Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

בהנחה וימכרו מעל 14 אלף מנויים, איפה נשחק משחקים ראשונים אם לא בנתניה/מושבה כי אין שם מספיק מקום?

אם וכאשר יהיה ככה מאמין שיתנו לנו את רמת גן או טדי

*חןחן מקום 1 במיליון הפרש*

כל שאר המשתמשים: הנושא חלשה העונה

תודה כפרה. זה גם בזכות העובדה שפרשתי מליגת הטוויטר ויכולתי להתרכז רק בליגה של הנושא הזה. עונה הבאה יהיה קשוח יותר אבל נראה.

ולענייננו, מי הולך לבלומפילד היום?

בהנחה וימכרו מעל 14 אלף מנויים, איפה נשחק משחקים ראשונים אם לא בנתניה/מושבה כי אין שם מספיק מקום?

בהנחה שאת מחזור 4 מול חיפה נשחק בבלומפילד, יש לך עד אז רק משחק בית אחד שכלול במנוי, מול בני יהודה במחזור ה-2.

יש מצב שפשוט יחליפו ביתיות. נראה לי ש-2 הצדדים יעדיפו את זה מאשר לנדוד לסמי עופר או טדי.

חלמתי שהמשחק הראשון בבלומפילד הוא נגד באזל וכל האצטדיון בטירוף שלא ראיתי בחיים וכל שער 11 מפוצץ בדגלים ואבוקות

ואז פוסלים לבאזל גול בתחילת המחצית השניה ומכבי מנצחים 2-0 מגולים ברבע שעה האחרונה ואז עולים לצ׳מפיונס

Page 404

זה בטוח תקלה, לא יכול אחרת ⁦‍♂️

תכתבו פה שטויות רק בשביל להעביר את העמוד הזה, שלא תתגלה היום תקלה בבלומפילד והכסאות לא מתאימים או משהו

איזה נושא קשה זה, שבועות מחכים לכסאות, מדברים חופרים בודקים במקומות הזייה, הגיעו הכסאות וזהו עוברים לדשא ולסבל חדש

רוע טהור.

איזה נושא קשה זה, שבועות מחכים לכסאות, מדברים חופרים בודקים במקומות הזייה, הגיעו הכסאות וזהו עוברים לדשא ולסבל חדש

רוע טהור.

הנושא הינו אלגוריה לחיים. רוצים משהו ואז אחרי שמשיגים אותו רוצים משהו אחר / עוד עוד עוד

איפה הכיסאות הסגולים והאפורים

טאלאט הולך היום לוינטר לעקור משם כמה כסאות סגולים בשביל בלומפילד

דודו אתה רק מקום עשירי מבחינת כמות התגובות פה

dzontdyhlkxz.jpg

לא דיברתי על תגובות, דיברתי על צפיות. יש הבדל, לא חשבתי שהגבתי פה ככ הרבה. חשבתי את עצמי ליותר מופנם מזה.

חוצמזה מעצם היותי עובד בירושלים, אני לא מגיע לשם הרבה לצערי. אז אין לי תמונות להעלות

לא דיברתי על תגובות, דיברתי על צפיות. יש הבדל, לא חשבתי שהגבתי פה ככ הרבה. חשבתי את עצמי ליותר מופנם מזה.

חוצמזה מעצם היותי עובד בירושלים, אני לא מגיע לשם הרבה לצערי. אז אין לי תמונות להעלות

תבדוק מה קורה עם הגג בטדי, אם אני לא טועה לא ראיתי שסיימו

בהנחה שאת מחזור 4 מול חיפה נשחק בבלומפילד, יש לך עד אז רק משחק בית אחד שכלול במנוי, מול בני יהודה במחזור ה-2.

יש מצב שפשוט יחליפו ביתיות. נראה לי ש-2 הצדדים יעדיפו את זה מאשר לנדוד לסמי עופר או טדי.

רק שבני יהודה אמורים לארח גם בבלומפילד ולא יסכימו להחלפה כדי לא להפסיד את הרווח.

תבדוק מה קורה עם הגג בטדי, אם אני לא טועה לא ראיתי שסיימו

אשתדל לעבור שם היום.

חןחן הדשא לא מספיק מרגש כמו הכסאות, בטח ובטח לא כדי להיות בכותרת סולו של הנושא.

יאללה תבחרו אייקון בנושא מחשבות רנדומליות על בלומפילד ונחליף

אה גם בזה מבטיחה שמובילה עליך, נכנסת לנושא בעמידה עם האוטו ברמזורים (ברוך השם יש מלא פקקים בת"א), ובמקביל לכמעט כל פעילות אחרת

יאללה תבחרו אייקון בנושא מחשבות רנדומליות על בלומפילד ונחליף

אה גם בזה מבטיחה שמובילה עליך, נכנסת לנושא בעמידה עם האוטו ברמזורים (ברוך השם יש מלא פקקים בת"א), ובמקביל לכמעט כל פעילות אחרת

אני בפקקים (גם פה יש), מסתמס ועונה למיילים.