מלאה וביקשה "משחק הרצה" ממנהלת הליגות
עיריית תל אביב עובדת מאחורי הקלעים על השגת כל האישורים לפתיחתו של אצטדיון בלומפילד ואת מרביתם כבר הצליחה לגייס, אולם אחת הבעיות שנותרו לה היא מול המשטרה, כך נודע ל-ONE. אי ההסכמה בין שני הגופים היא על כמות האוהדים אשר יהיה ניתן להכניס עם פתיחתו של האצטדיון - האם יהיה מדובר בהיערכות לפתיחה מלאה (כ-29 אלף אוהדים), או כמות קטנה יותר.

הסיבה? המשטרה טוענת כי ישנה בעיה ומצוקה בכל הנוגע לדרכי ההגעה לאצטדיון והחניונים אשר אמורים לקלוט את כל האוהדים אשר מגיעים במקרה של היערכות לפתיחה מלאה. העירייה כמובן חולקת על כך, טוענת כי אין שום מניעה ועומדת על כך שהאצטדיון יפתח באופן מלא וכי הגיעה לסיכום עם מספר בתי עסק במרחב הפתוח של בלומפילד אשר אליהם יהיה ניתן לנתב את המגיעים למשחקים וכן הלאה. זוהי כרגע חוסר ההסכמה המרכזית בנוגע למתווה הפתיחה של האצטדיון ונראה כי העירייה תמשיך להתעקש על כך מול המשטרה

מילא המשטרה האימפוטנטית שלנו פתאום נזכרה שאין שם מספיק חניות, למה לעזאזל זה צריך לעניין את המשטרה? תחסמו רחובות מסביב אם צריך, שאנשים ילכו ברגל מוולפסון וקרית שלום. מה הקשר בין זה לבין פתיחה של האיצטדיון? לסגור את העיר כל שני וחמישי לאיזה מירוץ או מצעד זה אין בעיה...

מצחיק שרק חודש לפני הפתיחה המשטרה שמה לב שאין חניות באזור חחחח

זה הכי הזוי, כולם ידעו ממזמן שבונים ליד האצטדיון תשתית לרכבת קלה ושדרות ירושלים חסום, מה הם נזכרים עכשיו?

מילא המשטרה האימפוטנטית שלנו פתאום נזכרה שאין שם מספיק חניות, למה לעזאזל זה צריך לעניין את המשטרה? תחסמו רחובות מסביב אם צריך, שאנשים ילכו ברגל מוולפסון וקרית שלום. מה הקשר בין זה לבין פתיחה של האיצטדיון? לסגור את העיר כל שני וחמישי לאיזה מירוץ או מצעד זה אין בעיה...

אח יקר, איתך בהכל. עד המירוצים.

אח יקר, איתך בהכל. עד המירוצים.

לא אכפת לי מהמירוצים, אני לא תושב ת"א וזה לא מפריע לי. פשוט אומר שכשהם רוצים אין להם שום בעיה. משטרה שכל מטרתה זה רדיפת כותרות בעיתונים

הנה, כמו שאמרנו לעיריה יהיה את מי להאשים

על מי הם עושים פוזות ?

הפועל נגד נתניה - לא יהיה 29 אלף בחיים

זה שהמשטרה צריכה למצוא פתרון אמיתי ולא רק להגביל כניסה אני מסכים.

אבל בדיוק בגלל מה שאתה אומר. אי אפשר לחסום את תל אביב פעמיים בשבוע כל שבוע מחדש.

זה שהמשטרה צריכה למצוא פתרון אמיתי ולא רק להגביל כניסה אני מסכים.

אבל בדיוק בגלל מה שאתה אומר. אי אפשר לחסום את תל אביב פעמיים בשבוע כל שבוע מחדש.

אז עובדה שאפשר חחח

למה הם צריכים לחסום משהו בכלל? שיחסמו את הרחובות הצמודים לאיצטדיון כמו שתמיד היו חוסמים וזהו. מי שבוחר לבוא באוטו ולהתעקש לחנות על האיצטדיון ולעמוד בפקק זה בעיה שלו. למה זה שיקול של המשטרה בכלל?

מה נראה לך שאנשים עם ילדים קטנים או מעל גיל 50 ילכו 20 פעמים בשנה חצי שעה הלוך וחצי שעה חזור בכיף שלהם בשמש בגשם בחום ? אם העירייה לא תארגן שאטלים לפני ואחרי משחקים אנשים ישארו בבית ולא יבואו.